Sveiki. Tad nu beidzot tiku līdz ūdeņiem un kā soliju, neatkarīgi no rezultātiem būs atskaite.
Biju cerīgs, diemžēl jāatzīst sakāve,,2.5hp nespēj uzgriezt vairāk par 4200 apgriezieniem ar nevīlētu 7 1/2 x 7 BA dz.skrūvi. Pat pēc sajūtām motorītim bija ļoti smagi.
Tranča pacelšana līdz nominālam, un leņķa iestatīšana gan ir atzīstama par gana labu..tīri pēc sajūtām.. riksis vieglāks ar štata 7 1/4 x 6 skrūvi.
Nu ko nu neko, palikšu pie štata skrūves,, resursa vārdā !! :)
..un ja nu kādam savajagas ir dabonama par 10 naudām jauna yamaha-s 7 1,2 x 7 BA dzenskrūve.
Es to gribēju iztestēt,, tagad miers,, tagad arī zinu, ka 2.5 nav vīlējams :)
Neesmu spečuks, bet vienīgais mīnuss, no ko arī laikam veidojas salīdzinoši nelielā cena,, ir 850 g/m2 (dārgajām 1100 g/m2)!! Viss pārējais, kā visām laivām !!
Labdien!Gribētos dzirdēt kādu atsauksmi par gumijas laivu Admiral,ir doma iegādāties,bet gribas dzirdēt kāda spečuka viedokli!
Sia,, Rūķis,, prasi Normundu, viņš man laivai šuva, ir labs. Tik laivas šablonu uztaisi. Uzliec un nostiep plēvi. Apzīmē pēc borta. Norādi pārkari un šuves vietu. Tad sanāks lētāk. Tā tents maksā ap 100eur ar Tavu šablonu. Tas gan nav vieglais materiāls, riktīgs, no kā teltis šuj. Telefonu nometīšu pm.
Sveiki! Kur vai kam Rīgā varētu pasūtīt uztaisīt vieglu pārsegu laivai Astra 470 stāvēšanai uz ūdens?
Varbūt kāds tirgo kādu kuteri vai ūdensmoci?
Var būt ar defektiem, bet obligāti ar dokumentiem!
Ja ir ko piedāvāt PM
Ar dīzes urbumu neies cauri, pats difuzors ir lielāks
Vai kāds ir niekojies ar motora jaudas palielināšanu, kuri rūpnīcā ir “nožņaugti”? Man ir yamaha 2006, 6zs, kurš ir ar identisks 9zs. Noņēmu rumpeļa ierobežotāju, bet lielas jēgas nav. Cik skatījos katalogā, visas detaļas ar vienādiem kodiem. Vai ir vērts par desmitdaļu palielināt dīzes urbumu un pārregulēt karburātoru?
Par to resursu ar vēl jautājums. Ar stoka skrūvi motorītis griezās uz 5000 uzliekot skrūvi ar lielāku soli max apgriezieni 4800.
tobiš motoram palika smagāk. Motoram tas nāk pa labu vai nē nemāku teikt, šaubos.
Ja no skrūves maiņas būtu baigie plusi, tad ražotājs jau startā tādu liktu
RaimisD, 27.maijs 2021, 11:35
Lielāka slodze (mazāki apgriezieni) - lielāks spiediens uz visām trinošām detaļām, lielāks dilums, siltums...
Pats sīkaļu lietoju pārbraucienos uz 30%jaudas. Griežot ručku vairāk, apgriezieni, slodze pieaug pretēji proporcionāli ātrumam. Tas kā ar laivu uz jumta - braucot 70-80km/h patēriņš piem 6 l, 100km/h - 8/9l, ja citi mākslinieki vēl sien laivu pie dugām, tad pretimbraucoša fūre var mašīnas skatu pēc 100 km/h ātruma izmainīt.
Par to resursu ar vēl jautājums. Ar stoka skrūvi motorītis griezās uz 5000 uzliekot skrūvi ar lielāku soli max apgriezieni 4800.
tobiš motoram palika smagāk. Motoram tas nāk pa labu vai nē nemāku teikt, šaubos.
Ja no skrūves maiņas būtu baigie plusi, tad ražotājs jau startā tādu liktu
RaimisD [Vakar]: Klau, jautājums vairāk par tēmu.
Pagājušās brīvdienās redzēju šādu skatu. Vecā ,,Kazanka,, tā ar zemiem bortiem un izteiktiem spārniem gāja glisē ar mazo motoru, vizuāli 4-5hp ! 4t noteikti bija, iespējams yamahas.
Vai maz tas ir iespējams ? Šķiet , ka šīm laivām vajag ,kā minimums desmitnieku, lai izceltos.Kazanka MKM 4.1m + 6hp un 2 pasažieri 22km/h.
L-upesLinis, 27.maijs 2021, 07:28
Un cik ilgi tas motors turēs? Ja nu tik skrieties pārsimt metru... Manuprāt laivai glisē jāiet ar motora 50 - 70% nom.jaudas, tad nav pēdējās dzīvības izspiešana.
Nē nepaceļ, laiva pa lielu. Plusi, kā jau teicu. Samazinājās apgriezieni, pieļauju, ka resursam labāk un tie pāris kmh
..Ja tik loti gribas salīdzināt,,tad dz.skrūves maina ir kā auto uzlikt citus diskus (plus, mīnus colla, divas) un attiecīgi (augstāka vai zemāka profila) riepas !!!
Osis220 [27.05.21]: RaimisD [16m]: Savam pieciniekam uzliku šo, 6hp tiek piedāvātas kādas 4 skrūves.Kādi + ir no maiņas?
Glisē paceļ?
RaimisD [27.05.21]: Savam pieciniekam uzliku šo, 6hp tiek piedāvātas kādas 4 skrūves.
Kādi + ir no maiņas?
Savam pieciniekam uzliku šo, 6hp tiek piedāvātas kādas 4 skrūves.
RaimisD, 27.maijs 2021, 09:50
Opelim uzliekot BMW zīmīti, šis arī sāk iet drusku labāk... :D
Jēga nebija diži liela. + 2-3 kmh. Pie mazākiem apgriezieniem

Savam pieciniekam uzliku šo, 6hp tiek piedāvātas kādas 4 skrūves.
Vai ir jēga yamaha5hp dzinējam uzlikt 6hp dzenskrūvi?
RaimisD [26.05.21]: Klau, jautājums vairāk par tēmu.
Pagājušās brīvdienās redzēju šādu skatu. Vecā ,,Kazanka,, tā ar zemiem bortiem un izteiktiem spārniem gāja glisē ar mazo motoru, vizuāli 4-5hp ! 4t noteikti bija, iespējams yamahas.
Vai maz tas ir iespējams ? Šķiet , ka šīm laivām vajag ,kā minimums desmitnieku, lai izceltos.
Kazanka MKM 4.1m + 6hp un 2 pasažieri 22km/h.