Kas ir vaitad neviens nav bijis Igaunijā vai visi tā klusē?
Varbūt kāds jau ir bijis šogad Emajogi copēt? Ja jā, tad kādi rezultāti?
forumā igauņi jau lielās ar vimbu copi.
Biju no tartu uz augsu pie devetaas bomzu buudas
Sandris555, 1.aprīlis 2019, 20:18
Aprila beigās jāmegina!
Sveiki, varbut kadam ir info par pernavas upi ? Kā ar vimbām?
Biju no tartu uz augsu pie devetaas bomzu buudas
nikucis125 [01.04.19]: Šajās brivdienās bijām mazaja emajoge. No brekšiem tukšums.Mēs sēdējām pa dienu,bet bija cilvēki arī pa nakti.Tāpat nekā nebija dabujuši. Kopā pa dienu 5 litru spainis ar mazām raudām.
Mazā emijogi nedrīkst barot tad neviens lielais nepienākas ,mazā sņaga visu apēdīs plus viņi vēl nekustas uz nārstu un nemaz tur nebūs .. pagaidām galīgi seklumā kur saulīte uzsilda un ir kukaiņi ,tur var meklēt
Šajās brivdienās bijām mazaja emajoge. No brekšiem tukšums.Mēs sēdējām pa dienu,bet bija cilvēki arī pa nakti.Tāpat nekā nebija dabujuši. Kopā pa dienu 5 litru spainis ar mazām raudām.
Sandris555 [01.04.19]: Mulkiibas..briivdienaas emajogi tuksums visiem...ja paris raudas ir spainis tad kaadas taas raudas...cilveeku ap 15 un nevienam vairaak kaa triis mazas raudinas
Varbūt Sandis ne tur kur mēs braucam bet gan tuvāk peipim tip aiz Tartu pie pēdējā tilta vai kempinga
skatoties kur ķēra. cik noprotams pec bildēm kēra pie iztekas. netālu no ezera.
Palasot esti forumus, tad emajogi upē sajās brivdienās labi nokera, protams 60 kg nav bet spainis zivju ir nokerts un dazas 300 gr. Tātad vēl viss prieksā ar lielajiem lomiem.
swordfish216, 1.aprīlis 2019, 11:49
Kura ta foruma ta rakstits?
Mulkiibas..briivdienaas emajogi tuksums visiem...ja paris raudas ir spainis tad kaadas taas raudas...cilveeku ap 15 un nevienam vairaak kaa triis mazas raudinas
Mulkiibas..briivdienaas emajogi tuksums visiem...ja paris raudas ir spainis tad kaadas taas raudas...cilveeku ap 15 un nevienam vairaak kaa triis mazas raudinas
Palasot esti forumus, tad emajogi upē sajās brivdienās labi nokera, protams 60 kg nav bet spainis zivju ir nokerts un dazas 300 gr. Tātad vēl viss prieksā ar lielajiem lomiem.
Ja jau Gaujas pietekās rauda iet pa mazam upēm un asarim pieņi tek tad jau tur ar jāsāk iet
Tā un tev kāds pateiks,drīzāk būs kā parasti draugi un paziņas copēs un kad beigsies cope tad pazinos ka kaut kas bija.
Jautājums tiem kas inaitreresējās par Igaunijas raudām. Kas notiek Vohandu upē, pie Rapinas.Vai rauda jau ir sakusi kustēt?

Paskaidrojums

Te ja kādam vajag jaunais uzlabojums ee
Labsvakars.. Varbūt kāds bijis Vohandu vai Emijogi, kā ar copi tur tagad? Un kad ieteiktu braukt ķert breksi uz Emijogi?