atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Pērk/Pārdod

Dadziic 04.03.13
Pārdodu -
Hermētisks jebkura 2-taktu motora apgriezienu un darba stundu skaitītājs
Cena 10,- Ls
Tel. 22432222
ljot4ik 27.02.13
interesē piekābes dokumenti ar sasijas nr. plāksni , var arī būt tikai sasijas nr. plāksne kura nav reģistrēta LV
lacuks007 27.02.13
man pašam viņus nevajag un aizņem tikai vietu :)
Aste 27.02.13
Vēlos iegadāties copes kasti no alumīnija par samērā normālu summu :)
usis 27.02.13
varu piemest 1 krievinieku klāt. lai tev tiek arī salāpīties:)
lacuks007 27.02.13
nu kefīru nē :D alu pieņemu :)
silpeiv 27.02.13
ir 2 krievu urbji. viens110mm un otrs 130 laikam. ļeņingradieši. vienam nav nažu.
samainīšu pret kko dzeramu :)
piedāvājiet paši vai samainīšu pret kko copei noderīgu.
atrodas Baltezerā

lacuks007, 27.februāris 2013, 14:13


Jebko dzeramu ?:)
lacuks007 27.02.13
ir 2 krievu urbji. viens110mm un otrs 130 laikam. ļeņingradieši. vienam nav nažu.
samainīšu pret kko dzeramu :)
piedāvājiet paši vai samainīšu pret kko copei noderīgu.
atrodas Baltezerā
gintsgg 27.02.13
Labprāt paņemtu jā būtu Pārdaugavā , braukt uz Mežciemu negribās . Jā neviens nepieteiksies , varbūt nemet ārā , kaut kad , kad brauksi uz Pārdaugavu ,, paķer līdzi un sarunāsim maiņu .
kkas 27.02.13
Mainu pret 2 valmiermuižas aliem barnaul urbi 130mm, noderēs iesācējam. Daudz piedzīvojis, bet urbj ok, grūtāk izraut no āliņga, jo spirāle nav vienmērīga. Jānopērk naži (~5 Ls) un uz priekšu. Rokturi ok, pats rokturis nedaudz saliekts. Atrodas Rīgā, Mežciemā, PM
Nedēļas beigās uz miseni, ja nevienam nevajadzēs.

Bildes:http://foto.inbox.lv/sudinsh/urbis
puspasauli esmu apzvanījis. nevieman nav. UK variants neder :( iesvied ar tel. nr PM.

bandoto. man humminbird 150sx monitors jau 5 gadus plauktā stāv nelietots. Intereses pēc salmo bodē pieslēdzu pie vadiem - strādā.5 ls un monitors tavs. Ir tikai monitors.
urmaas 25.02.13
Sveiki kolēģi!! Ir vajadzība nopirkt Volvo V70 1998.ražojuma mašīnai pečkas motoru. Lūdzu atbalstu !!

andrisandris, 25.februāris 2013, 09:52


Andri.Ja Tev Jaunmārupe nav par tālu,tad tur vari visu vellu no VOLVO dabūt.Tur šamos sadala reizinātājos.Tobiš jauc ārā.Ja interesē teļepona nr tad dod ziņu.
Bandito 25.02.13
Varbūt kādam ir nevajadzīgs strādājošs eholots par prātīgām naudām?
Paldies!
Sveiki kolēģi!! Ir vajadzība nopirkt Volvo V70 1998.ražojuma mašīnai pečkas motoru. Lūdzu atbalstu !!
brasco23 21.02.13
Pārskatot savus vobleru krājumus nācās secināt, ka ir iekrājušies daudzi vobleri kurus jau kādu laiku neesmu lietojis un tuvākajā laikā nelietošu. Lielākā daļa lietoti, daži jauni un mazlietoti, kā arī vobleri ar kuriem ne viena vien zivs ir pievarēta. Par cik man aizņem tikai vietu nolēmu nopārdot.
Par daudziem vobleriem maz ko atceros- peldspēja, iegrime, ražotājs u.t.t., bet ja ir kādi jautājumi rakstiet privāti mēģināšu atbildēt.

http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/pardodu-36/
maituputns 21.02.13
CL lietotājiem piedāvāju iegādāties Osram Xenon lampiņas. Visas lampas ir jaunas, oriģinālajā iepakojumā. Atbilst visiem standartiem!

D1S - 32 Ls
D2S - 25 Ls
D1R - 42 Ls
D2R - 30 Ls
D3S - 42 Ls
D4S - 42 Ls
D4R - 42 Ls

Tāpat ir iespējams iegādāties xenon Cool Blue Intense vai Silverstar. Galvenā atšķirība - gaismas kūlis tālāks par 30%.
Interesentiem - PM
EZITIS2DI 20.02.13
TO LEOPOLDS viss skaidrs
Morda 20.02.13
Atvainojos uzreiz par spamu :)

Pārdodu Red Creek 270cm spiningu.
Tests 10 - 30g
Akcija: Fast

Lietots saudzīgi vienu sezonu, pārsvarā Daugavā no krasta džigojot. Spices jūtība sākās no 8g džiggalvas + gumijas svars. Labs kāts gan zandartiem, gan līdakai.Ir mesti arī šūpiņi līdz 35g, nekādu problēmu. Komplektā nāk standarta auduma čehols. Pirkts Albakorā, pagājušā gada jūnija pa apaļiem 60ls.
Lūk kur ebaya cena - http://bit.ly/UGXjTm
Atrašanās vieta - Rīga

Pārdodu, jo esmu pievērsies forelēšanai, kurā šis kāts ir daudz pa šerpu. :)

Paldies par uzmanību.

http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/colmic-red-creek-270cm-10-30g-spinings-30-00-lvl/
staut 19.02.13
Varbūt kādam gribas" Norfin husky" Zābakus,pāris reizes vilktus-46 izmērs,15Ls
Bleķa kaste copei 40x20 ,augstums 30
tas cm. Ir apaļš caumurs zivij:) Bišku palietota-10Ls
Rakstat,uzzvanīšu
Leopolds 15.02.13
Ko Tu gribi lai uzrakstu, Ezītis2Di ?
Es neesmu šīs spoles pārdevējs. Uzrakstīju tikai lietotāja atsauksmi.
Pašam šī modeļa spole ir gadi 8-9 un tiek izmantota gruntenei gan saldūdenī, gan jūrā

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs