Sveiciens visiem svētkos! Varbūt kāds precīzāk var pastāstīt par situāciju Pērtniekos? Cope no ledus vai vēl vaļā.. un vai vispār tur kaut kas notiek? Atceros kādu laiku atpakaļ klīda runas, ka tur klapēšot ciet to pasākumu, bet pēc mājas lapas info izskatās, ka viss vēl notiek.
Ludzas ezera vidū 12 cm. Super ciets ledus. Krastā bija ūdens. Nemiet telti, ja nevajag,
lai stāv ragavās, dažreiz ezerā ir ļoti auksti kā šodien. Nav pēdu, ņemiet vergu! Mans radinieks reiz noslīka Ludzā, iekrita caurumā ziemas vidū.
persikoff [22.12.21]: Нужен совет по поводу ловли плотвы.
Есть одно озеро не боьшое...еду туда обычно по щуке и окуню. Плотва иногда клюет
..но очень плохо....знаю что ее там много и крупная....летом ловил по 300-500грамм. Зимой эхолот показивает косяки крупной плотвы в пол воды....но не ловитсья как не пробуй((((
Uzraksti man privāti


Gandrīz 2 kg. Vislabāk ķērās pēc 15. Likās, ka pa tumsu arī ķersies.
Nevajag melot, ka es nerādu zivis, esmu viens no retajiem, kurš gandrīz katru dienu sēž uz ledus.
Alex [22.12.21]: opis12 [29m]: Alex [18:49]: Arī Latgalē slīkst. Vienmēr ir vietas, kur slikts ledus. Rāznā tagad šur tur 3 cm ledus. Vugd, policija par visiem nelaimes gadījumiem un krimināllietām nedrīkst ziņot publiski, jo tādi likumi.Visā pasaulē slīkst, vispirms jādoma ar galvu, kad kāpj uz ledus. Verga arī vairs nelīdzēs, ja tur daži cm apakšāKo tu zini par ledu, ja dzīvo Anglijā? Cik dienas gadā tu atrodies uz ledus?
Necik, cik tad man jābrauc lai tiktu uz ledus. Skatos uz taviem foto, ledus it kā ir, bet zivju nekad neredz. Vai tad ir jēga braukt tādu gabalu lai redzētu un pasēdēt uz ledus, es jau no saldētavas varu izvilkt kadu kluci...
Нужен совет по поводу ловли плотвы.
Есть одно озеро не боьшое...еду туда обычно по щуке и окуню. Плотва иногда клюет
..но очень плохо....знаю что ее там много и крупная....летом ловил по 300-500грамм. Зимой эхолот показивает косяки крупной плотвы в пол воды....но не ловитсья как не пробуй((((
Kur nopirkt mormišu (мормишь)
opis12 [22.12.21]: Alex [18:49]: Arī Latgalē slīkst. Vienmēr ir vietas, kur slikts ledus. Rāznā tagad šur tur 3 cm ledus. Vugd, policija par visiem nelaimes gadījumiem un krimināllietām nedrīkst ziņot publiski, jo tādi likumi.Visā pasaulē slīkst, vispirms jādoma ar galvu, kad kāpj uz ledus. Verga arī vairs nelīdzēs, ja tur daži cm apakšā
Ko tu zini par ledu, ja dzīvo Anglijā? Cik dienas gadā tu atrodies uz ledus?
Ivars1703 [22.12.21]: Vai Alex varētu arī nosaukt konkrētus tiesību aktus, kuros ir ietvertas normas, aizliedzošas Valsts policijai un Valsts ugundzēsības un glābšanas dienestam informēt sabiedrību par atklātajiem noziedzīgajiem nodarījumiem un veiktajiem glābšanas darbiem.
Viņi man atbild, ka nedrīkst publicēt visu informāciju. Vai vēlies viņus iesūdzēt tiesā? Pušā noslīka, bet Vugd mani kulturāli pasūtīja.
Vai Alex varētu arī nosaukt konkrētus tiesību aktus, kuros ir ietvertas normas, aizliedzošas Valsts policijai un Valsts ugundzēsības un glābšanas dienestam informēt sabiedrību par atklātajiem noziedzīgajiem nodarījumiem un veiktajiem glābšanas darbiem.
Alex [22.12.21]: Arī Latgalē slīkst. Vienmēr ir vietas, kur slikts ledus. Rāznā tagad šur tur 3 cm ledus. Vugd, policija par visiem nelaimes gadījumiem un krimināllietām nedrīkst ziņot publiski, jo tādi likumi.
Visā pasaulē slīkst, vispirms jādoma ar galvu, kad kāpj uz ledus. Verga arī vairs nelīdzēs, ja tur daži cm apakšā
Arī Latgalē slīkst. Vienmēr ir vietas, kur slikts ledus. Rāznā tagad šur tur 3 cm ledus. Vugd, policija par visiem nelaimes gadījumiem un krimināllietām nedrīkst ziņot publiski, jo tādi likumi.
Alex cik tu klases esi beidzis divas trīs?
Alex [18.12.21]: Šodien nebija lietus, varēja vairāk paskraidīt. I zivju daudz vairāk. Vidēji 0.5 zivis no 1 cauruma. Daudz asaru. Mazas zivis. Taisu voblu. Kur šodien varēja droši staigāt 100 m no krasta, rīt droši būs tikai 50 m. Migla ēd ledu.
Ne migla ēd ledu,bet asari ,:))

Šodien nebija lietus, varēja vairāk paskraidīt. I zivju daudz vairāk. Vidēji 0.5 zivis no 1 cauruma. Daudz asaru. Mazas zivis. Taisu voblu. Kur šodien varēja droši staigāt 100 m no krasta, rīt droši būs tikai 50 m. Migla ēd ledu.
Šodien jau vēl drosmīgākie pa Lubančiku skraidīja:)
Vakar ledus bija labs. No 7 līdz 10 cm. Bet redzot kas darijās dienas beigās, šodien toč uz tā vairs nelīstu jo vakarpusē tie 7 cm sāka ieliekties. Ja būtu tīrais ledus būtu cita lieta. A tā kādi 2 cm ledus a tālāk sasalusi putra. Tas it Aglonas rajonā.
Prognozes vieš smukas cerības, ka ziemīšos varēs izlīst. Es tikai priecīgs, lai līdz pirmdienai sniegs un un ''ņedo ledus''izkūst, un sākas normāla ziema :))
Zivotāj - te jau jājautā pagātnes formā - viss bija :(
Runāju ar Pērtniekiem - šie ar šaubīgi izteicās par nedēļas nogali....
Gavēnis...