Šī izrādījās mana vienīgā šīsdienas līdaka, kurai līdz metram pietrūka kadi nieka 70 cm.!:)
Bija vēl pāris copes, bet bez realizācijas. Par cik Babīti nepārzinu, tad uz ne ko dižu ar necerēju. Biju no Spuņciema puses. Laivu bazē zināja stāstīt, ka uz šo brīdi ( kad izbraucu) es biju vienīgais bez zivs krastā!
Laiks, manuprāt Babītei bij laps. Apmācies ar vidēju vēju, bet nu gan man citreiz paveiksies vairāk. Katrā ziņā nelielas pārmaiņas copē, kā arī labi pavadīts laiks uz ūdens.
cope71 [04.07.19]: Urā! Mana pirmā šīs sezonas Babītes līdaka!!! :)
Gandrīz metrs! :)

Urā! Mana pirmā šīs sezonas Babītes līdaka!!! :)
Pēdējo 6 dienu laikā , esmu pabijis 3reiz ezerā un katru reizi diena un nakts salīdzinājumā ar iepriekšējo reizi.
Sestdien ūdens līmens - normāls , cope visa tīrajā ūdenī.
pirmdien - zems ka airējies pa dūņām un cope tikai lappenēs , biezās.
trešdien - orbitus tvičot var!! Copes tik gar retām lēpenēm un retiem stiebru krūmiem.
Žēl ka sestdien netieku :( ja ūdens neaizies un temperatūra kā tagad domāju ka baigā razdača būs.
cupix, riktīgi pozitīvu tekstu iemočīji, it sevišķi beigu daļa iecepīja - "Ak jā! Džeiki "kautrīgi " aizmirsa piebilst ka viņu 1 mērs ir 10kg smags". Spriedzē turēji no sākuma līdz beigām... :)))
Kads varbut var ieteikt kur var piebraukt no krasta paspiningot?
Marciks, 3.jūlijs 2019, 13:57
Nav tas ezers domāts spiningošanai no krasta =) , pat pašā ezerā ir grūti to darīt =)
P.s Atskaite :
Iebraucu ezerā 16:00 kamēr bija apmācies asaris un zemmēri ņēma labi, tiklīdz saule parādījās ap 17: 00 , tā uzreiz klusums pilnīgs!
Milzīgs pūtiens ar labu dušu sabojāja copes sākumu , vilka ar abiem enkuriem.
Ap 20:00 cope atsākās , 1 mērs laivā (64 cm) atlaist nesanāca , kamēr laivā ārdījās ierija mānekli tieši žaunās ! Bāc , pat atlaist normāli nevaru!!
Laime staigāja kaut kur man blakus , bet nav īsti arī manā pusē.... 5 stabili mēri nokratījās vai pie laivas vai pusceļā.
Lielākā škrobe bija ka uz "cūku" izgāja "Babītes metrs" , kurš smuki trāpija pa asti tieši līdz āķim.. Domāju katrs saprot manas sāpes kad 4 mēri nokratās un vēl metriņš atvadījās.
Ar sūdīgu noskaņojumu dodos uz bāzi.
Bāzē satieku 2 ekipāžas : vieniem pilnīga 0!
Oho! Tad man jau tīri pat okay!! Noskaņojums pacēlies !!
Pienāku pie otras ekipāžas painteresēties cik dāsns ezers bija viņiem.
Tie "kautrīgi " atbild ka tikai 1 cope un 1 mērs!
Nu man noskaņojums uz augšu galīgi!! Es vismaz zivis redzēju vairākas! Tātad protu arī kaut ko atrast, jo salīdzinot ar daudziem copmaņiem kas apmeklē viņu 20+ gadus , tad es vēl esmu students!
Ak jā! Džeiki "kautrīgi " aizmirsa piebilst ka viņu 1 mērs ir 10kg smags , kurš gulēja pie auto..
Stāvu pie auto , skatos uz līdaku un domāju ... Jaa... man šodien varēja būt smuka bilde personigajai kolekcijai..
noskaņojums atkal pakaļā :(
Marciks [03.07.19]: Kads varbut var ieteikt kur var piebraukt no krasta paspiningot?
Vienīgi Spuņciema pusē tiek normāli klāt, cik zinu.
Šodien sagribējās pamēģināt pa palielu vēju pamēģināt. Pūta labi,bija labi nomācies.
No 5-13 , 4 mēri , kolēģim 1, otrā laivā arī 1.
Nebija baigi aktīvas, vai nemācējām atrast.
Bet no viena enkura iecēlu laivā 3zivis no 1,5 līdz 2,6. Takā tīri patīkami.
Marciks [03.07.19]: Kads varbut var ieteikt kur var piebraukt no krasta paspiningot?
Nav tādas vietas.
Kads varbut var ieteikt kur var piebraukt no krasta paspiningot?
MT9 [01.07.19]: Brencis21 [13:00]: riino [12:38]: Uz kukana! Tu ko dari, tūlīt vaimanātāji un rējēji tevi nez sāls noēdīt! Šitā mocīt zivtiņas!!!!!
:)))))Uz kukana! Tu ko dari, tūlīt vaimanātāji un rējēji tevi nez sāls noēdīt! Šitā mocīt zivtiņas!!!!!
:)))))Kur tu kukanu saskatīji?
:) uzmetu aci, izskatijās ka uz kukana šie ne viena voblera!
Žors.
Brencis21 [01.07.19]: riino [12:38]: Uz kukana! Tu ko dari, tūlīt vaimanātāji un rējēji tevi nez sāls noēdīt! Šitā mocīt zivtiņas!!!!!
:)))))Uz kukana! Tu ko dari, tūlīt vaimanātāji un rējēji tevi nez sāls noēdīt! Šitā mocīt zivtiņas!!!!!
:)))))
Kur tu kukanu saskatīji?
riino [01.07.19]: Uz kukana! Tu ko dari, tūlīt vaimanātāji un rējēji tevi nez sāls noēdīt! Šitā mocīt zivtiņas!!!!!
:)))))
Uz kukana! Tu ko dari, tūlīt vaimanātāji un rējēji tevi nez sāls noēdīt! Šitā mocīt zivtiņas!!!!!
:)))))

2
Asarus varķert paatrināti
Nu ko, no šodienas oficiāli var laivot un copēt pa dienvidu daļu. Asari, saturieties! :)
29.01
Starts 04:30 no bāzes, finišs 08:30 .. tik ātri nekad vēl neesmu laidies mājās.
3 mēri(52/54/55) , 6 zemmēri , +- 10 asari uz pannu.
01.07
Šodienas mērķa zivs : asars
1 mērs( nokratījās pie laivas ) , 1 zemmērs .
Asari atradu , +- 3kg salasīju mierīgi.
09:30 no bāzes jau mājās devos.
14:00-22:00
6xLīdakas(~20,40-45,52,54,63),
1xbreksis(1kg) aiz spuras :)
Ļoti daudz asari, ņēma visur un visu laiku, bet nepieklājīgi mazi, lielākie ap 150g.
Ūdens dzidrs, līmenis zems, tikai nedaudz augstāks kā pirms vējiem. Zāļu ārkārtīgi daudz, puse ezera krūmos kas aizpilda lielus laukumus līdz pašai augšai.
Babītē.
No agra rīta jau laižamies ezerā.līdzi vis nepieciešamais inventārs tomēr galvenais mērķis asaris.izdevās.lielākoties aktīvs apmēram vienā rajonā,ar piebildi ka tikai līdz saule sāka spoži spīdēt,ar to ar cope tikpat kā beidzās.vēl pa kādam jau noķērām bet pavisam švaki.
Kopumā 3kg asaru uz māju.pārsvarā no 100-180g +viens papusei bonusins 300g.vēl pāris kg atlaisti augties.
Līdaku itka baigi nemeginajam bet viens zemmers bij.
Tomēr attiecīgs inventārs dod rezultātu,iepriekš likās ka asaru tur nemaz nav.bet nedaudz paterejoties veikalā,izrādās ka asari noķert var un diezgan jautri var izvērsties.
No bāzes dzirdētā,vakar bijis labi,šodien švaki.līmenis plus mīnus ok.
Uz kāda ēsma labāk ķerās lielās raudas?