atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Foreles

Unikis 29.07.12
Dzīvojot pie foreļupes, aktīvs makšķernieks, kas kaut vai katru dienu paņem pa vienu foreli, nodara graujošu ietekmi uz foreļu populāciju daudzu kilometru posmā.

Pēc pāris gadiem varētu stāstīt: "Vot es 201... piemājas upē katru dienu ķēru foreles. Katru dienu ēdu foreles pagatavotas pēc visdažādākajām receptēm! Tagad gan viņas kaut kur pazudušas?! Stulbie elektriķi!"...
Vilnis62 28.07.12
Pagaidām gan nevienu foreli nav nācies noķert, bet paldies Unikim, jo iespējams, ka pēc kāda laika pārcelšos dzīvot pie foreļupes.
To punktu 12.2 vajadzētu MN ielikt pie makšķerēšanas aizliegumiem kā:
"Aizliegts izmantot dabisko ēsmu lašu, taimiņu, alatu un strauta foreļu makšķerēšanai visu gadu."
Tad būtu skaidrāk un, iespējams, ka ne es vienīgais tamdēļ esmu to palaidis garām.
Vilnis62 28.07.12
Šos punktus toč biju palaidis garām, jo skatījos pie aizliegumiem, a šitie ir pie makšķerēšanas rīkiem..
Unikis 28.07.12
12. Ja lieto makšķerēšanas rīkus, nav atļauts izmantot:
12.2. dabisko ēsmu zivju – lašu, taimiņu, alatu un strauta foreļu – makšķerēšanai, kā arī uztveramo āķi (gafu) šo zivju uztveršanai;
nimka 28.07.12
Es vienkārši uz dirsas,ka paši copmaņi ķerot sev mīļas zivis nevar pat noteikumus izlasīt .Un tādu diemžēl vēl ir daudz.
Vilnis62 28.07.12
31. No 1.oktobra līdz 30.novembrim aizliegta: 31.2. makšķerēšana ar mākslīgo ēsmu
Diemžēl punktu par aizliegumu makšķerēt uz sliekām(dabīgo ēsmu) atrast neizdevās...
micuks 28.07.12
Vilnis izlasi makšķerēšanas noteikumus. Atklāsi jaunu Ameriku :D
Vilnis62 28.07.12
Kuros likumos vai noteikumos ir rakstīts, ka tas ir pārkāpums?
oskars555 28.07.12
wnk tikai pajautaju
osis 28.07.12
Un par to ir jāsoda,bet par karpu nožmiegšanu tikai uzslavas var būt.
osis 28.07.12
Vilnis62.Absolūti neprecīzi izteicies.foreļu ķeršana uz slieku ir PĀRKĀPUMS!
Vilnis62 28.07.12
Oskar, foreļu ķeršana ar slieku foreļniekiem ir apmēram tas pats, kas lielas karpas nožmiegšana karpiniekiem.
Josifs 28.07.12
oskaram555 varbūt ķeras arī uz žebērkli :(
Ruu 28.07.12
oskars555 galiigaakaas muljkjiibas,foreles jaunu gan nekjeraas uz slieku,tikai uz maaksliigajaam mushaam un blekjiem
osis 28.07.12
oskars555.Kur tad tu viņas tā ķer uz slieku?
oskars555 28.07.12
strauta foreles keras uz slieku
aldenss 27.07.12
Nu tad gan,nebiju to piefiksējis.
vaivads 27.07.12
Zaņā hes visu sabojāja(sapisa pareizāk teikt)
aldenss 27.07.12
Bija 2vu dienu relax pa kurzemi,spēcīga dabas deva un patīkams nogurums.Šodien pamatīgi izgāzos pret 40 cm īpatni,pats vainīgs,savai ēnai nesekoju.Vel tika aplūkotas 2as mazas sarkanraibas skaistules.Tas viss vienā upē.Eh,ja tikai ne tie hesi.Ūdens tā pamaz,daudz perspektīvas pasaknes un celmi stāv sausumā.Viena jocīga lašu mamma,domāju,ka lašu jo bija ap kādi 4kg un taimiņš it kā slaidāks, ignorēja manu pie deguna piemesto rotiņu kādas 5as reizes,pēc tam vienkārši lēnām aizpeldēja.Stāvēja pie bebru dambja augšpusē 50cm dziļumā,dīvaini jo Venta kādus 3 km zemāk un vietām nav tik daudz ūdens lai uz turieni aizkļūtu.Varbūt kāds ir pamēģinājis Zaņu,varbūt var pateikt kāpēc tur nav foreļu?No skata it kā perspektīva,bet foreļu nav.Nu jau traki aizrakstījos.
fish 27.07.12
jā, un citiem makšķerniekiem, piemēramm, karpeniekiem arī līdzinās teju seksam, kad bučo karpas un vārtās ar tām pa paklāju :DD tāpēc jau uzpasē tās, sākot no 5 kg - pareizais trubas izmērs sāk parādīties :DD

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs