plekste22 [10.12.23]: Šodien bijām Lielupē pie "'muižas''.Ledus labs.Asari 4 gab ap 150-200gr.sieviņai līdaka 3,0.Ejot krastā večiem Mežzarā uz ledus smuki asari.
Kur tas ir - pie muižas?
Šodien bijām Lielupē pie "'muižas''.Ledus labs.Asari 4 gab ap 150-200gr.sieviņai līdaka 3,0.Ejot krastā večiem Mežzarā uz ledus smuki asari.
Ribakss [07.12.23]: sveiki copmanji.uz lielupes ap jelgavu ir kads bijjis?
kas ar ledu?
Ņemot vērā laikapstākļus un ledus veidošanās tendenci, 4. decembrī izdots Jelgavas valstspilsētas pašvaldības rīkojums “Par aizliegumu atrasties uz ledus”. Rīkojums aizliedz atrasties uz Jelgavas valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā esošo iekšzemju publisko ūdeņu un citu pašvaldības valdījumā esošo ūdeņu ledus, lai neapdraudētu personu dzīvību un veselību. Rīkojuma izpildi kontrolē Jelgavas Pašvaldības policija.
sveiki copmanji.uz lielupes ap jelgavu ir kads bijjis?
kas ar ledu?
bums [28.11.23]: Ko tur bildēt ledus sāk veidoties Varkalī no ezera līdz slūžām Varētu būt ka Uzvarā kanāli ir ciet bet tas varbūt ...:)
Vakar tā daļa kanāla bija ciet. Šodien izskatījas bez ledus un ūdens viļņojās
Ko tur bildēt ledus sāk veidoties Varkalī no ezera līdz slūžām Varētu būt ka Uzvarā kanāli ir ciet bet tas varbūt ...:)
Ludzu kolegi nobildejiet kada situacija ar ledu poe Jurmalas?
Bet ledus ira vai nava?
Finnstraum, 26.novembris 2023, 18:56
Jelgavā jau pamazām velk ciet ar plānu garoziņu. Ja būs vairākas naktis mīnusi labi, tad varēs copēt. Vienīgi laikam neļais nevienam kāpt kamer nebūs 15-20 cm.
Willy [26.11.23]: Tikko zvanīju Viktoram uz bāzi!nekas šod.nebij!pèrn viņš man teica-tiksimies janv.febr...tā arī šoreiz sarunājām!:)
Tatad Tev ir laiks iegādāties +- 2 ziemas bestvoblerus :)))
Tikko zvanīju Viktoram uz bāzi!nekas šod.nebij!pèrn viņš man teica-tiksimies janv.febr...tā arī šoreiz sarunājām!:)
Ledus vēl nav pat līči ir novākoti švaki
Ap 13 varēja mēģināt , domāju ka varētu būt ļoti labi. Arī neizdevās . Nu nekas gaidīsim ledu . Vai arī iespēju na laivas noķert kādu zivtiņu , ka šogad bija .
JK7 [26.11.23]: Šodien grabināja?
Es nebiju!domāju,ka upe ciet...

Nu ko!?...peldam uz garažu!:))
Šoreiz gandrīz visi, viena laika izdomāja mājas braukt. Tāpēc visu varēji redzēt pats , bet biji arī tādi kam pilnīgi nekā …
ZMA [25.11.23]: Pēc 12 tikai viss sākas . Viktoram uz bāzes šodien ciemos bija 5kg, 7,800kg( peld tālāk ), 9kg , 2x10 kg un viena 13,400kg. Ka arī mazākas .
Ja tas info ir no paša Viktora, cik viņu atceros, kad viņam pazvana, viņam tur vienmēr astotnieces un desmitnieces ved krastā!:)
Cepuri nost džekiem, kam pirksti nesalst.
Apsveicu ar labiem lomiem, kam tie bija, bet ar piebildi, ka nākamie metri cerams tiks atlaisti! :)
Es šogad vēlo rudeni nosačkoju...
ZMA [25.11.23]: Braucot garām es Tev teicu ka Tu vakar jau savu zivis noķēri . :) man šodien līdakas voblera izmera .

Nu vo!nepazinu!:))...cerēsim,ka sezona vēl nebeidzās!;)