nezinu ka lai tagad raksta raportus lai profi mani nelamātu i jaunajiem būtu labi. Meģināšu
Koroče, kādu dienu kādā upē kas sākas ar L un beidzas ar E, no 11 am līdz 17 pm 3 mazmēra līdakas , 2 ņemeamas un 5 asari ap 300 g.
Info priekš tiem kas grib konkrētu vietu - jabrauc pa asfaltēto ceļu , tad pa kreisi pa grunts ceļu , tad pļavā ap 200 m , japumpe laiva, tad pret straumi 2 km javelcē gar labo krastu , tur ir līdakas. Pretī 2 līkiem vītoliem ir kants, tur ir asari
Aivaho- ja vējš būs pareizais, tad rīt jau no kādiem 9iem būšu savā galā ar spini rokās :)
Vai kads nepateiktu ka noklut lidz laivu bazei priedaine, kur tiesi ta ir?
Paldies
Meister rīt tas mums ir jāpārspēj viennozīmīgi
novēlota atskaite- 05.10- pamētāju stundiņu (18.00-19.00), rezultātā 4 līdakas vienu uz 2kg pārējās 54cm kā nomērītas visas vienādas, paņēmu tikai lielāko pārējās peld tālāk.
04.10- no 8.00 līdz 17.30 2as līdakas 1 asaris, līdakas knapmērs ~53cm ašuks gan pasmuks apmēram 700g
nedēļas sākums pašvaks, praktiski pa vienai vai divām zaļsvārcēm... laikam vēja maiņa nāca pa labu... tas viss Jūrmalā no krasta...
Vakar, no 07:00-15:30, Gāte-Kalnciemaa tilts velce. Man nulle, čomam divi zemmēri:)
Shodien Lielupe no 6:30 lidz 3:00, Viens zanders 2kg + 2 amnesteti, 2 lidakas 1kg un 700gr.
No rīta (9.00) ūdens līmenis normāls. Iepriecēja trijniece uz šlepi dziļumā. Sen cope nebija redzēta.
Mētājot arī pa retam šis tas notikās. Pēc divpadsmitiem straume uz augšu un krasts ūdenī.
Aiz zīmes " Bīstami miglas zona" pa labi un līdz galam.
Apmeram zinu tikai kur jabut. Ir kadas norades?
Nu kas un kaa bija ar laivu bazi odinos? Cik saprotu aiz dalderiem tik uz priekshu tikai cik talu :D:D
Man liekās, ke nē. Lielā paņēma uz asarīti zem 10cm.
vai vidusmēra vīķītes nav pa mazu lai liktu uz dzīvo mērķtiecīgi uz līdaku?
Šodien Slokā nebij peļami, pa pāris vakara stundām uz maiļšāvienu 4 līdakas copes, realizēta viena divniece. Pieteicās arī viena skaistule smukā svarā, bet diemžēl ... Ņēma droši, darbība risinājās tikai pa zālēm, aiz tām čuš. Straume pareizajā virzienā, ūdens T nepilni 14C.
kolumb, noskati vietiņu pie zālēm, iemet kadu paiku un ar mazu āķīti un mazu svaru ar pīcku velc ārā, vai iemet maiļu tīkliņu un paiku lai mailes nāk.
Man jau lielas ka Lielupe jau ir tā vieta kur mailes nevar nenoķert.
ka lielupe var nokert mazas zivtinas prieks dzivas ?
Modzha...
Tu noteikti sajauci! Ja tur bija padaudz laivu, tad tie noteikti nebija viņi, jo viņi nelien barā! Tad cope ir izčakarēta, jo tās vietas parasti tie, kas zivis ķer pārdošanai maisiem ir sačakarējuši un izcemmerējuši.!! :)
Šodien Lielupe otro reizi šogad . 7:30-16;30. Mērķa zivs asaris. Saķēru daudz, tik izmērs galīgi nekāds. Lielo asaru nav, vai ar tie kur citur ganās. Cerams ka VSOP un Sienāža copi neizjaucu (nezinu vai tās ir viņu slepenās vietas vai nav, jo laivu tur bija padaudz) :D
Sodien vāks no Dzintariem līdz Jūrmalas Druvciemam līdakas 8 zemmēri 3 ņemamas lielākā 3.200 + pāris nelieli ašuki.
Fīders. Breksis. Kārtējais mēģinājums Lielupē, jaunā vietā, visnotaļ veiksmīgs. Izmērs no 400gr. līdz 1kg.,nelielo izmēru kompensēja copju biežums.