atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Makšķerēšana jūrā

spiiilis 26.02.11
civ riv

nu jau kādu mirkli kā nost no ledus,runa ir par Bulduru plaisu un senu Kauguru eposu(krievu laika plaisu) kurā teikts par baigo copi,kad nekādi nevar piecirst(no fātera stāstiem).Bijām iebriduši līdz 11m dziļumam,2-3km no krasta un ,,, pašvaki salīdzinot vakardienas un aizvakardienas lomiem,sīkas un gariem zobiem,beigu daļā ar nepiecērtamas. Bet pēc tautas ticējuma, ja skan taures un visi copmaņi dodās virzienā uz Bulduriem,tad jāsāk sekot uz krasta pusi,bet virzienā, kur manīja izveicīgākos kas tika pāri,vēl bij tikai minējumi ar kādu rezultātu vinnēs tāllēcēji. reāli viss bij civilizēti,bija jāškērso ik trīs ledus gabali -sievietes un bērni pirmie,pēčāk rindas kārtībā. ieradās arī sarkano vannīšu īpašnieki un ar deva savu artavu pārceltuves darbā. Viss bija gana laimīgi,ja nu viena telts metot pāri atvērās un ļoti ātri nogrima,pārējie lidināja gan kastes ,gan urbjus ar domu ja nav man,vismaz kādam noderēs,,, Za ribalku
Bebrs 26.02.11
drl- 26.02.11
Šodien starp Bulduriem un Dzintariem labi ķērās stintes :)

http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/26-02-2011/
urmaas 26.02.11
ledum ir spēks.tas sastumjas torosos i miers.tāpēc jau tās plaisas ari veidojas.a ļadu ta straume dzen!
:))
lacuks007 26.02.11
es ar saulkratos ar zirņiem -67 gab un milzīga stinte! uz ko ķēri?
tisrims 26.02.11
Koklītēs 43 gab. - 1.3kg
Bez zirņiem goļaks.
Diez ko savilka tie, kuri no rīta aizvilka tik tālu, ka no 1,5km nevarēja vairs saskatīt?
jeeska 26.02.11
Tas jau kā joks bija...protams kasti un urbi būtu žēl.
Nu nezinu vai helikopters bija nepieciešams...neticu ka tā plaisa ir simtiem metru. Domāju mierīgi ar kādām 3-4 palielām laivām visus noņemtu no tā ledusgabala. Lv jau vajaga sensāciju, iztērēt līdzekļus. Kur tad visi krutie visurgājēji uz gaisa baloniem, jaudīgās laivas u.c.
Gan jau no tiem nabadziņiem vēl kaut ko arī noplēsīs.Diemžēl.
Protams slikti ka tā sanācis.:-(
tinis 26.02.11
padomju laikā kad ledu atrāva Kauguros,krievu vertuškas večus ņēma ar visiem pričendāļiem.
gulbis37 26.02.11
jeska,nu a kaste un urbis?..zheel nav?:)
jeeska 26.02.11
gukbis37
A ja man viendaļīgais kombers un apakšā nekā nav:-). Hoķ zivis atļautu paņemt.:-)
gulbis37 26.02.11
bet nu march jau taisniibu saka,tam ledum iet jau iisti nav kur...visa baltijas juura tak pilna...vieniigais,ka var saakt skelties...
kraft 26.02.11
ja štrumus jaatstaaj, tad gan cuudiigi.. :(
gulbis37 26.02.11
ja glaabs ar helikopteriem,tad vechi dabuus atstaat visus lorinjus un pufaiku ar uz ledus....
gintsgg 26.02.11
No Lielvārdes izlidojuši 2 helihopteri MI - 17 , līdz tumsai nocels visus .
march 26.02.11
Pumpuros viss mierīgi, tikko atvilkos mājās. No rīta cope bija laba, ap pusdienas laiku palika gaužām reti. Kādu 1,5 kg salasīju.
Tie, kas jūrjā, turās, lai gan ledus tāds, ka nekur tālu jau nepūtīs, turpat uz riņķi pagrozīs. Gan jau dažus km paralēli krastam (plaisai) velkot, kādu noiešanas vietu var atrast.
imantsk 26.02.11
Mēs jau ar gājaām krastā un plaisa jau bija ,vienā vietā vēl nebija atrauts ledus pilnīgi un tikām pāri.Pēc dažām minūtēm bija jau cauri,ledus lielā ātrumā virzijās prom.Plaisa,kādi 5m gāja starp Bulduriem un Dzintariem prom jūrā.
seedoo 26.02.11
Lai čomi turās, labi ka vēl ir gaišs un nav purga:((( Lai veicās!!!!!!!!!!!
kraft 26.02.11
Tas Bulduros. Dubultos veel plaisa neesot.
kraft 26.02.11
nja shoriit aizguleejos un man shii izprieca gaaja secen. Par laimi kolegas tikushi krastaa jo viens no kompanii esot suutiits peec cepuma un pamaniijis plaisu laiciigi. Taakaa cepums arii var glaabt :D Daudzi esot palikushi uz ledus un dreifee uz zviedriju. Glaabeeji Jau ieradushies.
seedoo 26.02.11
O, jobtvai, ap kuru vietu precīzāk!!! Jāvelk ārā ūdensmocis, cerams glābēji tiks galā!!! tvnetā , arī ir skopa informācija!!!!!!!!!

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs