atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Kā gāja copē (atskaites)?

zaceps 18.06.11
Gan būs lāb,tik nevajag iespringt un par sīkumiem uzmest lūpu,kā te dažš labs,un uzreiz notīties.
edvinss 18.06.11
Bet tāpēc jau gribas lai te tas nenotiktu ,kā reiz tas notika ar zive.lv
gintsgg 18.06.11
Tieši tā , es arī esmu ar daudziem iepazinies tieši caur šo forumu .
zaceps 18.06.11
Bebrs,Tev zināmā mērā par CL var piekrist, kkā sāk pabālēt te visa tā padarīšana,bet lai nu kā,šis forums man personīgi ir devis iespēju iepazīties ar kolosāliem copmaņiem,un tas nav maz.Kāda būs CL nākotne,to laiks rādīs,vienīgi ceru vēl paspēt iepazīties ar vēl daudziem foršiem džekiem.
aigaigars 18.06.11
Ja tā pavisam reāli, iespējams, ka nebūtu gan slikti (varbūt būtu :D ). Tomēr piekasīties man patīk pie katra sīkuma + es te esmu 24/7, lasu VISU forumu, lasu VISUS komentārus, VISUS blogus utt, tik tad piekasīties vajadzētu pieklājīgāk, bet, pirmkārt, neviens to neatbalstītu, otrkārt, pats kaut ko tādu neuzņemtos.
lacuks007 18.06.11
šitas tak sen jau ir privātu čomu klačas ports-diemžēl! citiem bļauj virsū ka kko beztēma pajautā, a te 600... lpp ar 78% spamu!
pat atskaites negribas rakstīt, kaut copēju ik dienu..
bums 18.06.11
Beber ieliec pie manis bildi bibās papriecātie -savādāk es tikai rīt uz vakaru uz ūdeņiem tikšu :DDDDDDDD
edvinss 18.06.11
Man jau liekas ,ka aigaigars nebūtu nekāda vaina.
Bebrs 18.06.11
Piemineklis sen jau uzcelts, lielā mērā CL atgādina zivi el vē pirms tās nosprāgšanas.
Lai būtu par tēmu - eju no kūpinātavas zivis ņemt ārā, labi šodien copē gāja, viena zivs tik tiešām labs eksemplārs.
mazkalns 18.06.11
gintsgg,lai nu kurš būtu rukšķejis...
gintsgg 18.06.11
Tas bija domāts , jā Gagarins būs admins .
gintsgg 18.06.11
Tad šim forumam var droši taisīt pieminekli .
edvinss 18.06.11
Jāizvirza vēl kādi kandidāti un jātaisa balsošana.
silpeiv 18.06.11
Es pret!
aigaigars 18.06.11
Kurš vēl PAR? :)))))))
edvinss 18.06.11
Man jau likas ka ,tiešām vajadzētu šeit,aigaigars piešķirt admiņa tiesības ,būtu cita kārtība ,nevis kā tagad te viss notiek.
Tonis 18.06.11
Tiko kā no Zviedrijas,gāja faini,priecē ka lielie asari sākuši ņemt...
marti 18.06.11
aa nee, tad buus maza pauziite liidz juurassveetkiem :D un tad varbuut aties.
marti 18.06.11
braaliit - shito menopauzi sauc par pirmssveetku drudzi :) citam pljaujas laiks, citam lapene jaapabeidz, lai ir kur paseedeet un kaartiigi sadzerties alu 23. datumaa. nav laika klachoties ;) peec tam jau uz 27. datumu viss aties sliedees. pamazaam :D
silpeiv 18.06.11
Radas ka kiniesi buss braliti izmantojusi zinatnieciskai petniecibai :):)

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs