Uzhe dobralisj?
Shitos tonnaam zivju izniicinoshos toch jaapshauj, tolka nekaada no vinjiem, bet zivis apeed un pietirsh ar savu ultraskaabo fermentu(lasi suuts:)) visu apkaartni un koki, uz kuriem tiek, paarveershas par sausinjiem.Eduk, uznjemsies;DDD?
Eduk, sīkukuļus kečenrelīzoju :DDDD
P.S.
Aizsūtiet turp kādu mednieku, lai atšauj to četrus baklānus, kas ezeru apsēduši... :D
LiidakuKris- uz ko taisies ķert Lejas ezerā? Līdakām vēl par ātru, uz ziemas makšķeres vari pameiģināt. Rīt ezerā būs vairāk tīklu( zinātnieki ņemsies ).
martins_
Cik saprotu, tad varu Tev nerakstīt aptuveni šādas rindas: "Par kečendrelīzošanu īpašs Respect no MANIS" ;DDDDDD
Eduk, man Slepenajā laikam limits - astoņi ņemami ašuki vienā reizē :))) Viss, šogad vairs tur nebraukšu :)))
Tieši tā, labāk mēs klausamies, cik ļoti tev gribas uz copi, nevis - zivis duras, cope huiņa, dodiet ziemu :DDDDDD
Ashukainis
Nekas, tā varbūt pat labāk - pie pastāvīga kļova labāk nepierast - grūti pēc tam atradināties... ;DDDD
pļac, ko lai dara, ja zinu, ka asari prātā sajukuši, ķerās kā traki, bet man darbā jāsēž???? :DDD
i bitīt matos.....
Hahahaha:DDD
Labi, labi, atcereeshos sho sarunu, ipio...;D
Vai kadam/kadai ir pieredze ar copi Lejas ezeraa (kombulu novads)? Spins, pludins, utt. Iznemot reibuma nokersana, jo tas pats par savi saprotams. :)))
Copmann
Lielāki Tev vienkārši neņem, jo tie tāpat zina, ka šos kečendrelīzosi - kāds kaifs uz āķa tirināties ... ;) :D
Ņem par labu, puis, priekš Tevis tak cenšos :))))
Martin, atliek man ielīst Latgales tēmā, kā smaids pa visu feisu :))
Copmann, tu takš kopš tā laika vienkārsi neko lielāku par 300 gr noķēris neesi :D:D:D
Da nekas, gan jau naakotnee, jaazina tachu, kaa kimlaks garsho;)))pats daudzus apeedu, liidz izvilku savu 1.3 un fsjo...kopsh taa laika kaadu garshiigo draudzenei nokjeru liidz 300 gr;)
Foto neuztaisīju, jo asari izķidāju krastā, a ar notīrītu bildēties mājās kaut kā niaļo.
Un Tiešām bija iezagusies doma atlaist, bet kaut kā līdz galam tomēr nesadūšojos, gaļenieks bļin..
juri, cmuki ciiparinji.Foto ar buus?
Pie muusu LV copes apstaakljiem jebkursh ashais virs 300 gr ir cieniijamas izmeers un prieks taadus nokjert...un shat tad arii atlaist;)))
Rolix, ne vienmeer pavelku, shoreiz Ashukam juutami cope patika;D
Juri10. Arī 300-gramniekam nav ne vainas. Andrupenes pusē man ir labi zināma tikai "Andrupenes kapella".