Rxg. Tu gadijuma nestrada LOKA? Kadu sviestu piedava parastam makskerniekam uz copi ezera krasta? Tu velpasaki lai izsauc piemeram EVOR ievilkt signalizaciju.:::DDD
DICHKA, 20.oktobris 2014, 19:42
Nē, nestrādāju... Otrā atbilde bija jautājumam par GSM signalizāciju. Jūsu piadāvātais, ja to strādina ar baterijām pēc mēneša ir tukšs. Jā, makšķerniekam uz nedēļu pietiks. kā arī kustības devējs nostrādā ne sevišķi korekti. Telpā jā, viss strādā. Koku lapu kustība arī var izsaukt tā nostrādi. Bet tas tā, gaumes lieta.
ja kadam vajag, varu palidzet iegadaties. Rakstit privati.
Rxg. Tu gadijuma nestrada LOKA? Kadu sviestu piedava parastam makskerniekam uz copi ezera krasta? Tu velpasaki lai izsauc piemeram EVOR ievilkt signalizaciju.:::DDD
Kur var nopirk signalizāciju ,kas sūta sms. Ne velna nerubīju gan jau te ir kāds gudrāks....
karpa, 20.oktobris 2014, 17:27
Variantu daudz. Tikai platīte, platīte korpusā, visa signalizācija komplektā ar sirēnu, ārējiem devējiem un t.t.t.. Atšķirās kontrolējamo ieeju skaits, kontrolējamo (vadāmo) izeju skaits un daudz kas cits.
Kā piemērs ir te:
http://www.loks.lv/lv/view/cg5
Tikai barošanas bloks jāpieliek, akumulators, ja vēlās, sirēnas nav, bet var pielikt....Bet īssziņas sūta, un komandas pieņem. Vada vienu izeju of/on. Te viens no:
http://www.loks.lv/lv/view/cg5
Apraksts te:
http://www.loks.lv/PDF/GSM/CG5.pdf
Kur var nopirk signalizāciju ,kas sūta sms. Ne velna nerubīju gan jau te ir kāds gudrāks....
varbut ari ka ir laba, tikai ne katrs grib teret tikdaudz. ja sanaks velak ieliksu foto'
Vai tas signāls pienāk uz mobilo, vai uz kādu citu uztvērēju? Cik liels ir uztveršanas attālums? Jau iepriekš pateicos par atbildi.
Loti labas ir bezvadu signalizacijas uz baterijam. Maksa ap 20-30 eiro. Pasam tada ir un esmu apmierinats. Ja nemaldos ir vel paris signalizacijas liekas ko varetu ari pardot. Ir iespejams ari uz vietas parbaudit darbibu.
Šajas brivdienaš labs ņēmiens! Asari un lidakas ņēma uz nebēdu! Zivis no zalem parvietojušas uz vietam kur udens sitlaks, taka bija 6dien -8 gradi! (Jā -8 radidija no rita), tad zive bija ezera vidu kur udens lenak atdziest. Pec Daugavas experimentiem ar mosia izmēģinaju ar to sava ezera un strada un ļoti labi pie tam! Kopa pa brivdienā 8 lidakas un asari ļoti daudz. Lielakais 515 grami:)
Pagājušo piektdien uz sestdienu es arī biju, toreiz arī labajā krastā pie Lielupes, 22.00 atbrauca kāds džeks un nostājās pirms manis, tuvāk Lielupei, salika kātus un aizgāja gulēt, teicās, ka vienmēr brauc vēlu vakarā ieņemt vietu, jo savādāk, no rīta vietu vairs nav!? Tur taisnība, cik reizes četras tur biju, veči brauc 4.00 no rīta un vietu nav, it sevišķi sestdienās...!?
Bet protams, vēl toreiz par kādām zādzībām iedomāties nevarēju, tikai kāds lapsa kūmiņš nekad mieru nelika, nezinu, vai slims ar trakumsērgu, vai copmaņu pieradināts, no cilvēka nebaidās, nāk pie pašām makšķerēm un zivju tīkliņa...!?
Es biju pagājušo 5-dien, 10.-11. datumi. Bet es sēdēju otrajā krastā, pāri pārbraucot kanālam.
Pirms, tas bija labajā krastā Varkaļu kanālam, pie Lielupes, pirmās divas mašīnas BMW x5 un F Fokus, tieši pie paša kanāla!? No piktdienas uz sestdienu!?