atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Lielupe

dartsx 09.03.19
mazmezotne piektdien pecpusdiena vimbas keras diezgan labi un tas nebija palikusas upe bet svaigi ienakusas.Sodien pagaidam svaki.
Girtuks 09.03.19
Ekskursijas pēc šodien nopētiju vietas Vītoliņos, neviena copmaņa, laikam vējš vainīgs. Par straumi nezinu, līmenis bija nedaudz virs vasaras normas. Copes nemērcu. Varbūt kādam ir info kas darās aiz Teteles? Vecvirslaukas galā?
picus 08.03.19
Biju no pusdienlaika lidz 4 pie pils. Vimba 0
MV-F 08.03.19
Tikai pie dambja aizvējā varēs
MV-F 08.03.19
Nu ja. Vītoliņos taisni sejā, svins lidos nevis uz upi bet gan uz pļavu pāri ceļam : ))
vakar biju preti ceplim tuksums vimbu nav
ZMA 08.03.19
Kad vējš 15-20 m/s būs grūti kaut ko pamakšķerēt ... bet nu galvenais ticēt ka vis būs labi! Vel tikai Marts ...
MV-F 08.03.19
Nākošo visu nedēļu būs sals, līdz pat -7 grādi. Rīt parīt vēl var kaut ko copēt, ja nelīst.
ZMA 08.03.19
Rit vējš būs par Vimbu ... :))
Jon-Hill 08.03.19
Ta jau rīt Vitoliņus gāzīs riņkī ! :)))
ZMA 08.03.19

Zhivs. Ledus gabali ir , bet tas nenozīmē ka nevar atrast vietu iemest makšķere .
zhivs 08.03.19
nu vispār arī Kalnciems ir no Iecavas ietekas uz leju un tur vismaz šur tur ir ledus gar krastu, reku pierādījums Meteoroloģijas centra kameras vakardienas bilde:
Rondo 08.03.19
daksa [08.03.19]: man tie nosaukumi patīk,fīders gruntene .un kā gruntene angliski?
Latvietim parastajam viss vienkārši, ja ar svina gabalu - gruntene, ja ar barotavu fīderis. :) Elementāri, Vadson!
ZMA 08.03.19
Jon-Hill - sāc skatīties no Iecavās ietekas un uz leju :))
ZMA 08.03.19
Feederis droši vien no vārda feed - barot , nevis no vārda grunts
Jon-Hill 08.03.19
ZMA. biju piebraucis trešdien, un neizskatijās, ka pa vienu diennakti kkas var mainīties,,, bet nu oki, ja Tu saki ! Vakarā piebraukšu, uzmest aci :)
daksa 08.03.19
man tie nosaukumi patīk,fīders gruntene .un kā gruntene angliski?
ZMA 08.03.19
Aizbrauc pārbaudi :))) no otras puses var mēģināt ķert līņus un brekšus kaut kad tuvāk vasarai , bet vimbu točno ne ... Otrdien vēl bija ledus , vakar jau varēja makšķerēt !
Un Jūs pareizi uzrakstījāt labāk aizbraukt un pastities , jo viens grib makšķerēt ar Feederu, a otrs vienkārši ar gruntsmakšķerēm sezonu atklāt un pasēdēt pie upes !
Jon-Hill 08.03.19
ZMA,, kko Tu fleitē,,, vai ari nebiji Vītoliņos , drīzāk kkur aiz Svētes ietekas, uz dambja.
Viena iemesla pēc.... Vītolinos, vēl ledus metri 5-8 gar malu un D, D/R, R vējš visu sadzen Vītolinu pusē.
Varbūt biji otrā upes malā, pretī Vītoliņiem,,tad ticētu :)
ZMA 08.03.19
Tāpēc es arī norādīju vietu kur makšķerēju , Staļģenē noteikti ir gan zāles, gan straume

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs