Laipas galā platformai jābūt stingrai lai nešūpotos un netaisītu trobeli No sākuma man bija visādi peldoši varianti ,bet tik laba ,kā stacionāra nesanāks Breķšus arī lielākus un vairāk ķeru no steķa /platforma laipas galā/nekā no laivas.Pat tagad uz laipu lienu klusu un piesardzīgi lai netaisītu lieku trobeli un tad viss notiek ........:DDDDDDDDDD
Tiešām,ņem mucas pontoniem un dēļus,kāda problēma-kaut visai peļķei pāri un noenkuro.
Asari, ja der dzelzs mucas, tad tādas tukšas ir dabūjamas no zemniekiem, ceļiniekiem vai autoservisos.
:)
Nevaig jau garo,tur pat niedrēs sēdēt. Man noskatīta ļoti laba vietiņa uz Līņiem i Karūsām. Doma ir pa mucu, bet nevar nekur dabūt tādu.
tagad pļurkš ar laipu. garā laipa jātaisa ziemā no ledus. pagaidi 5 dienas un kāp laivā :))
Kā varētu uztaisīt laipu, piem. tgd. :) ??? ļoti intresē... NAU GARO ZĀBAKU!!!!
Street esmu gan no Ventspils nov.,bet ļoti labprāt piedalītos tajā nozvajošanas pasākumā.Ja tiešām vajag palīgus uzzvani uz 63630369 tad sarunāsim.Pie reizes iedošu sava mob.numuru.
Redz kā ir-skatījos goglē, bet tur 2009.g tabula, kad nebija novads. viss kārtībā novads 10Ls vairāk grib-idiņi!!!!!!!!!!!!! Kāds saimnieks, tāda cena:):):))
sveiki makskernieki!
varbut seit ir kads no Tukuma puses kas sodien pecpusdienaa grib pievienoties pie dika nozvejas, no jums vajadzigs lai jums butu brienamais kombinzons, zvejojamaa zivs asaris rauda, lidaka, un linis!
par darbu pretii doshu zivis!
Par tām licenzētajām copes vietām ir dikti neērti, ka katrs nolikums ir jāmeklē pa internetu kur nu kurais ir norakts, līdz ar ko, ja neesi vietējais matadors vai vispār esi iesācējs, tad ir pagrūti sekot visām izmaiņām. Manuprāt būtu jāizveido viena kopīga centralizēta vietne internetā, kur ir redzams katras vietas LM nolikums, licences cena un iegādes vieta, kontaktpersonas, karte ar robežām un cita noderīfa infa utt.
Tā pat lai tas attiecas uz privātajiem ūdeņiem. Lai tad privātīpašniekam vai apsaimniekotājam par pienākumu ir nokārtot visas formalitāres un informēt sabiedrību, ja viņi negrib, lai tauta viņu īpašumā makšķerē.
Būtu daudz ērtāk – ieeju paskatos, nav manis noskatītais copes ezers datu bāzē, nu tad braucu un copēju pēc MK noteikumiem. Un lai nelien neviens vecis no krūmiem un neskaidro, ka šis ezers ir piederējis viņa vectēvam un par copi tajā kaut kas taka pienāktos. Nav ūdens tilpne reģistrēta datu bāzē, pats vainīgs un SVEIKI!
Tīri ziņkāres dēļ.
Kāpēc tik ļoti ir nosēts L. Juglas tilts pie Upesciema? Vakar braucu garām, 35 auto satāvēja.
Nekas nav Burtniekos mainijies-maija mēneša 30Ls, dienas 5Ls.
Tad jau uzreiz būtu rakstījuši Maķšķerēšana Burtniekā ,tiem kuri naf vietējie aborigēni ir aizliegta un fiss:DDDDDDDDDD
laikam Burtnieku novada pašvaldība nezin, ka PVN ir 21%. Īstenībā ir jau gan attālums līdz Rīgai tāls, lai informācija atnāktu pareiza :)
Baltais62, no kurienes info par Burtnieku? Vakar internetā lasīju -20Ls. Varbūt kad mainījās apsaimniekotāji sakarā ar novadu sistēmu, tad arī maksa cita ''krīzei piemērota''!!! Te ir piemērs par licenšu cenām!!!
Vai Svētupē teibas ķeras?
Sveiki, kolēģi! Vai kāds nezina,kas mitinās tajos dīķos Ulbrokas centrā? Šodien braucu garām,veči sēž kā brieži. Diez ko tur var noķert?!?
Aigaigar,par Raķupi,nav teikts,ka bezceris,mēģināt var vienmēr.Tikai saku,ka nav tā,kā kādreiz.Puikas gados ar vecāko brāli vilkām pa 10 štukām vienā dienā.Bieži gan tā nedarījām,jo jau tad sapratām,ka tās jāsaudzē.