p.s. Kristietības vārdā ir vairāk noslaktētu cilvēku kā Islama. ;)
Maiks Taisons pieņēmis Islamu, Rebeka Koha..
Andreiko, zinu to visu. Esmu viņu pamanījis jau sen. Laikam pat reizē ar Mairi. Man tas Islams neko daudz neizsaka. Nepazīstu nevienu personīgi cilvēku, kas aizraujas ar šo reliģiju. Pasaulē pieaug islamticīgo, kristietība kā reiz samazinās. Un teikšu cilvēkus ko pazīstu, kas apgrozas, apmeklē baznīcas ciest viņus nevaru. Jo ir divkoši un maitas. Kas ir lielāks radikālis??? Es vairāk sliecos uz to, ka katrā ticībā ir kaut kādi radikāļi. Paskat pat Arābu emirāti mainās, sievu nosist mājās tagad skaitīsies noziegums. ;/ Vai tas ir Islams?
Ja gribētu tiešām nejaukties, tad nebūtu šī komentāra par ticību un taisnošanās par savu "nejaukšanos". Nemāni sevi. Nemāni sabiedrību.
Edgars Skrīvers carate combat. Cīņa notika laikam jau 5dien, bet svētdien jau pieejams youtube.
https://www.youtube.com/watch?v=u9USKXPQO5k&feature=youtu.be
mjuniors, 9.novembris 2020, 08:12
Junior, starp citu, šis mūsu jaukais karatists Skrīvers (cīņu noskatījos, vairāk pēc kikboksa, nekā karatē) ir pieņēmis islamu. Katra personiskā izvēle, nejaucos. Un karatē viņa nikneims ir Bearslayer (lāčplēsis).
Atvainojos, vēl nedaudz saputrošu šīvakara viedokļus - karam un gatavībai COVID vilnim pievienošu hipotēzi, jebšu drīzāk īstu jautājumu par sabiedrības vadību.
Īsu laiku atpakaļ valdība reāli "tupa" nosprauda - būs jāmaksā nodokļi arī, ja negūst ienākumus. Piemēram tādiem pašdarbniekiem, kā Bums.
Es asiņainu rīkli bļauju uz radiniekiem - kas jūs, kartupeļi, nesaprotat, ka tik debīls tur neviens nav. Tas ir SPECIĀLI tik tupa teikts.
Šodien, akurāt to tupumu atsauca. Rezultātā - sabiedrība, nu, nedēļas divas vismaz man apkārt gandrīz tikai ar to bija nodarbojusies.
Jautājums - tas normāli?
bet nu tuvāka noteikti kristietība, tās mūsdienu liberālums, pret muslimu viduslaikos iegrimušo teokrātisko doktrīnu...
zaraza, 9.novembris 2020, 21:12
Klibo tev konsekvence ;) jo cik reizes te esi uzsvēris ka simpatizē vairāk diktatūras, kādas arī ir lielakā daļa musļiku valstis (nu ieskaitot arī Erdogana Turciju, kura tad ir īstā kara bīdītāja Karabahā), nevis liberālās demokrātijas.
Es gan izvairīšos nostāties kāda pusē, abi labi šajā gadījumā. Jā armēņus žēl ka spiesti brāļoties ar putina bandu, kura neko daudz nepalīdz šajā konfliktā, nožēlojamā novecojusī raškas militārā tehnika reāli sūkā pret kaujas droniem. Raška var berzēt rokas, armēņiem atkal varēs nogrūst kaudzi lūžņu iznīcināto vietā.
Grūti jautāt nepārzinot spēles laukumu, atliek badīties, vai mukt.
Par iekšpolitiku. Pašu, pašu iekšējāko. Niknajam komentāru dzēsējam. Tava lielākā problēma ir, ka tu neuzdod jautājumus. Sev. Tas ir ceļš uz nekurieni. Viens nekvalitatīvi dzēsts - nekas. Divi - arī nekas. Divsimtais - redzi uz ko velku? :)
Armēņi ir vates ietekmes zona,tā ka es par azeriem:D
udens2, 8.novembris 2020, 12:27
interesanta loģika... tobiš pofig viss, lai tik nebūtu "vates ietekmē"? Te nav spēlītes ar krānu mērīšanu jeņķi vs krievi, te vairāk gan kultūru un reliģiju konflikts kristieši pret muslimiem... armēņi kristieši, azeri musulmaņi... lai kāda man būtu attieksme pret reliģiju kā tādu, bet nu tuvāka noteikti kristietība, tās mūsdienu liberālums, pret muslimu viduslaikos iegrimušo teokrātisko doktrīnu...
zaraza, 9.novembris 2020, 21:12
loģika vienkārša,mūs vēl neviena muslimu valsts nav okupējusi.Lai viņi tur kaukāzā paši izsitās,ja krieviem samazināsies ietekme,tik labāk visiem
Ar dronu laikam bik precīzāk, citādi kādas 10 haubices pusstundu šauj pa kādu ciemu,tonnām pulvera un metāla, tik kazas pabaida, savaino lērumu civilos.
Man personīgi ar paliek neomolīgi vērot video, kur ar droniem cilvēkus slaktē. Tehnoloģijas pret cilvēku, kur cilvēkam nav izredžu. Te pat diskusija kurš kurā pusē ir neadekvāta.
Nu un kāda tad armēnim ir alternatīva bez tiem analogiem,ņemot vērā vēsturi un atrašanās vietu?!Domā trīs miljonu postpadomju valstiņa spēj sevi apgādat ar tomagawkiem un blekhawkiem.
Armēņi ir vates ietekmes zona,tā ka es par azeriem:D
udens2, 8.novembris 2020, 12:27
interesanta loģika... tobiš pofig viss, lai tik nebūtu "vates ietekmē"? Te nav spēlītes ar krānu mērīšanu jeņķi vs krievi, te vairāk gan kultūru un reliģiju konflikts kristieši pret muslimiem... armēņi kristieši, azeri musulmaņi... lai kāda man būtu attieksme pret reliģiju kā tādu, bet nu tuvāka noteikti kristietība, tās mūsdienu liberālums, pret muslimu viduslaikos iegrimušo teokrātisko doktrīnu...
Armēņi ir vates ietekmes zona,tā ka es par azeriem:DPatīkami redzēt kā sagrauj ''analogov ņet''
udens2, 8.novembris 2020, 12:27
Kas sagrautās pilsētas un nogalinātos cilvēkos liekas patīkams?Kas no tā tev pietrūkst?
sermuksis, 9.novembris 2020, 18:42[/quote]lasi uzmanīgāk :patīkami redzēt kā sagrauj ''analogov ņet''
Armēņi ir vates ietekmes zona,tā ka es par azeriem:DPatīkami redzēt kā sagrauj ''analogov ņet''
udens2, 8.novembris 2020, 12:27[/quote]
Kas sagrautās pilsētas un nogalinātos cilvēkos liekas patīkams?Kas no tā tev pietrūkst?

Aktuāli. :DDDD
Nez, vai labi ir cerēt, ka maksimāli ātri un maksimāli daudz abās pusēs kritīs, lai tad nu sapratīs, ka akal jāliekās mierā uz gadi, teiksim, 50smit?