ups...atkal skauģi-kritizētāji uzmetās engures ezeram! Skumīgi!
Ašuki 150-300..tas tak ir super izmērs mūsu ezeriem, un ja vēl daudzumā..! Vārējas būt labāks, bet lielāko ties ir mazāks! Peipusā mazākus ķērām šoziem, pa lielam!
Jūrinieki vai vietējie??
Domāju viss skaidri saprotams "asari uz diviem pāri par 20 kg", MN pārkāpums ir. Citādi sanāk ka varu noķert 20 līdakas , paturu, izdāļāju vēl 3 deguniem un viss tip top ;-)
Vairi,
tā arī no iepriekšējā teksta īsti nesapratu,-tie 'pāri pa 20kg'uz diviem,trijiem,četriem vai pieciem tka ķerti un sadalīti...:)Nekā personīga,pet iskatās ka tekstā būsi biku sasipies....:)))
Es šodien spiedu vairāk uz ašukiem, bet izmērs varēja būt labāks- lielākie ašuki kādi 300 - 400 gr, pāriejie no 150 līdz 300.
ŠOdien ezers atkal bija mums dāsns - atkārtojās vecais scenērijs - MJ rullē!!!!
Šodien(vakar) Engure no 17 līdz 22.Pirmās 3,5 st.-viens zemmērs (uz diviem kātiem),un tad kaut kas atvērās-3,85kg 2,75kg un1,75kg+daži zemmēri un vairākas nerealizētas copes.Vēderi līdakām tukši,aplipušas ar dēlēm.Šoreiz uz Buma karūsas tikai mazmēri(toties necopes laikā-vienīgais).
Joks,ka gan jau drīz sāksies vakara cope,šoreiz pārvērtās īstenībā
Es it kā uzrakstīju - tas viss tika sadalīts 5 daļās
Man arī likās ka 5kg uz cilvēku, ja runa iet par asariem. Kam jums, cilvēki mīļie, pa 10kg katram? Ķīniešus barosiet?
Laikam jauni MN pieņemti- nezināju.
Šodien ezers bija gana dāsns, asari uz diviem pāri par 20 kg (vienkārši svari vairs nerādīja). Šī porcija tika sadalīta 4v daļās, mums katram un vēl Artūrm lielākā lauvas daļa priekš kūpināšanas. Vēl tai skaitā 11 ruduļi. No sākuma ķērām uz roteri, bet sākās pati interesantākā ķeršanas mitode - MJ un ēsma TIOGA, visi trīs izmēri. Ruduļus uz Tigu vēl nebiju ķēris!!

tak pazvani uz bāzēm un paprasi :)) telefoni tepat ir. dažādas bāzes, dažādas laivas, dažāds pieprasījums un dažādas cenas :)
kats nevar pateikt cik maksa laivu noma engure?
...man engurē patīk ar Meps Nr 4. To ņem i līdakas, i asari
Es izmantoju līdz 12 gr un misiņš
Nu vispār tas nebija šūpiņš :) Roters maziņš.
interesanti uz šūpiņu nekad nav mēģināts bet laikam vajag ļoti vieglu?
Man Engurē pamatā strādā tikai vieglie šūpiņi
Vakar atklāju Engures sezonu : no 06:00 līdz 18:00. nevar sūdzēties, 4 mēra līdakas , lielākā 2.2 kg. Plus vēl paliela kaudzīte ar asariem (mazi gan 100-200 gr, tik viens tāds zolīds ap 300 gr). Jocīgi ka visa veida vobleri, gumijas, strādāja švakāk kā parasts mazizmēra bleķis :)