Garneles arī ir figņa, tās visas aizlido jūrā. Sevišķi, ja ierauj, tad nevar tik precīzi piespraust pie āķa.
Nezin ko jūs panesušies tā uz reņģi, ideālā esma tak ir brētliņas aste, to teica arī rolis liepaja, eksperts tak. Tikko no tirgus, pārdevēja teica visas svaigās brētliņas makšķernieki izpirkuši, un smejas šo ka biezs te nākot pirkt bretliņas, teicu lai iedod dažas sālītās brētliņas pamēģināt. Pamatēsmai atlika vien reņģes ņemt. Ko kāds no pieredzes var teikt vai uz tirgus sālītajām brētliņām kautko var noķert?
Divi diletanti šajā sfērā... turpat pie Ventspils uz Užavas pusi... Kaut kādas butītes jau salasījām,izmērs pašvaks- tā saucamās plaukstiņas, ar maziem izņēmumniem.Čomam viens kārtīgs eksemplārs, bet ir redzētas arī lielākas. Darbojamies ar garneli un reņģi. Tumsā garneli ņēma labāk.Distance??? Kāda nu diletantiem sanāca :D:D:D Tuvi tālā, slīpā utt :D
Ap vieniem cope palika pavisam švaka,kaut līdz tam jau ar nekas dižs nebija.
Laiciņš gan ideāls!
no pirmdienas uz otrdienu Kolka no 21-04:40 39gabalas piecas tik plaukstinas divas butes bija svara 0.480grami parejas videjais izmers un biki lielaks!!!nema dazadas distances gan talas videjas tuvas un ta isti nevareja saprast kur tusejas vinas!iemet vid distance iedod ieksa iemet tuva ar cope!!!Loti laba cope!
Saraiķos vakar varēja čupām vilkt sīkas, sīkākas un galīgi sīkas butītes
Vakar no 18 līdz 22 salasīju 7 butes, tāli bijia jažvidzina ,bet kad tumsa iestājās tad jau tuvāk krastam ņema, kolosāls laiks bija. :)
Šodien pabiju aiz Kolkas nedabraucot V-pili, vējš 0, viļni 5cm, zāles 100gr/st. Iebraucām ap 16 un pēc 15 min pirmais duplets. Pa gaismu cope vāja, lidz tumsai salasijām apmēram 10gb, bet pēc saulrieta sāka kosties, uz katra kāta pa vienai un dažs duplets ar trāpijās. Diemžēl 21 sākām pakoties kopā. Rezultātā 3,5kg tīrītā vaidā, izmērs gan kliboja, daudz lapiņu, lielākās 2xNG plaukstiņas. Distance tālā cik vat iebrist+iemest, pie krasta 0. Visas uz RIMI akcijas garneli pa 2,75, rauda un reņģe atnesa pa vienai garnelet.
PS. pumpainie gan dabū trūkties, saskaitiju 7 laivas tīklotāju, daži pa gabalu likās ka pat no 1 sēkļa 0,5km stiepa iekšā.
Ziņa no Mazirbes: cope ne visai, 4st. ap desmit butēm, jūra ''iet prom''...
11. Vienlaikus atļauts izmantot ne vairāk kā:
...
11.2. četrus makšķerēšanas rīkus jūras ūdeņos, ja kopējais āķu skaits nepārsniedz astoņus āķus un katram rīkam ir ne vairāk kā četri jebkura veida āķi. Vairākžuburu āķi uzskata par vienu āķi.
Klau vīri, vai ir bijušas.kādas izmaiņas copes noteikumos, man te šodien apgalvoja ka jūrA var ar 3 kātiem un 10 āķiem, visu laiku toč bija 8 āķi? Vai man batonus sprauž?
nu ko lai saku ,vis ir feini,vèl joprojam pie jùras ,tik bute gan nav :) piekrastes zveiniekam uz 150m tìkliem kädi 3kg butes bija,toties la$i veseli 11gb un smukinji visi
Vēlāk ar mēģināsim kaut kur starp Užavu un Ventspili...
vieta Uzava,laiks tagad $aj momentä,jùra räma,zäles nav,sänstraume nav,èsma renge un garnele,pa 1,5st 2 butes uz garneli. Blakus onka ,viñam 0 täläk vel bariñ$ víru,bet vai ko velk nemåku teikt. Vakarä velviena atskaite bùs
Pec 2-am nedeljam bushu majas no lielaas juras, tad var kaut ko sadomaat kaadu dienu...
Kads tresdien netaisas uz juru uz butem no rigas vai jurmalas apkaimes? Ja brauc un ir kada briva vieta tad labrat pievienotos lai letaks brauciens sanak:))
IMIS777, 24.septembris 2012, 19:07[/quote]
Jordans
Iespējams,ka es braukšu.....No Tukuma Ozolniekiem.Ja,kas-uzzvani 20378098
Es ar varētu pievienoties 3dienas pecpusdienā :)
Kads tresdien netaisas uz juru uz butem no rigas vai jurmalas apkaimes? Ja brauc un ir kada briva vieta tad labrat pievienotos lai letaks brauciens sanak:))
IMIS777, 24.septembris 2012, 19:07
no sestdienas uz svētdienu no gaismas līdza gaismai pa diviem virs 10 kg laba izmēra plekstes. Attiecība ar iebrišanu pret metienu no krwsta 3/1. Tas viss Pitragā
Šodien pasēdēju Ventspils molā no 14; līdz 18; tik trīs butes un tās pašas mazas, cope gaužam švaka , laiks ar nebija no tiem patīkamākajiem!
Kads tresdien netaisas uz juru uz butem no rigas vai jurmalas apkaimes? Ja brauc un ir kada briva vieta tad labrat pievienotos lai letaks brauciens sanak:))