:))))))
nu un tad laižam lielajas:)))
grozs.tu vēl tāds vobleris sapņos nav rādijies,kāds man ir.netici? :)))
a sarkanas spoles točna nav:( bet tās nagliņas maikstij nokrāsošu sarkanas,tev par prieku :)))
X-RAP kopš ta laika vispār ir mans milakais maneklis, Minnow Rap ar labs Puze un Daugavā- asari, līdakas, zanderi.
Ir ļoti ok!!!
Uz clackinu Zviedrija ap 30 lidakām, tepat Lielupē un Daugava pa kādai. Trofeju gan nebija
pastasti kā ar viņiem gājis! kā ar clackinu? uz to vispār kāds jeb kad kko ir dabūjis?
A Urmaasam vispār ne viena voblera:))))))
Un pat sarkanas spoles nav:)))
Nu redz ka Aigar sanaca, tev gudram esot ne voblera pa pastu, a man neizglitotam un ne tik gudram ka tu,jau 4ais testa vobleris:)))
vaita es pirmo reizi raxtu vēstuli!? un cik x vēl pārbaudīju oj oj jo baigi gribēju to DT man tādas formas vobleri patīk bet nu neko darīt dzīve jau nebeidzas kautgan .... :))))
nekad nesaki nekad.gan jau nepareizi anketu aizpildiji.tāpēc ari tāds rezultāts.
nekad vairs neko pa pastu nesūtīšu viss izlemts!
esmu arī paldies :)))))) :DDDDD
Labi, labi:)
esi jau tu gudrs, esi..:)
a pasaki kāpēc tad cēsniekiem ar neatnāca? viņi ar nemāk raxtīt? un ali nu ko bet raxtīt māku ne pa velti man Latv.val pietrūka viena garumzīme lai gadā būtu 9!!
Varbut pats tizlu vestuli nosutiji?
bļa toč tai pastniecei varetu protēzes sasmalcināt :)))) tā cerēju varēšu oktobrī pavelcēt a š tev jobanie pastnieki kā jau parasti kko nopisa :(
Provē:)))
velu veiksmi tev!!!
njāā psc es aizsūtīju jau jūlijā un man nav tātad pasts izpisa manu vēstuli :DDD blja karoc eju uz pastu noskaidrot darīšanas un pieprasīšu lai samaksā zaudējumus :)))))
Diemžēl Tevis saraksta nav.
a tur es esmu pieminēts? aigars bergsons no ances?
Nu tak Aigar neņem pie sirds.
sodiena jaunaja zurnala ir visi vobleru sanemeju vardi