Nu cik zinu šoferim nav pieteicies neviens ...ja ne pofig brauksim divatā ..uzzvani uz to nmuru...šoreiz negribas pie stūres sēdēt :)
Jurasasaris [19.01.19]: edijsk [16:12]: Jurasasaris [16:05]: edijsk [14:31]: Jurasasaris [10:44]: Rīt no rīta 4 ir divas vietas brīvas no Valmieras uz Ņinu ..26422252Šodien čomiem Ņinā uz pl.12.30 ap 3kg. Rauda/asars 50/50 sīks.Rīt ir doma no Valmieras man ar, bet sagaidīšu vakara atskaiti.Peipi katra diena savādākaJā. Tas tiesa. Uz vakaru salasījuši ap 9kg.Tad jau rīt tur pat ar laidis
Vēl domāju, bet motils un baltais iepirkts. Vai vietu gribi piedāvāt?
edijsk [19.01.19]: Jurasasaris [16:05]: edijsk [14:31]: Jurasasaris [10:44]: Rīt no rīta 4 ir divas vietas brīvas no Valmieras uz Ņinu ..26422252Šodien čomiem Ņinā uz pl.12.30 ap 3kg. Rauda/asars 50/50 sīks.Rīt ir doma no Valmieras man ar, bet sagaidīšu vakara atskaiti.Peipi katra diena savādākaJā. Tas tiesa. Uz vakaru salasījuši ap 9kg.
Tad jau rīt tur pat ar laidis
Jurasasaris [19.01.19]: edijsk [14:31]: Jurasasaris [10:44]: Rīt no rīta 4 ir divas vietas brīvas no Valmieras uz Ņinu ..26422252Šodien čomiem Ņinā uz pl.12.30 ap 3kg. Rauda/asars 50/50 sīks.Rīt ir doma no Valmieras man ar, bet sagaidīšu vakara atskaiti.Peipi katra diena savādāka
Jā. Tas tiesa. Uz vakaru salasījuši ap 9kg.
edijsk [19.01.19]: Jurasasaris [10:44]: Rīt no rīta 4 ir divas vietas brīvas no Valmieras uz Ņinu ..26422252Šodien čomiem Ņinā uz pl.12.30 ap 3kg. Rauda/asars 50/50 sīks.Rīt ir doma no Valmieras man ar, bet sagaidīšu vakara atskaiti.
Peipi katra diena savādāka
Jurasasaris [19.01.19]: Rīt no rīta 4 ir divas vietas brīvas no Valmieras uz Ņinu ..26422252
Šodien čomiem Ņinā uz pl.12.30 ap 3kg. Rauda/asars 50/50 sīks.Rīt ir doma no Valmieras man ar, bet sagaidīšu vakara atskaiti.
Думаю ехать завтра , на 1 день , 2 места. 27575053
Rīt no rīta 4 ir divas vietas brīvas no Valmieras uz Ņinu ..26422252
Ja runājam par kārtību autobusos un attieksmi vienam pret otru, tad super piemērs, gadus 6 atpakaļ, bija Albakora veikala rīkotie braucieni uz Peipusu.
Braucienus rīkoja un iznāca no veikala Einis ( Einārs Siliņš), pateica, normālā tembrā attiecīgus teikumus, un visi smuki un laimīgi brauca gan uz copi, gan atpakaļ. Einis vēl parādīja kurp iet vai teica, lai nāk līdzi, jo sakari pie Peipusa aborigēniem viņam bija ļoti labi. Visiem bija zivis, visi bija laicīgi atpakaļ, un neviens nebija tādā šmigā, ka būtu kaut kur jāgaida vai jākaro autobusā. Veči rāvās uz šo busu, jo zināja, ka varēs mierīgi pēc copes pagulēt un plānotā laikā būs mājās. Bija zināmas autobusa pieturas kur nolaist ūdeņus, vai iedzert kafiju. Nevienam nebija liegts ņemt šmigu, bet tika piekodināts, ka būs tā vai šitā, ja būs, tā, vai šitā:)))) Un bija kārtība!
Lūk, piemērs kad viens cilvēks var ieviest kārtību līdz pat 50 cilvēku autobusā.
Gan jau ir veči kas šo laika posmu atceras.
Igoreha [17.01.19]: Peipusa
Rauda. Kuras ķeršanas rajonam vajag nenormālu slepenību ieturēt... :D
Igoreha [17.01.19]: 16.01.2019
Sveiks kur saķeri šadu lomu?

16.01.2019
Jūs par maz zivis ēdat, no tā arī te vienam otram problēmas ar galvu... :)
Es gan visu ko noķeru, vedu mājā un ēdu nost. Ko uzreiz nevaru noēst, to saldētavā. Nupat noēdu pēdējās somijas līdakas (bija 2 aukstumkastes), arī sama galva pa pus saldētavu, bet TĀDA zupa sanāca...
Tad jau vairāk par kasti neviens nevilka.Kaste pilna un malā.Bij pat tā ka pēc stundas jau jāiet krastā.Raudas jau neņēmu,tikai asarus.Raudas vilka Ļeņingradas boļševiki.
Sovdepa laikā zivis vedu mājās. Pēčāk gan nē.
swordfis...LVL jau bija kapitālismā,tad jau arī sākās tā asaru uzpirkšana un ezera kāšana.
Pats vēl atceros kā vienā maisā tika vestas noķertās un sapirktās zivis. Otrā maisā cukurs. Raudas ja nešaubos maksāja 4 kronas. Toreiz līdakas mammu nopirku 12.400 kg. Ikru bija ap 2 litri. Un pati kā Steiks gatavots gards bija. Tikai asaru cenas lielāks bija ne peipusā bet Parnu rajonā. Pats 2 ned nodzīvoju tur. Lielākā cope ap 50 kg asaru pa dienu. Lielākā cena bija 1.80 LVL.
orests [17.01.19]: Krievu laikos visi pēc copes mājābraucot gāja veikalā iepirkt desas un sviestu.Tartu pie veikala iznāk copmanis ar klēpi desām,bet autobus jau aizbraucis!
Pēčāk talonu laikos cukuru vedu mājās. Bij gan zaptei, gan kalvadosam. :)