Copmanis [25m]: Es, piemēra skatos gandrīz tikai Discovery kanālus, Par dabu, zinātni, nekādas politikas.Tajā filmā nu toč nav politikas. Es pat teiktu, ka tur nav nekā!
raihs, 1.janvāris 2019, 23:14
tā filma ir līdzīga tarantino sūdiem??
Copmanis [01.01.19]: Es, piemēra skatos gandrīz tikai Discovery kanālus, Par dabu, zinātni, nekādas politikas.
Tajā filmā nu toč nav politikas. Es pat teiktu, ka tur nav nekā!
Es, piemēra skatos gandrīz tikai Discovery kanālus, Par dabu, zinātni, nekādas politikas.
Tāda filma var patikt tikai gadījumā, ja ikdienā pasaules kino netiek skatīts. Es esmu redzējis vismaz 100 filmas līdzīgā žanrā, kuras ir 100x labākas. Par ko te ir jāfano? Par tiem krievu lamuvārdiem??? Jopt, tā es pārstāšu būt nacionālists! Nu kaut vai šī! 100x labāka,! :
https://rutracker.net/forum/viewtopic.php?t=5228665
Pfff, sūds tā filma- lēts, jēls Gaja Ričija pakaļdarinājuns. Nu nevar par 200k uztaisīt FILMU!
Nu tad atgādinu! 22:00, TV3
Lai Jaunajā gadā piepildās tas, kas vecajā meklēts un neatrasts! Un lai tās laimes tā pavairāk tai Cūkas gadā!
Visiem cukas laimi, veiksmi!
Daudz naudas un seksa. :) Prozit.

Priekā !
Visiem laimīgu jauno gadu, lielus un satriecošus lomus, skaistas sievietes, daudz naudas, laimi, prieku un mieru mūsu mazajā pleķītī, ko sauc Latvija!!!

Boom!
"Ekselenci" var skatīties noteikti. Mazliet par daudz tās lamāšanās, kaut kā pārāk samāksloti likās, bet citādi - aizgāju kaut kad pat uz kino, nenožēloju. Izklaidei ir gluži laba filma.
"Namejs" kompī mētājas, to gribu noskatīties ķeksīša pēc, bet nu atsauksmes ir diezgan neglaimojošas pat no ļoti ļaudīm, no kā tik skarbas atsauksmes negaidīju.
Tiko noskatījos jutubē andritis papisa tubu. Ļoti Labs gabals.