atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Makšķerēšana jūrā

Bosiks12 02.03.15
Kas labs Jūrkalnē notiek ar to buti,ņem vai tā pa druskai.Paldies jau iepriekš.
leonids 02.03.15
Domātāj,atvainojos,ka neatbildēju laicīgi,ne katru dienu eju internetā.Ūdens atkāpies,jābrien.Beidzot bonuss,neliels bet tomēr.Bute negrib lielu kumosu,par slinku,lai vērtu muti plati vaļā,gan pēc mēnešiem 6,pienāks rijamais laiks.
Domaataajs 28.02.15
Vēl - vilki it kā uz Lūžņas pusi pārvietojoties, it kā tāds iespaids esot. Esot konstatēti 4 pieaugušie vilki (2 pāri) un katram pārim 2 metieni no diviem gadiem. Sniega nav, tāpēc mednieki neko nevarot iesākt, bet saplosīti mežazvēri ir atrasti.
Domaataajs 28.02.15
Bijām 3 vīri Ovišos rajonā, kur kāpās stāv bleķa būda, izbijušais militārais objekts.
Darbības laiks apmēram 9;00-16.30. Rīts izskatījās daudzsološs, bija butes, ne pārāk lielas, bet bija. Vēl vietējie tīklu matadori ik pēc stundas lēca laivā un pētīja tīkla saturu. Pēc pirmās stundas loms bija 2 spožie un 2 mencu bērni, pats apskatīju. pēc tam cik redzēju atkal bija gan spožie, gan kāda menca, pēcpusdienā vairs neizskatījās, ka kaut kas tīklā būtu bijis. Tālu no krasta tīkls nebija. Mūsu cerības uz kādu spožo un vai mencu nepiepildījās, Tā teikt - zarna par tievu, pieņemu, ka kādus metrus 120-130 būtu vajadzējis aizmest sistēmu.
Pēcpusdienā atpeldēja rijīgas un zaglīgas lapiņas, kuras ar pārtraukumiem laiku pa laikam atgādināja par sevi. Rezultātā man kopā 17 gab, precīzi 2 kg. Vairāk nekā nekas, laiks jauks, gaiss svaigs, pārējiem arī kaut kas tika apmēram tādā pat līmenī.
Kādas pāris plakanās bija jau bez ikriem un pieņiem. Citām mugura jau plānāka, bet puncis liels.
Tā kā kaut ko dabūt var. Vai tas ir pietiekami, tas katra paša ziņā.
P.s.
Bijām vietā, kurā iepriekšējā dienā citi kolēģi bija sēdejuši apmēram sutku.
40-50 gab katram. Pa nakti tikpat kā necope.
hecs7 28.02.15
Sveiki!
Kā ar copi Ovīšu pusē?? Ir jēga aizbraukt iemest copenes uz butēm!?

edzuss2, 28.februāris 2015, 20:04

Jēga ir vienmēr, šodien bijām, švaki un ļoti švaki, kam 1 kam 5 kam 12 butes, nju vēl laikam viņs nebarojas.
edzuss2 28.02.15
Sveiki!
Kā ar copi Ovīšu pusē?? Ir jēga aizbraukt iemest copenes uz butēm!?
fausts 28.02.15
Kāds var ko pateikt par Kuivižiem,Kapteiņa ostu?Kas tur notiek,ledus ir vai jāiet jau ar pludiņnieci?
chikaldika 27.02.15
Kā ar copi Liepājā no Z-mola? Ir jēga brīvdienās braukt?
leonids 26.02.15
Bute ķeras labi,tikai kā jau pavasarī ikru daudz,miesas maz.
diametrs 23.02.15
Vakar noķēru tikai 1 buti,šovakar bija labāks rezultāts -5gab.Copēju no18-21.Brēča rullēja,cik nu viņa tur rullēja.

leonids, 23.februāris 2015, 22:26



Man liekas, tagad vakaros ne visai. No rītiem gan
leonids 23.02.15
Vakar noķēru tikai 1 buti,šovakar bija labāks rezultāts -5gab.Copēju no18-21.Brēča rullēja,cik nu viņa tur rullēja.
litelboi 23.02.15
sveicinaati kungi,,,arii daamas,,,ar savu koleegi biju Kolkas apkaartnee.pa eedamkarotei dzintarus pielasiijaam,,,arii jums lai veicas.
diametrs 22.02.15
Biju šodien Jaunciemā no 14.00 līdz 17.45.
Lietoju ēsmu garneli, reņģi, raudu. Tālajā distancē ar brišanu kāds knibināja garneli. Nenoķēru nevienu. Bija pārāk daudz saules, viļņi normāli, varētu teikt ne visai lieli - salīdzinot ar prognozi. Zāle nebija, straume maza, Toties secinājumi:
1. Ja gribēju uz 10.00, vajadzēja tā darīt
2. Prognozē ar precizitāti uzvarēja meteo.pl - ja solīja 8 m/s un brāzmas 15 -18 m/s, tad tā arī bija.
Windguru un Latvijas metereologi solīja gandrīz mazu ellīti pie jūras.
3. Nevajag klausīt "jūras pazinējus", kas lieto terminus "jūra iešūpojusies" , "jūrai jānomierinās", utt
4. Kārtējo reizi pierādījies, ka Jaunciemā aizvējš un samērā mazi viļņi un tīri tā neko :)
copeetaaja 19.02.15
Kāds raidījums un kas tur bija?!
Domaataajs 18.02.15
Par kuru raidījumu ir runa?
teretere 18.02.15
Es arī to tv raidījumu skatijos. Man pārgāja gribēšana tur kautko makšķerēt un lietot jūras produktus.
Domaataajs 18.02.15
Mēs jau tagad ķeram, kad atrodam iespējas uz jūru tikt :)
copeetaaja 18.02.15
Sveiciens entuziasti!
Re kāda šigad interesanta ziema! Jūra pat nedabūja piesalt! Tad nu ārā jsu tverams reibinošs pavasara gaiss,kas liek sarosīties visam dzīvajam,arī man! :) gaidu mazliet siltāku laiku,lai pēc dažu mēneśu pauzes,kamēr līdakām būs liegums,dotos virzienā uz jūru buti noķert! ;))
peter 16.02.15
Svētdien Ziemupes pusē tiešām februārim neraksturīga cope!Butes nāca ārā pat dupletiem!No 12.30 līdz saulrietam uz diviem salasījām 41 buti, puse no tām aizvesta mājup, uz kopējo svaru 4kg. Izmērs protams varēja būt labāks, ne tik biezas kā rudenī. Ēsma : reņģe, krevete.
Ne asakas!
bencik30 14.02.15
Sodien bij jura liepajas rajona no krasta dabui 17 butes 2.5 kilo

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs