Šodien uz šķērsbļitku no 0900 līdz 1300 ne piesitiena, toties vīrs blkus aizķēra tīklu. Izvilka kādus metrus piecus un tajos viena līdaka uz aci ap četri kilo un zandarts virs divi un tas viss tieši pretim varkaļu laivu bāzei. Mini nu kurš tīklus liek. Tā kā tīklu neasnāca izvilkt tad tas tika turpat uz ledus atstāts lai citi neieberžās.
Solīju par Lielupi kaučko ierakstīt, bet, rekušeku, kā no gaisa, nāca pārsteigums- mans Pegazs mežā iemucis un nenāk mājās, kaut lūdzies... Mēģināju ar karstvīna smaržu pielabināt, ar nekā...
Nu ko, mēģināšu bez viņa uzskricelēt! Nu jau vairs ne vakar, bet aizvakar, bija jābūt Jelgavā. Pēc 13iem pirms 14iem uzkāpu uz ledus pils apkārtnē. Tā teikt, izlūkos. Noķēru divas "mēles". Bezspīdzināšanas sarunā noskaidrojās, ka štrumus varu mierīgu sirdi atstāt bagāžniekā. Un skābekli paelpot tāpat. Elpojot pavēroju, vai kāds beidzot nesāks diriģēt... Radās jautājums, kā iespaidā pakustināju Lielupes tēmu: copmaņu- melnais tūkstotis. Vai tiešām neviens neko negrib vakarā uzrakstīt par dienā piedzīvoto? Vai tiešām neviens no viņiem nav CL foruma lietotājs? Ja tā, tad CL ir vēl milzīga iespēja augt!!! :)))
A ko es? Es aizbraucu līdz Svētei, jo tas uz māju pusi. Tukšā nepaliku. Tik mazus asarīšus vēl nekad nebiju vilcis!!! :))) Ā, un viena raudiņa arī bija!
Jorss
Stintēm vēl par agru. Salaka nāk upē nārstot februārī (var nedaudz agrāk vai vēlāk, atkarībā no laika apstākļiem, vai viņām vien zināmiem iemesliem :)) )
Šorīt Majoros 4,5 kg cepamo asaru. Daži uz bļitku, pārsvarā uz sīku dzeltenu banānu + motili. Ņēma pie pašas grunts ar mikrodriblu. Ledus pārsteidzoši biezs - izskatās, ka tā sniega putra ar ūdeni ir jau sasalusi!
sveiki!!!
vai kads nepateiktu kas tur ar to udeni uz ledus Varkalu kanala??? gribas aizbraukt,bet negribas aplauzties velreiz! vakar no rita uzkapt nevareja!!!