Kur netā varēs basi redzēt ?
īrēt ar izpirkuma tiesībām - kopumā nav slikti, bet arī riskanti
Ir kāds saskāries ar -īrēt ar izpirkuma tiesībām.
Nu ko EČ Basketbolā šovakar.
Man tā liekas,ka francūzieši noteikti kritīs :)
Laiks Liepājā vnk piz... vējš lietus,bet kkāds nezvērs dīda spiningu pamētāt ezerā... :D
man liekas, ka laivas tiesības var nokārtot katrs muļķis. Maksimums divi vakari jāpamācās pirms eksāmena un tiesības rokā. Noteikumu grāmata jau arī nav tik bieza kā auto tiesībām
ne jau par reģistraciju jautaju bet par tiesibam un un par to ka itka ir mainiju;sies noteikumi!!
ar politiku viss kārtībā, vnk vajag likumus un noteikumus punktu pa punktam pēc kārtas lasīt un tad arī būs skaidrs, kas ir kas:
Mazizmēra kuģošanas līdzekļu reģistrācijas noteikumi
...
2. CSDD reģistrē šādus kuģošanas līdzekļus neatkarīgi no to izmantošanas veida:
2.1. ūdensmotociklus (kuģošanas līdzeklis ar mehānisko dzinēju, kurš paredzēts braukšanai vadītājam vai vadītājam un vienam vai vairākiem pasažieriem, sēžot vai stāvot uz tā);
2.2. motorlaivas (ūdenssportam un izklaidei paredzēts kuģošanas līdzeklis bez klāja un atsevišķām, no ūdens aizsargātām telpām cilvēkiem. Tas paredzēts braukšanai, galvenokārt izmantojot mehānisko dzinēju, kura jauda ir lielāka par 3,68 kW. Kuģošanas līdzekļa garums ir lielāks par 2,5 metriem, bet mazāks par 12 metriem);
2.3. kuterus (ūdenssportam un izklaidei paredzēts kuģošanas līdzeklis ar klāju un atsevišķām, no ūdens aizsargātām telpām cilvēkiem. Tas paredzēts braukšanai, galvenokārt izmantojot mehānisko dzinēju, un tā garums ir lielāks par 2,5 metriem, bet mazāks par 12 metriem);
2.4. airu laivas (kuģošanas līdzeklis, kas paredzēts braukšanai, izmantojot airi (airus) vai motoru, kura jauda nepārsniedz 3,68 kW).
...
5. Airu laivas reģistrē brīvprātīgi, izņemot gadījumus, ja tās izmanto rūpnieciskajā zvejā, kā arī ja pašvaldība vai cits iekšējo ūdeņu īpašnieks tam piederošajos iekšējos ūdeņus ir paredzējis airu laivu reģistrēšanu šajos noteikumos noteiktajā kārtībā.
Tad nu gan tai Latvijas politikai līdzi netikt.....es pagājušo mēnes par to interesējos un man teica ,ka ne kas nav mainījies!!!!!!!!!!!!!
man draugs pagajušo nedeļ reģistreja laivu, motoreni, un vinam teica ka jebkurai motorenei vajag tiesibas neatkarigi no gabaritiem un motora jaudas!!
Tiesības vajag no pieciem zirgiem.....ne kas vēl nav mainijies!!! Zinu to jo pats nesen par to interesējos, zinot cik bieži latvijā mainās likumi un noteikumi!!!
Man ir jautajums par to no cik zirgiem vajag tiesibas!!
itka nesen bija dzirdeta infa ka pat elektro motram vajag tiesibas( ktkadi jaunie noteikumi), un ari laivai kura itka ir reģistreta ka motorenre ari vajag neatkarigi no laivas gabaritiem...\ un motora jaudas
gribetos dzirdet jusu domas, un varbut kads ir dzirdejis ko vairak?/
Kādam sūtot kaut ko no ebay ir rādijis šādu tekstu ?
Attention!
In order to maintain a safe trading environment, eBay may limit activity and request additional verification.
At this time we ask that you verify your account with a Credit Card.
The process is immediate and your card will not be charged
Man nepieciešama profesionāla, MĀKSLĪGO MUŠU MEISTARA palīdzība !!!!
Esmu gatavs pasūtīt un nopirkt mušas, bet pēc mana pasūtījuma un formas!!!
izrādījās vakara kļovs nebija, bet bij no rīta! :(
Pec bolta diskabela,100 metri palika neintrasanti!
Tiešām super! Nez vai kāds cerēja uz medaļu,jau astotnieks likās sasniegums.
Malace!! Intresanti,cik liela naudina vinai pienakas no valsts pa bronzu!! Atkal negribes izmaksaT!
tiko Ineta Radevica pasaules cempi,pedeja leciena izrava bronzu.super.
Vairis 30 - Brauc pie manīm, iesim pie bitēm, tas arī palīdz!