nākoš brīvdien jau uz ļadu jātaisās.prognozē mīnusus :)))
Urmaas, sauksim lietas īstajos vārdos! Nekā tur vakar nebija!
:DD
Šodien Gunča ar Zarazu aizmauca.gan jau būs lāab.
viepli tu jau gribēji otorvatsa ot kolektiva,tāpēc jau ar copi bij kā bij!:))))
Vakar baigā švunka bija, diez vai šodien būs jēdzīgāk.
:)
Es arī to pusi šodien papildināšu!!!!!!!:):):)
braucam buteess :D bet toch puse latvijas copmani jau seezh :D ne asakas
gaidīs Tev te kāds, puse Latvijas jau pie jūras....
Tiko ka atbraucu majas no Jurkalnes,zales nau ,butes ari nau,viļņi 1 m un baiga sanstraume,veiš sak pieniemties speka,iesaku nogaidit.
Vis labākās ir maksimā,lētās bez uzrakstiem.Viņas ir maznovārītas cietas un negaršīgas.Un tās ar vislabāk turas uz āķa.
Nevaariitas garneles parasti ir tikai ar čaulaam. Taas var dabuut Rimi, Sky... . Cenu starpiiba gan ir. Paareejais ir gaumes un pieredzes lieta.
Rīt jau šodien sola lab laiku.Nebus tik trak:)
Es nevārrītas lobītas zinu tikai asortos kas nāk kopā ar 8kājiem gliemenēm un citu herņ... Bet pa manam tas sanāk padārgi,jo garneles tur ir pmaz .Bet nekur nēsmu redzējis nevārītas garneles.
Varbuut kaadam ir kaada infa par plakanajaam. Gribeetos uzzinaat kaa izskataas Ventspils galaa. Pa dienu Liepaajas pusee esot bijis diezgan beediigi.
Vauuč, dažiem tipiem šeitan ir piejeamas pat NEVĀRĪTAS garneles, ko plakanajām pasniegt. Varbūt padalīsies ar info, kur tādu delikatisi var iegādāties? Kā_nekā vēžošanas sezona beigusies, a tādu (nevārītu) mantu labprāt iekostētu.
Tas jau sāk izklausīties pēc:"Ziemeļvējš vienmēr ir auksts, neatkarīgi no kuras puses tas pūš!"
Nu kā jūs nesaprotat,vējš pūš no ziemeļiem uz dienvidiem!!!!:):):)Tapēc arī puisis uzrakstījis Ziemeļdienvid vējš!!!!:):):):):):):):):):):):):):):)
pipec nu gan ir vētra čalim debespuses sajaukusi ZD vējš.
obanā.kā to saprast ziemeļdienvidu?:)))
man te juurmalaa veeljoprojaam ir baigais puutiens
teica ka baigie viļņi un vējš no jūras,ziemeļdienvidu,laikam nav vērts rīt braukt.no Rīgas baigais gabals