atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Spininga kāti

aigaigars 10.08.10
dadzi, pareizi esi dzirdējis - jo dārgāks, jo trauslāks, toties krutāks un lielāks kaifs zivi vilkt :)
Dadziic 10.08.10
Es vēl svārstos un nevaru saprast, labāk lētāku vai dārgāku...

Čoms svētdien manā acu priekšā salauza savu glauno dārgo kātu... Žēl, dikti žēl. Gan naudas, gan kāta.

Vēl esmu dzirdējis viedokli- "jo dārgāks kāts, jo vairāk grafīta tajā. Jo vairāk grafīta, jo trauslāks..."
skrejejs 10.08.10
Vēl neēsmu paņēmis,bet gan jau ka Amerikāņu,jo skopais maksā divreizs.:((takā kad nopirkšu tad ielikšu,ko apspriest jums,labs vai atkal slikts:))
Dadziic 10.08.10
skrejejs
Pastāsti, kādu kātu beigās paņēmi?
Aizmirsu.
Jai ir interese - m.t. - 29174747. Mārtiņš
Tere!

Pārdošanā ir viens tikko salikts foreļu - asaru kātiņš no Gary Loomisa.(jaunā rūpnīca - NFC) Garums - 6,6,tests - 0,85 līdz 6gr.,portugāles korķis, furnitūra - viss Fuji.
eerglis 02.08.10
man fīderim kātam riņķiem nav ne viena ielikņa, tikai drātis es dodu vaļā ar pīto un nesūdzos.
Bebrs 02.08.10
Kadiķu mežos pa pilnam, atrast var arī 5 m un tievu nevis bomi
skrejejs 02.08.10
Bebrs,Es tev ar kadiķīti pie žāvētavas:))Bebrs,tas ir labs kāds,bet vairs nava tik lielu mežu lai atrastu kadīķīti tik garu:))
Bebrs 02.08.10
Skrejejs.
Nogriez mežā kadiķīti, to grūti salauzt:D
Zivnieks 02.08.10
skrejejs
labam pārdevējam arī sūds ir jāmāk pārdot :)))) tas viņu padara par pardevēju :) ja čomi nevar ko labu ieteikt, tad vienkārši pabraukā pa vairākiem lielajiem veikaliem, un saki pārdevējam, ka briesti pirkumam - ko labu var ieteikt, tad no visiem veikaliem izkod ko pats gribi - paturi rokā pakrati, ja dzims jaunas jūtas starp tevi un to kātu - grāb ciet :DDD
skrejejs 02.08.10
Jā vecīt veikalā jau visu liela un ciena,bet ja pērc veikalā Burinieks tad jau nu jābūt prestižam,ne jau tikai ui labs ņem ciet:))
Zivnieks 02.08.10
skrejejs
ja no palētā gala - man viens čoms nopirka shimano vengeance, pats pakratīju - dikti patika, šis ar laimīgs :)....pats gribēju nopirkt, bet tagad briestu citas klases kātiņam :)))
skrejejs 02.08.10
Šaize vakar salauzu,špinu uz 800 gr līdaciu,kaut maksāja 35 ls ar atlaidēm.Ko iesakāt kādu kātu ņemt.Spečuki.
vieplis 25.07.10
Derexx, Kilka kaukad tirgoja, uzjautā šim.
:)
derexx 25.07.10
Vai LV kautkur var nopirkt shimano crucial kātinu?
Griezeejs 17.07.10
Nee, Urmaas, tas spiningiem. Apakšā titanium ar SIC ielikņiem, augstāk tikai titanium drāc.
Bet kur nu mums līdz tādiem? :))))))
Cena USA $520-$540. Tad vēl sūtīšana + nodoklīc ;)
urmaas 17.07.10
tere Griesejs:)
cik nopratu,tad tie drāts riņķi tik mušu kātiem būs.pārējiem sic!:)
Griezeejs 17.07.10
Apraxc par jauniu GLūmju sēriju,NRX, ienācies. USA būšot pamazām pieejami no August 13.
Cena gan :((((
Piekam, kā noprotu, tad ar pīto naf ismantojami, jo daļa rinķu ar SIC insertiem, citi tikai titāna drāc (Recoil). Nu bet ExFasts arī ar fluorcarbonu būs sensitive enough ;)
klops_G 30.05.10
UL vai L tieši gribās, iespējams, forelēm! :)) Cik esmu skatījies 7' ar tādu testu neesmu nekur manījis manījis, pārsvarā no 1/4oz...

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs