Sveiki. ;)
Gribēju pajautāt pa cik ls var nopirkt urbi priekš iesācēja nu tā lai ar viņu var kaut ko izurbt?
Paldies jau iepriekš!
Šito vajadzēja likt pie anekdotēm .
Tā jau viņš ir,jāņem nost augšējā ručka un jāielej eļļa.Tad tas trubas gals jānoglušī,bet zem katras ručkas ir lodīte un tur ar ir caurums!Ar šneka daļu jau ir grūtāk,tur jau nezini,kur kāda pora-pa kuru mitrums tiek iekšā.
Moška urbim iekšējo centrālo cauruli (asi) ir jāaizlej ar kautko jāaizpilda lai nerūsē. Es tā vismaz domāju,ar sveķiem,vai epoksīda sveķiem vai kādu citu masu.Tā lai tur mitrums neuzkrājas un netiek,bet tas laikam ir jādara jau tad kad urbis ir tiko iegādāts.
Vienkārši man trūkst vārdu.....Šodien aizlaižu uz dzirnavu dīķi,pēc kādas stundas urbjot kārtējo caurumu,urbja ručkas paliek rokā.Viegli griežot,nolūst pie locījuma vietas.Mēnesi atpakāļ nokrita nažu galva,tagad atdalās šneks!Nu ražot tā Altaja Barnaula nemāk,pareizāk būtu teikt -materiālu izvēlēties.Labi urbis "Tonars",jau gadus piecus,nu izurbts varbūt ~20000 caurumu.Krāsu jā,to viņi noķepēt māk,pat rūsu neredzēsi caur.Iekšpusē tā caurule sarūsējusi kā papīrs!Glabāts visu laiku sausumā-pareizi ir,nevajag žāvēt pēc copes!Pa "Tonar" un "Nero " ručkām vispār ne gribās runāt,jaunam jau pēc dažām reizēm viņas jau ir jābintē!Nu labi:atpelnījis jau viņš būtu,sašveicēšu un vēl ies,jo jaunie pilnīgi identiski.Kāda garantija-nekāda!Dienu izčakarēja pamatīgi,vakar Usmā urbu ,neko nejutu-gāja kā sviestā.Būs laikam divi jāņem līdzi! DDDD!!!!!
V.S.O.P. Kurā galā ta tās sīgas, 2kg brekša platumā ,tā kožas? Varbūt pa ceļam vari piestāt,iedošu gan 150mm ,gan 200mm, pie kam ar visu motoru.
Tev atlaide tavs Aseri būs 21tais /acīte/:DDDDDDD
Tu pirmo reiz te?Bums viņus pārtaisa citā kvalitātē.
nopirku urbi asseri 130 nezinat kapec ar vinu tik ilgi jagriez varbut var kautko uztaisit vinam lai rupjak nemtu vins!
seinass: lētajā veikalā pie labā pārdevēja
vai kāds nezina kur var nopirkt labus lētus urblus ?
nebiju iedomājies, ka vajadzētu ko vairāk par 130 mm un sakārtoju savējo braucienam(Bumsim- paldies) un domāju, ka pietiks . Dažas fočenes šodien parādīja ........ nuuu... ja tādas sīgas ķersies, tad nepietiks :))))))
akujeju...liekas, ka tādu lopu pat manījis neesmu :DDD
tur tik tiešām, var pašu velnu no pekles izraut uz ledu ārā :))))
Šķiet, ka jautājums atrisinājās :) Viens 200mm aparāts esot pieejams :) Būs laba sporta nometne :)
Mārtiņ, palūdz "gulbis37", viņam ir 150nieks...
Varu piedāvāt 130 , ar pilnīgi jauniem Buma nažiem .