
klačujancis minhauzens izrādās ir arī ihtiologs,viens riktīgs emulators:)))
krumujancis [18m]: Eh, kaut ātrāk parādītos krūmujancis un ko fantasmogorisku ierakstītu!
apelsins, 27.novembris 2018, 17:13
Nu parādījos, direktor egil! Ko gribējāt?Feini, ka šovakar tik laicīgi:)
Iepostē kaut ko kalamburīgu par C&R nodarīto postu, lai jautrāks vakariņš.
apelsins, 27.novembris 2018, 18:38
krumujancis [27.11.18]: Eh, kaut ātrāk parādītos krūmujancis un ko fantasmogorisku ierakstītu!Feini, ka šovakar tik laicīgi:)
apelsins, 27.novembris 2018, 17:13
Nu parādījos, direktor egil! Ko gribējāt?
Eh, kaut ātrāk parādītos krūmujancis un ko fantasmogorisku ierakstītu!
apelsins, 27.novembris 2018, 17:13
sosalele [27.11.18]: Es tikai pateicu, ko dzirdēju pa telvizoru. Es teicu, ka tam ticu vai neticu. Vienkārši ticu. Raidijums bija par Aļaskas lašiem,un ka līdakas viņus tur izkonkurē,ka ir krietni izturīgākas pret apkārtējo vidi.Par lielāko presingu, pilnīgi piekrītu un ne reizi neesmu apgalvojis pretējo. Vienkārši nevajag arī te to ,, purgu pūst,, par simtiem un stundām bez ūdens.
Un par presingu, nav jābūt arī pie pilna saprāta , lai saprastu,ka babītē ir viens no lielākajiem makšķernieku presingiem Latvijā. Un es apšaubo to, ka tieši no babītes ar tīkliem ceļ ārā vairāk kā ar makšķerēm..
sosalele [27.11.18]: OttoM Tu tēlo vai Tu vienkārši esi pamuļķis?Es jau šogad tev jautāju, kur uzskatāmi fakti nevis tavi pieņēmumi un kurš te pamuļķis vēl diskutējams jautājums. Īpaši ja vēl palasa tevis rakstīto par redzēto tv . Tad vismaz uz šo faktu konkrēti, kas par raidījumu , pa kuru tv kanālu tika minēti fakti par stundām dzīvojošo bez ūdens līdakām?
Izbraukā babītes laivu bāzes brīvdienā septembrī-oktobrī. Ja laikapstākļi būs kautcik normāli savu 100 makšķerniekus saskaitīsi. 3x esmu bijis Dalderos un priekšā 30+ mašinas un citas bāzes arī pilnas. Tas nav presings? Un Tu jau mums te apgalvo, ka lielākā daļa zivju nomirst pēc atlaišanas. Tad parēķini. Un tikai nevajag tagad gudri dirst, ka nav tik daudz laivu,nākamgad speciāli atgādināšu varēsi braukt skaitīt.
OttoM Tu tēlo vai Tu vienkārši esi pamuļķis?
sosalele, 27.novembris 2018, 16:08
sosalele [27.11.18]: Nesaprotu ko te var plēsties C&R atbalstītāji un noliedzēji. Aizbrauciet taču uz centrāltirgu. Tur līdakas / zandarti / līņi / vimbas (pavasaros) utt ir kaudzēm. Un arī zemmēri! Tā dažas zivis ko mēs, makšķernieki, paņemam vai atlaižam NEKO tajā kopīgajā bildē nemaina.Nu beidz, aizmirsi vēl par citplanētiešu daļu piebilst.
Kipris, 27.novembris 2018, 14:39
+1000
ko mēs tur ar savām makšķerēm, ja visi lielie ezeri un upes murdos un tīklos.
cik tāds vidusmēra makšķernieks izbrauc pie ūdeņiem? reizi nedēļā labākajā gadījumā? un ko, katru reizi maiss mājās? tīkli tiek izņemti tikai uz ledus iešanu! tie tur ir 24 h /7 dienas nedēļā! par kādu sūda c&r un vispār makšķernieku "presingu" te vispār var būt runa?!
visumaisaa, 27.novembris 2018, 15:05
Nu beidz, makskernieks ari panem lielu dalu.
Nu beidz, makskernieks ari panem lielu dalu.
sosalele, 27.novembris 2018, 15:07
Nesaprotu ko te var plēsties C&R atbalstītāji un noliedzēji. Aizbrauciet taču uz centrāltirgu. Tur līdakas / zandarti / līņi / vimbas (pavasaros) utt ir kaudzēm. Un arī zemmēri! Tā dažas zivis ko mēs, makšķernieki, paņemam vai atlaižam NEKO tajā kopīgajā bildē nemaina.
Kipris, 27.novembris 2018, 14:39
+1000
ko mēs tur ar savām makšķerēm, ja visi lielie ezeri un upes murdos un tīklos.
cik tāds vidusmēra makšķernieks izbrauc pie ūdeņiem? reizi nedēļā labākajā gadījumā? un ko, katru reizi maiss mājās? tīkli tiek izņemti tikai uz ledus iešanu! tie tur ir 24 h /7 dienas nedēļā! par kādu sūda c&r un vispār makšķernieku "presingu" te vispār var būt runa?!
visumaisaa, 27.novembris 2018, 15:05
Nesaprotu ko te var plēsties C&R atbalstītāji un noliedzēji. Aizbrauciet taču uz centrāltirgu. Tur līdakas / zandarti / līņi / vimbas (pavasaros) utt ir kaudzēm. Un arī zemmēri! Tā dažas zivis ko mēs, makšķernieki, paņemam vai atlaižam NEKO tajā kopīgajā bildē nemaina.
Kipris, 27.novembris 2018, 14:39
sosalele [27.11.18]: Vakar pa telvizoru dzirdēju, ka ir fiksēti gadijumi, ka līdakas izdzīvojušas pat padsmit stundas ārpus ūdens. Takā ganjauka rokās paņemšana nenāks par ļaunu. Un kas attiecas par dīķiem.Vienmēr jāaatceras,ka dīķu īpašniekiem tas ir biznes. It seviški foreļdīķos kur zivis bieži mirst pēc nemākulīgas atlaišanas, kāpēc saimniekiem uzņemties risku un zaudējumus, ja vienkāršāk ir likt zivi paturēt un saņemt naudu par to?Es te pa tv dzirdēju ka zeme ir plakana un citplanētieši izķer visas zivis.
Bobers [7:19]: MT9 [Vakar]: Kas tad tas par žoru, ja labi lomi vienai laivai no 10 un vēl konkrētas vietas jāzina. Par žoru uzskatu tādu copi, kad visas laivas ķer, neatkarīgi no vietas un rīkiem ;) Tieši tāds arī bija 22.septembris - no katra enkura pa zivij un vēl jūra ar nerealizētām... :)Sveiki! Esmu te iemaldījies Papes ezera cienītājs (pats Kurzemes Dienvidrietumu gals), bet regulāri skatos gan Babītes gan Liepājas ezera "klientu" atskaites, nemot vērā ka visi trīs ezeri ir lagūnas tipa seklie ezeri un zivju uzvedība tajos var būt visai līdzīga. Nezinu kādi lomi bija Augustā un Septembrī jo šajos mēnešos vispār netiku līdz ūdeņiem, bet ne Oktobris, ne arī Novembris mani šogad neiepriecināja ar īpašiem lomiem, lai gan dabūju pāris trijnieces un palielu skaitu virsmēra žuvju. Šķiet šogad tāds īstens rudens "žors" vispār izpalika. Oktobra beigās un Novembrī uz copi vispār varēja braukt no plkst. 10'00 lidz 14.00 un tad pat bija vērojami tikai iznācieni - aptuveni pusstundu stundu cope - ķeras gan mazās gan mammas, pēc tam absolūts klusums. Vismaz spriežot pēc Babītes atskaitėm kaut kas līdzīgs.Engurē arī tāpat, tā ka visu laikam noteica ,, savādā vasara,,. Bet ar to jo interesantāka ir cope. Nav jau veikals kur uz ,, atlaidēm izmet,, preci un iepriekš par to paziņojit. :)
OttoM, 27.novembris 2018, 10:09