CL administrācija atkal palaiž smirdīgo kloākaini. Nupat imitēja, ka klons tiek nobanots. Prieks kur tu rodies, atkal atpakaļ........Admin, palaid Mežaveci. Lai strādā, tas publiku vismaz ar intelektu piesaista vairāk, nekā zēns, kas sēž uz ripām aprūpes namā.
Pravietis [01.10.21]: Kā sastāv lietas uz doto brīdi ar brēču Centraločkā ?
Brēčas tirdzniecība, tā pat kā arī reņģu tirdzniecība, pēc man pieejamās informācijas CT tika aizliegta, jo šīs zivis neturās uz āķa un jūk ārā.
edzuss2 [01.10.21]: EFB [12m]: No Ventspils uz Kolkas pusi visur zāle un straume nes pa labiAr ienāca info par to pašu. Starp V-pili un Kolku i zāle i straume.
Pēc 20min metam iekšā kātus, dosim ziņu vai tik tiešām ir tik slikti
EFB [01.10.21]: No Ventspils uz Kolkas pusi visur zāle un straume nes pa labi
Ar ienāca info par to pašu. Starp V-pili un Kolku i zāle i straume.
No Ventspils uz Kolkas pusi visur zāle un straume nes pa labi
Ar tūlīt startēju uz jūru :)
Jaunciema kas notiek, butes ķeras?
Kā sastāv lietas uz doto brīdi ar brēču Centraločkā ?
bez zivīm mierīgs
??? :-D
Sveiki. Domāju šodien aizbraukt uz vakara copi Mazirbē. Vai vējš un straumes ir atbilstošas?
Archa889, 1.oktobris 2021, 10:55
Laiks lielisks. Kluss.
pēcpuzdeinā arī gāžu jūras virzienā... Kāds varbūt var iekomentēt kāda kur situācija , ja njkāds atrodas uz vietsa jau, lai vieglāk noorientētos kur braukt
Labrit.Vai talsos ir noperkamas svaigas renges? No cikiem ta budina strada? Paldies.
Ulmis, 1.oktobris 2021, 10:12
Pērku saldētas reņģes iepakojumā. Ja atkūst tikai pie jūras, laba kvalitāte.
edzuss2 [01.10.21]: Ulmis [43m]: Labrit.Vai talsos ir noperkamas svaigas renges? No cikiem ta budina strada? Paldies.Teorētiski ir nopērkamas, bet bieži viņiem nav. Šo variantu atstātu kā pēdējo.
Precīzi nepateikšu 9-10 laikam atveras viņa. Paldies!
Paldies!
Sveiki. Domāju šodien aizbraukt uz vakara copi Mazirbē. Vai vējš un straumes ir atbilstošas?
Ulmis [01.10.21]: Labrit.Vai talsos ir noperkamas svaigas renges? No cikiem ta budina strada? Paldies.
Teorētiski ir nopērkamas, bet bieži viņiem nav. Šo variantu atstātu kā pēdējo.
Precīzi nepateikšu 9-10 laikam atveras viņa.
Labrit.Vai talsos ir noperkamas svaigas renges? No cikiem ta budina strada? Paldies.
mions [29.09.21]: Lūdzu izskaidrojiet par straumes stiprumu. 0.5kt cik stipra?
Uzspied uz oranzo punktinu un iestadi m/s
Oviši no 16:30 līdz 3:00 man 15 , kolēģim 25. Pa gaismu tik viena. Cik varēja redzēt pārējie ar neko praktiski nevilka. Stundā buti.
Kolkā ķeras labi.Cope tumsā,ap 22,kad jadodas mājās.Žēl pārtraukt.Es nebrienu,pa vējam sanāk normāls metiens.Sausā smilts iet pa gaisu,nav tādas spraugas,kur nebūtu iekļuvusi.Vakar labāk ņēma uz saldēto brēču.
Man tieši odrādi. Pagājušo gadu labākie lomi (2x) trāpījās tieši no Ventspils uz leju, t.i., pie Buras. Mazirbē, Lūžņā un Ovišos rezultāti nebija ok. Protams, var būt atkarīgs no tā brīža meteo apstākļiem, bet nu tāda nu man ir tā statistika par iepriekšējo sezonu.