ziviniek, es asari mediiju ar citiem rīkiem, uz zaneriem se nav buuts.
izumi vobleris ,kurs labaks
peldošs
lēnām slīkstošs
slīkstos
Lauric, pagājušo nedēļ redzēji NG aplauzienu? Tu domā viņš nemāk zivi pierunāt? Ir tik daudz no copmaņa neiespaidolamu faktor. Braukā pa Daugavas kantēm, bedrēm, kilometriem tik dažas zivis. Zivi vari barot, mānīt, ja viņa nebarojas, tad viņa arī nepārvietojas. Arī manas vasaras copes vietas tukšas, svētdien zandartu izdevās atradās vietās, kur vasarā viņu nebija. It kā jau stabils atmosfēras spiediens, laiks apmācies, vējiņš dzina vieglu vilnīti, copej vajadzētu būt, bet... Pļaviņu hess uz brīvdienām bija nometis ūdeni un uz svētdienu sāka atkal to celt. Straumes nav. Un cope nekāda. Nomētā vienu mānekli, nomētā otru, atkal nekas. Uzliec trešo, pirmajā metienā tankš un ir. Un tā čakarējies visu dienu.
Lauric, ja tas bija mērķēts uz mani, varu atsūtīt bildīc :). Neesmu pētījis, kā te ielikt.....
Lauric
Man arī ir tieši tāda pat sajūta :) !
Vienīgais, cenšos šo necopi manā vietā un copi citā skaidrot ar to, ka citi ūdeņi, citi dziļumi, cits mikroklimats utt, jo, piem., nav Engures ezers tāds pats kā Lielupe. Gaisa spiediena uc faktoru tādas vai savādākas izmaiņas jau arī dažādi ietekmē dažādas ūdenstilpnes. Mjā, bet tas viss, protams, ir vājš mierinājums :D ..
kola - nē Gauju iemēģināju. Pirmo reizi mūžā :D
Šajā foruma sadaļā vispār nav ieteicams nākt....Kāpēc?!Makšķerēju jau gadiņus 20,bet bieži vien liekas,ka neko neesmu iemācijies,jo viens otrs velk atspēries brīdī,kad es pat copes neredzu. :) :) :) Tā vismaz raksta,ka ir pavilkts! :) Pēc visa šitā gandrīz mazvērtības kompleksi parādās! :) :) :)
Vakar Engurē sen neizbaudīta līdaku un asaru aktivitāte - daudz copes, daudz zemmēru, arī lielāku izmēru zivju aktivitātes, retais bez zivīm. Līdaks 3.2kg uz pannas :).
Majoros un Dubultos zem tiem straumju lauzējiem vajadzētu būt vēdzelei. Kā man ātrāk tas neienāca prātā :)))))
Mirtin,kur plici vilki? Varbūt pie mājas?
Lauric,paldies par info,vakar Majoros draudzenei kkas tamlīdzīgs norāvās,nu baigi iztījās pēc vēdzeles
šīs bija no retajām brīvdienām šogad, kad netiku uz copi. sirds smeldza, un garīgais uz nulli šonedēļ. Bet izskatās, ka copes nav bijis :)
Zivniek
jūra nav priekš manis ;) ..
Sestdien nebiju, bet svētdien mēģināju ķert raudas. Sen jau nebiju tā pličus pavilcis:D Raudu nebija. A pa nedēļas vidu man labi ķērās :D
torpeeda
brauc uz jūrj :))))
PTICA24,maija sākumā redzēju,kā viens vīrs ar spininngu varkalīša ietekā vēdzeli svarā 2,5-3kg izvilka.
Vai ir kādam arī labi ķēries? Nu tā - bez muldēšanas un pārspīlējumiem :) ?
Sen nav ūdeņi tik tukši un neatsaucīgi likušies..
sienaazis
domāju, ka tur pie Tevis ar zanderiem tagad tas pats kas man - šie jau pie jūrjas tusējās :) jāgaida nākošā sezona :))))
VĒDZELES ir sastopamas Lielupē Jūrmalas teritorijā?