Sanāk offtopiks no krievu tēmas, bet, vai kādam ir reāla pieredze ar ilgtermiņa auto nomas firmām? Plānoju ņemt jaunu auto un to var dabūt bez pirmās iemaksas. Mēneša maksājums aptuveni līdzīgs līzingam. Viens variants ieskatam - http://mobire.lv/ Mani, galvenokārt, interesē vai tās nomas firmas nemēģina kādā brīdī mainīt līgumu, pacelt cenas u.t.t. līdzīgi kā bankas ar kredītiem, kad tām liekas, ka klienta riski palikuši lielāki.
Magnums, 11.aprīlis 2023, 13:59
Ir uzņēmumi, kas izmanto šādus ilgtermiņa īres pakalpojumus, jo nevajag personālu, kas uztur un domā par autoparku un ir elastīgāki atkāpšanās noteikumi salīdzinājumā ar līzingu, protams par to servisu tu maksā. Ja ir lielāks autoparks, tad var noslēgt līgumu ar "commitmentu" un tad ir vispār vienkāršota un dinamiska atkāpšanās no īres, kas ir virs commitmenta, kā arī atvieglota papildus mašīnu īre balstoties pēc pieprasījuma.
Tikai nejauc šādas auto īres servisa kompānijas ar kaut kādiem līzinga īres nagu vilcējiem, tie ir pilnīgi dažādi uzņēmējdarbības modeļi.
Sanāk offtopiks no krievu tēmas, bet, vai kādam ir reāla pieredze ar ilgtermiņa auto nomas firmām? Plānoju ņemt jaunu auto un to var dabūt bez pirmās iemaksas. Mēneša maksājums aptuveni līdzīgs līzingam. Viens variants ieskatam -
http://mobire.lv/ Mani, galvenokārt, interesē vai tās nomas firmas nemēģina kādā brīdī mainīt līgumu, pacelt cenas u.t.t. līdzīgi kā bankas ar kredītiem, kad tām liekas, ka klienta riski palikuši lielāki.
Reliģisko svētku izskaņai
usis, 10.aprīlis 2023, 21:57
Reliģisko svētku izskaņai
usis, 10.aprīlis 2023, 21:57
87 gadi tomēr dara savu, laikam aizgājis uz īso. Vispār pretīgi skatīties. Būtu labi, ja viņš varētu atkāpties, bet budistiem tāda opcija laikam nepastāv. Jauns dalailama piedzimst tikai tad, kad iepriekšējais nomirst..
Neesmu pārak cītigs vštures lasītājs un pētītājs. Varbūt kāds zin, Vai Itālija ir bijusi kaut kādā Krievijas ietekmē jebkad, politiski?ī
MV-F.1, 11.aprīlis 2023, 10:34
No pēdējā laika, labākie piemēri būtu Silvio Berlusconi, Bianca Laura Granato , Vito Komenčini. Papildus 5Star kustības un galēji labējās partijās ir daudz Krievijas ietekmju aģentu un Krievijas politikas aizstāvju.
Pašreiz galvenais faktors ir Ķīna, Pu uzmeta Sī (Baltkrievija)
andreiko, 4.aprīlis 2023, 21:54
Neesmu pārak cītigs vštures lasītājs un pētītājs. Varbūt kāds zin, Vai Itālija ir bijusi kaut kādā Krievijas ietekmē jebkad, politiski?ī
usis [4.apr]: Tramps būrī, ko nu Mani vairāk uztrauc, ka smuko Sannu somi nocēla no krēsla :)
raihs, 5.aprīlis 2023, 09:12
Paskatījos/palasīju, kas viņa ir) Nu, bija vēlēšanas, soc.demi dabūja vien 3 vietas, viņa rudenī iešot no partijas vadītājas amata projām. Parasts process, par ko tieši kreņķis?))
andreiko [3.apr]: https://www.youtube.com/watch?v=6CB9OrGZ7-c&;list=RD6CB9OrGZ7-c&start_radio=1Absolūtā bezsakarā iepostēt te kaut kādu senīlu mēslu- kas gan var būt labāks par šo? !
raihs, 3.aprīlis 2023, 22:45
Bezsakarā, nuuu varbūt, bet kas tur senils?? Kāds mēsls? Tu laikam sajauci ar ždanoku, pļineru &Co.
Visi mūki agri vai vēlu saiet sviestā, celibāts dara savu. Nu atļāvās večuks vaļību, aizmirsa ka atrodas kameru ielenkumā :D Labāk piedomājam ko katoļu melnsvārči dara ar puikām kad neviens neredz, un kā nākotnē vispār likvidēt tādu neveselīgu praksi kā bērnu atstāšanu to izvirtuļu uzraudzībā.

Reliģisko svētku izskaņai
Neregulāri regulārais atgādinājums - pēc visām krievu zvērībām Bučā un citur, pēc tūkstošiem nolaupītiem ukraiņu bērniem, pēc visām tām šausmām, ko nes krievu pasaule - Grabovskis atļaujas apgalvot, ka krievi ir jauki cilvēki un joprojām turpina izklaidēt savus draugus - fašistus.
jurciks66, 8.aprīlis 2023, 08:39
Kas maksā tam klanās.
Neregulāri regulārais atgādinājums - pēc visām krievu zvērībām Bučā un citur, pēc tūkstošiem nolaupītiem ukraiņu bērniem, pēc visām tām šausmām, ko nes krievu pasaule - Grabovskis atļaujas apgalvot, ka krievi ir jauki cilvēki un joprojām turpina izklaidēt savus draugus - fašistus.
usis [04.04.23]: Tramps būrī, ko nu
Mani vairāk uztrauc, ka smuko Sannu somi nocēla no krēsla :)
Pašreiz galvenais faktors ir Ķīna, Pu uzmeta Sī (Baltkrievija)
Nu kā tur krievs atbīda NATO robežas?-D Somija NATO.Vatņiku tv pilnīgs klusums par šo.
Nav nekāds skumji...
Vienkārši jārunā savā valodā!
Citāti no raksta.
,,Krievijas jaunpilsoņi paliks Latvijā bez latviešu valodas zināšanām"
,,Patlaban spēkā esošā Imigrācijas likuma redakcija ir tipisks priekšvēlēšanu cīņas produkts"
,,Padzīt draud tikai tos, kuri paši uzprasījušies"
Tanī brīdī, kad tika pieņemts šāds likums man tas šķita pārāk rožains.
Es ,jau iztēlojos garās auto kolonas ar krievu numuriem Pleskavas virzienā. Tas ka valsts nenodrošinās ne iespēju to apgūt, ne pienācīgu kontroli, kā arī neticēju, ka vate mācīsies ,tas bija skaidrs.
Gribējās ticēt, ka nu tik būs vienreizēja krievu integrācija un Latvijas vērtību pieņemšana ha, ha.
Būs vien jādzīvo realitātē , bez rozā vienradžiem. :)
https://neatkariga.nra.lv/izpete/410331-krievijas-jaunpilsoni-paliks-latvija-bez-latviesu-valodas-zinasanam
RaimisD, 3.aprīlis 2023, 19:18
Krievi grib lai Latvijā būtu divvalodība, tikai vienīgi latviešiem būtu jāzina abas valodas!
Skumji, bet realitāte.