aldeens.Ļaudonā pie tilta pāri Aiviekstei arī kāds sēž,nu protams ja tur ir ledus.
svēte, uz bļitku absolūts klusums, uz mormeni sīkas raudas un pliči steriem, pa kādam asarītim, kopumā nekā ņemama. toties gadījās šitāds daiļš loms

Gauja,Dzērbenes gals uz karodziņa viena zemizmēra uz horizontālā trīs līdaciņas lielākā tuvu mēram.Vēl ap 40 asarīši....lielākais 300gr.uz horizontālā :)
Dridzi šodien mazuļi gan 4metros gan 14 un vairak,lielo nebija pat vietejie apjoza paris vietas un pazuda.
Vecumnieki, Lādzēnu purvs. Ļoti daudz sīkie asari, raudas, ķīši. Nevienas ņemamas zivs. Tas uz motiļa.
paldies par info. savadak google paradas 7 mezezeri.
Mežezers - Odzes ezers, pie Pļaviņām.
juzis
tas ir Laveru ezers?
Mežezers 9-15, pārsvarā sīkasari un ķīši, daži plaukstas asari. 6 copes uz ūdas, 4 realizētas, lielākā 46cm visas peld;)
Šodien sezonas atklāšana Mazajā Baltezerā. Principā nekas ievērības cienīgs, pāri pa 1 kg asari salasīti pa n-tajiem āliņģiem. Interesanti ka ar visu iebarošanu nevienas baltās zivs.
vecumniekos tikai 2 asari uz mormishku, bet labi - kopaa 800gr un 2 siikas liidacinjas uz shkjeerseni.
Elwiss kaa gaja cope???
opusums, 29.decembris 2012, 16:06
Sanāca aizkavēties, tādēļ braucām nedaudz tuvāk uz Aviekstes dīķi. Cope švaka.
To vietu parbaudīt bija drauga sievastēvs, teica, ka nekā un aizbrauca uz Baltezeru, tagad vakarā uzgājuši raudas baru, tā ka pilnīgi uz bļitkas ņem :)
Spiediens vai laika maina sadirsa visu copi no 30 alingiem viens 250gr asaris,
Šodien Marinzejas ezerā neko vairāk par dažiem ķīšiem tā arī neizdevās noķert.Bet vismaz ziemas sezona atklāta.
Biju tikko Daugavaa pie Jaunjelgavas, ledus upee jau izkusis, tapec dzivojos pa liiciem, paris mazie asariisi kakim dabuuti, sezona atklaata ;)
Šodien pilnīgs tuksums,pāris zirga zobi,llledus vel ir taču copes nekādas.man patīk ka poda,Juglas ezers sudrabsalinas rajons.
ELWISS Ledus normaals 12- 15 cm staigaat var drosi, nokluusanai uz ledus no krasta vajag gumijniekus, pie krasta udens.
opusums, 28.decembris 2012, 19:31
Paldies Opusums, rīt jābrauc pārbaudīt :)
Kāds nezin kads ledus Sātiņos?
Vai pakuli?
Šodien ar kolēģiem tika pārbaudīts Auziņš. Ledus staigājams, bet nu nekas spīdošs jau nav. No rīta uz karodziņiem līdaka aktīvāka bija, tad viss pieklusa. Kopā uz 3 varēja būt kādi 15 pannas asari un viena mēra līdaka.