Domaataajs [34m]: Mozus 40 gadus vadāja ebrejus pa tuksnesi kamēr atrada vienīgo vietu, kurā nebija naftas.Normāls beduīns, ne tikai padzirdīja un paēdināja, bet arī apģērba tos 40x gadus?
jegersz, 25.decembris 2020, 17:16
tavuprāt, viņi aizgāja no Ēģiptes 5 minūšu laikā, līdzi paņemot tikai kredītkarti un pasi?))
andreiko [15:06]: ...skaidri zināms - JK bija ebrejs...Un Mozus ebrejus uz tuvajiem austrumiem no Islandes aizveda? :)
Jurik, 25.decembris 2020, 15:25
No Fāterlandes. Vai Atlantīdas. Vispār fričiem jau jābūt dikti laimīgiem, ka žīdi kompensācijas nepieprasa visu Vācijas zemi un valsti.
andreiko, 25.decembris 2020, 16:52
viņiem jau ir samaksāts, ko vēl tur varētu prasīt
Domaataajs [25.12.20]: Mozus 40 gadus vadāja ebrejus pa tuksnesi kamēr atrada vienīgo vietu, kurā nebija naftas.
Normāls beduīns, ne tikai padzirdīja un paēdināja, bet arī apģērba tos 40x gadus?
andreiko [15:06]: ...skaidri zināms - JK bija ebrejs...Un Mozus ebrejus uz tuvajiem austrumiem no Islandes aizveda? :)
Jurik, 25.decembris 2020, 15:25
No Fāterlandes. Vai Atlantīdas. Vispār fričiem jau jābūt dikti laimīgiem, ka žīdi kompensācijas nepieprasa visu Vācijas zemi un valsti.
Mozus 40 gadus vadāja ebrejus pa tuksnesi kamēr atrada vienīgo vietu, kurā nebija naftas.
andreiko [25.12.20]: Džizaskraists-niga! Kas tālāk? :DDD
https://www.delfi.lv/kultura/news/screen/radita-jauna-kinoversija-par-jezus-dzivi-kura-vinu-atveido-melnadains-aktieris.d?id=52787223
raihs, 25.decembris 2020, 11:10
Pilnīgi izslēgts! Visai pasaulei jau pāris tūkstošus gadu kā ir pilnīgi skaidri zināms - JK bija ebrejs. It kā teorētiski pastāvot varbūtībai, ka - arābs, tomēr zinātniski tas nav nopamatojams, jo tolaik tajā vecajā ērā arābīšu muslimīši Jeruzālemē vēl nebija uzcēluši savas beduīnu teltis un pie tām piešņorējuši savus jājamkamieļus.
Es teiktu to visu izdomāja, apdzejoja ap 4 gadsimtu m.ē., par pamatu ņemot teikas kuru izcelsme ir vairāki tūkstošu gadu p.m.ē.
andreiko [25.12.20]: ...skaidri zināms - JK bija ebrejs...
Un Mozus ebrejus uz tuvajiem austrumiem no Islandes aizveda? :)
Bralitis [25.12.20]: viss notiekošais ir kā sagatavošanās kaut kādiem vēl lielākiem sūdiem kā covid. Kādiem ? Nezinu .
Saturns ar Jupīteru novirzīs no trajektorijas kādu asteroīdu, kas tagad virzīsies uz zemi, kā sacīt jāsaka pilnai laimei :D
Brālītis izslāpis pēc drukāšanas. Ar to manipulāciju politika nodarbojas jau sen, tagad to vienkārši sākam paši pamanīt. Nesaku uzreiz manipulācija ir slikta, bet tā mēs tiekam vienkārši ganīti. Un tv ir 1.nr. rīks. Vai vienkārši tv skatās tā auditorija kam nav interneta utt. Bet šī tv ziņu auditorija traki agresīva ja sāc runāt citādāk nekā viņi. Jums nevar būt viedoklis ja nav kritiskās domāšanas. Tv ir uzspiests viedoklis, pietam tā "svarīgums".
P.s. jau no pavasara vienkārši neskatos tv. Un iesaku to darīt citiem. Nav jēgas klausīties vienveidīgu interpretāciju, kas lielākos ties pat tevi neskar un ja skar tu tāpat to ietekmēt nevari vai minimāli. Tādēļ nafig aizdirst savu cieto.
Jurik [25.12.20]: raihs [38m]: Un kas liek domāt, ka viņš vispār bija?Tad sašutum par situāciju, ka Tavuprāt nebijušu personu attēlo Tavuprāt zemākas rases pārstāvis pamats ir kāds?
Pamats varētu būt mani rasistiskie aizspriedumi :)
Par čipošanu nebūtu tik pārliecināts. Jo jūs visi no saviem "čipiem" nešķiraties. Tie ir mob tel.
No pirmā Covid viļņa te nebiju bijis. Toreiz piegriezās visu laiku lasīt kā te viens otru apdirsa. Izskatās ka evolucionējuši politpulciņa dalībnieki :)Prieks ka vecie krabji vēl paspriedelē par jautrajiem šā gada notikumiem . Svarīgi lai visiem laba veselība un ņiprs gars. Es no visas šīs globālās putras esmu secinājis pāris svarīgas lietas. 1 - slimība ir, ja ielaiž ir smaga un visi tie sazvērestību teoriju piekritēji var atsūkāt .2. Tas labi ka ir ierobežojumi . Kāpēc? 1 lai ierobežotu to zarazu 2. Ļoti labs sociālais eksperiments kuru noteikti analizē visas pasaules vadītāji. Skaidri var redzēt kā sabiedrība reaģē,kādās grupās sadalās , kuri politiskie spēki izmanto situāciju par labu sev , kas ir bailes un kā ar tām var nākotnē manipulēt ar sabiedrību un izveidot jaunu globālu sociālo ,ekonomisko,politisko modeli . Cits krīt panikā ,citi skrien bezjēdzīgās revolūcijās ,citi vaino politiķus ka ir slimība . Es kopumā to visu skatos kā interesantu ,pamācošu filmu :) Pavasarī prognozēju ka būs čipošana utt , tagad maz ticu kādai sazvērestības teorijai . Redzu pagaidām tikai cilvēces bezspēcību un sadrumstalotību kādas lielas zarazas priekšā. Runa vairs neiet par nācijām,runa iet par cilvēci kopumā. Vai vispār cilvēce ir spējīga mobilizēties vēl lielākiem sūdiem kā covid ? Ļoti labas civilās aizsardzības mācības globālā mērogā - tā es to redzu. Kaut kāds ņuhs saka ka viss notiekošais ir kā sagatavošanās kaut kādiem vēl lielākiem sūdiem kā covid. Kādiem ? Nezinu .
raihs [25.12.20]: Un kas liek domāt, ka viņš vispār bija?
Tad sašutum par situāciju, ka Tavuprāt nebijušu personu attēlo Tavuprāt zemākas rases pārstāvis pamats ir kāds?
Un kas liek domāt, ka viņš vispār bija?
Raiham sveicieni!
Brāliti redzu, acis jāizberž, acīm redzamais neticamais. :))
Priecīgus svētkus visiem politpulciņa dalībniekiem no vientuļā trimdinieka dekabrista :)