atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Vienkārši runājam par visu ko!

aigaigars 21.10.09
ērgli to jau tagad saprotu kā vajag tajā ebayā izvēlēties bet redzi lepnais Mr.Vieplis to nesaprot un atsakās man kko pasūtīt!!!!
vieplis 21.10.09
Aiso_s, tad tev ir XL izmērs. Pēdai, es domāju.
:))
aigaigars 21.10.09
par tulznām un kātiem neko nezinu bet tas ka vieplis ir super duper iedomīgs kruts utt esmu pārliecināts!!! :DDD
aiso_s 21.10.09
Viepli, kā tiem amīšiem izmēri nosakāmi vajag 44-45
eerglis 21.10.09
ebays ir izsole, aigar, jāzin kura prece no kura pircēja jāsūta un no katra savs shippings.

cabela veikals iegāji izvēlējies pasūtīji.

Jāmācās lasīt, kas vairāk par testiem uz kātiem un cenām uz birkām.
vieplis 21.10.09
Tūlīt tev, žurnaļuga, arī tiks!
:DD
aigaigars 21.10.09
neko nevar darīt ja tas sūtītājs ir tik nesaprotošs un nevar paskaidrot 2x kur īsti var preci izvēlties! :(

nu ja par tiem apmierinātajiem :DDD tad es ar esmu to skaitā jo PLine ir super salīdzot ar čoma LV pirkto PowerPro 100x labāka!
mirtins 21.10.09
aigaigars - tev delnas tulznās, vai arī ar kaatu esi sadraudzējis? :D
vieplis 21.10.09
Nav taisnība! Visi, kam esmu kaut ko pasūtījis ir apmierināti un sūta vēl. Varbūt tas tāpēc, ka viņi zina ko grib un prot to sprotamā valodā pateikt vai uzrakstīt.
:DD
aigaigars 21.10.09
b**e p*c ne tik smieklīgi? ha ha ha pārsmieties var ne?
da b**e nākamreiz pats nepiedāvā ka vari pasūtīt na**j man to ja tu tikka app**t māki!!! hāaaaaaaa
vieplis 21.10.09
RedBull, redzi! Apmēram tādā garā.
:DD
aigaigars 21.10.09
nez gan ko es tur tādu uzraxtīju? a ko es varu darīt ja neņemos katru dienu pa to ebay un viņu tās sūtīšanas lietas nesaprotu? un ja kas tagad sapratu ko tu tur gribēji man iestāstīt! un vispār tu varēji vnk pateikt ka man neko nesūtīsi nevis neko neteikt un tad man jādomā tu pasūtīsi vai nē!
RedBull 21.10.09
davai viepli publisko man ari gribas redzet tos brinumus :D
vieplis 21.10.09
Aigar, gribi, es publiskošu tavas vēstules?
aigaigars 21.10.09
ir kāds kas kko taisās tuvākā mēneša laikā kko no ebay sūtīt? tieši no ebay nevis cabelas vai kkā tāda!
tikai atsaucas tāds kurš nebūs kā te vies apsola ka pasūtīs bet beigās kad jau viss sarunāts sāk ignorēt ne uz vēstulēm atbild neko!! :DDD
AndisN 20.10.09
vnkarturs Tepat uzraksti privātu vēstuli VIX.T un paprasi kā ar tiem vizuļiem ir.
vnkarturs 19.10.09
varbut kads zin ka var dabut vix sudraboto bleki esmu no latgales balvi
Andzans 19.10.09
basais
Ideja par mačiem ļoti laba, tikai tad noteikti vajadzētu apsvērt zivju sugas, kas iet ieskaitē, piemēram, asari, līdakas un zandarti, jo šaubos vai kādam būs vēlēšanās mazās raudiņas vilkt, kā tas notiek LČ ziemas mačos.
Gatizs 18.10.09
piekriitu basajam....tik es taads svetdienas copmanis ziemaa:D
nor4a 18.10.09
varbūt kads pa brīvdienam motili veikalos manijis,ja ir tad kur bodee????

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs