Forums - CopesLietas.lv: Par CopesLietas.lv iespējām - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+8°C
1 m/s D
752 mm
73%
+20°C
05:5918:57
 
 
  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Par CopesLietas.lv iespējām

#1 Lietotājs šobrīd nav portālā   CopesLietas.lv 

  • Ziņojumi: 23
  • Reģistrējies: 14.janvāris 2007

Publicēts: 01.februāris 2011 - 22:04

Visus jautājumus, ieteikumus, kļūdas turpmāk lūdzu rakstīt šajā tēmā.

Iepriekšējās atbildes

Diskusija par jauno CopesLietas.lv forumu

#2 Lietotājs šobrīd nav portālā   CopesLietas.lv 

  • Ziņojumi: 23
  • Reģistrējies: 14.janvāris 2007

Publicēts: 02.februāris 2011 - 19:07

Tagad sūtot vēstules strādā pārbaude, kas pārbauda vai saņēmējs nav bloķējis sūtītāju. Ja sūtītājs ir bloķēts, vēstules sūtīšana ir liegta.

#3 Lietotājs šobrīd nav portālā   CopesLietas.lv 

  • Ziņojumi: 23
  • Reģistrējies: 14.janvāris 2007

Publicēts: 13.februāris 2011 - 19:58

Tagad lietotāju profilos pēc noklusējuma rāda lietotāja albumus. Izņemot ķeksīti no "Rādīt albumus", parādīsies visas bildes nesagrupētā veidā.

#4 Lietotājs šobrīd nav portālā   renars993 

  • Ziņojumi: 2
  • Reģistrējies: 11.februāris 2011

Publicēts: 13.februāris 2011 - 20:34

View PostCopesLietas.lv, 02.februāris 2011 - 13:40, rakstīja:

Jebkuras pārmaiņas sākumā ir nepatīkamas. Attiecībā uz forumu izmaiņas veiksim ļoti lēni. Šobrīd tikai karpu forums ir pācelts un tēma par "CopesLietas.lv iespējām". Pārējais un noteikti vēl kādu laiku paliks esošajā (vecajā forumā).



manas domas ,ka jāmaina daži eksperti,prasi ko gribi-viena atbilde Rapala,humminbird,shimano,jo redz ar citiem viņi nestrādā(man vaig atbildi par preci,nevis skaistu reklāmu)

#5 Lietotājs šobrīd nav portālā   CopesLietas.lv 

  • Ziņojumi: 23
  • Reģistrējies: 14.janvāris 2007

Publicēts: 14.februāris 2011 - 00:51

View Postrenars993, 13.februāris 2011 - 20:34, rakstīja:

manas domas ,ka jāmaina daži eksperti,prasi ko gribi-viena atbilde Rapala,humminbird,shimano,jo redz ar citiem viņi nestrādā(man vaig atbildi par preci,nevis skaistu reklāmu)


Pārvietoju Tavu ziņojumu uz atbilstošāku tēmu.

Šie eksperti sniedz padomu par produktiem, kurus pārstāv. Pēc tam pašam tā informācija ir jāizanalizē vai paprasi pēc papildus informācijas forumā.

#6 Lietotājs šobrīd nav portālā   edgaa 

  • Ziņojumi: 1
  • Reģistrējies: 17.augusts 2009

Publicēts: 15.februāris 2011 - 23:23

Varbūt jūs varētu izveidot divas jaunas sadaļas: Latvijas rekordzivis, kā arī makšķerēšanas noteikumi (piemēram rindiņā kur ir bildes, video utt). Varētu varbūt arī sadaļa Copeslietas iesūtītās atbilstošā gada rekordzivis, kas publicēts žurnālā.

#7 Lietotājs šobrīd nav portālā   CopesLietas.lv 

  • Ziņojumi: 23
  • Reģistrējies: 14.janvāris 2007

Publicēts: 16.februāris 2011 - 11:34

View Postedgaa, 15.februāris 2011 - 23:23, rakstīja:

Varbūt jūs varētu izveidot divas jaunas sadaļas: Latvijas rekordzivis, kā arī makšķerēšanas noteikumi (piemēram rindiņā kur ir bildes, video utt). Varētu varbūt arī sadaļa Copeslietas iesūtītās atbilstošā gada rekordzivis, kas publicēts žurnālā.


Makšķerēšanas noteikumi jau ir pieejami CopesLietas.lv - http://www.copesliet...anas-noteikumi/

Par rekordzivīm padomāsim. Paldies par ieteikumiem.

#8 Lietotājs šobrīd nav portālā   marco5 

  • Ziņojumi: 1
  • Reģistrējies: 24.janvāris 2011

Publicēts: 17.februāris 2011 - 19:57

Varēja izveidot sadaļu kur ievietot vecos copes lietu žurnālus ! Tie tāpat vairs nava pārdošanā , būtu lieliska iespēja.

#9 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpeks 

  • Ziņojumi: 34
  • Reģistrējies: 02.jūnijs 2009

Publicēts: 18.februāris 2011 - 12:54

Sveiki--man tad proglēma-ka nevaru nomainit profila bildi jau iilgi!!! :o

#10 Lietotājs šobrīd nav portālā   CopesLietas.lv 

  • Ziņojumi: 23
  • Reģistrējies: 14.janvāris 2007

Publicēts: 18.februāris 2011 - 16:02

View Postkarpeks, 18.februāris 2011 - 12:54, rakstīja:

Sveiki--man tad proglēma-ka nevaru nomainit profila bildi jau iilgi!!! :o


Vai šajā modulī mēģināji mainīt bildi - http://www.copesliet...ttings/picture/ ?

Ja neizdodas, pamēģini samazināt bildi uz datora un tad to mainīt te. Ja neizdodas, atsūti uz e-pastu cl[at]copeslietas[dot]lv

#11 Lietotājs šobrīd nav portālā   CopesLietas.lv 

  • Ziņojumi: 23
  • Reģistrējies: 14.janvāris 2007

Publicēts: 22.februāris 2011 - 15:26

Pamainīti noteikumi sadaļā "Sludinājumi". Turpmāk atļauts pievienot tikai privātsludinājumus. Pārējie sludinājumi turpmāk var tikt dzēsti.

#12 Lietotājs šobrīd nav portālā   Boroda 

  • Ziņojumi: 2
  • Reģistrējies: 15.septembris 2009

Publicēts: 10.marts 2011 - 09:26

Labrīt! - man tā 50% reklāma dakanala...varbūt kāds no cl var pateikt, kad tā beigsies???? Ja tā turpināsies, tad vienkārši pazudīs lapas apmeklētāji...

#13 Lietotājs šobrīd nav portālā   Dadziic 

  • Ziņojumi: 1
  • Reģistrējies: 01.jūnijs 2010

Publicēts: 15.marts 2011 - 18:51

Labdien! Sāk besīt ārā tās rekkāmas,- kā atveru copeslietas.lv lec ārā ne viens vien video ar kaut kādu auto reklāmu. Ja man vajadzēs nopirkt auto, es to noteikti nemeklēšu šeit.
Piekrītu BORODA, apmeklētāji pazudīs.

#14 Lietotājs šobrīd nav portālā   CopesLietas.lv 

  • Ziņojumi: 23
  • Reģistrējies: 14.janvāris 2007

Publicēts: 16.marts 2011 - 11:28

View PostDadziic, 15.marts 2011 - 18:51, rakstīja:

Labdien! Sāk besīt ārā tās rekkāmas,- kā atveru copeslietas.lv lec ārā ne viens vien video ar kaut kādu auto reklāmu. Ja man vajadzēs nopirkt auto, es to noteikti nemeklēšu šeit.
Piekrītu BORODA, apmeklētāji pazudīs.


Sveiks! Katrai tai reklāmai vajadzētu parādīties aptuveni 2 reizes uz vienu lietotāju. Tam arī cenšamies sekot līdzi, lai tā būtu. Turklāt katrai izlecošai reklāmai ir jābūt ar krustiņu, ja tā nav, lūdzu uztaisiet ekrānuzņēmumu (Print Screen) un sūtiet bildi uz cl[at]copeslietas[dot]lv.

#15 Lietotājs šobrīd nav portālā   ctx2 

  • Ziņojumi: 1
  • Reģistrējies: 21.maijs 2009

Publicēts: 22.marts 2011 - 01:48

View PostDadziic, 15.marts 2011 - 18:51, rakstīja:

Labdien! Sāk besīt ārā tās rekkāmas,- kā atveru copeslietas.lv lec ārā ne viens vien video ar kaut kādu auto reklāmu. Ja man vajadzēs nopirkt auto, es to noteikti nemeklēšu šeit.
Piekrītu BORODA, apmeklētāji pazudīs.

Varbūt sākt ar to, ka veltīt 5 minūtes un apskatīties goglē kādu uznirstošo reklāmu bloķēšanas progu??? Teiksim, tam pašam google chrome pāŗlūkam:rīki-paplašinājumi-iegūt jaunus paplašinājumus-atrodam adblock, liekam iekšā un aizmirstam par tiem uzlecošajiem mēsliem?
Un nebūs apmeklētājiem jāpazūd :) copeslietas būs godīgi noreklamējušies, un lietotāji būs godīgi neizlasījuši. Visiem labi.
Mans jautājiens copeslietām: kā veicas ar mobilās versijas izstrādi? Kautkur atpakaļ lasīju, ka tāda doma esot? Makšķerniekiem tas būtu īpaši svētīgi.

#16 Lietotājs šobrīd nav portālā   CopesLietas.lv 

  • Ziņojumi: 23
  • Reģistrējies: 14.janvāris 2007

Publicēts: 22.marts 2011 - 19:05

View Postctx2, 22.marts 2011 - 01:48, rakstīja:

Varbūt sākt ar to, ka veltīt 5 minūtes un apskatīties goglē kādu uznirstošo reklāmu bloķēšanas progu??? Teiksim, tam pašam google chrome pāŗlūkam:rīki-paplašinājumi-iegūt jaunus paplašinājumus-atrodam adblock, liekam iekšā un aizmirstam par tiem uzlecošajiem mēsliem?
Un nebūs apmeklētājiem jāpazūd :) copeslietas būs godīgi noreklamējušies, un lietotāji būs godīgi neizlasījuši. Visiem labi.
Mans jautājiens copeslietām: kā veicas ar mobilās versijas izstrādi? Kautkur atpakaļ lasīju, ka tāda doma esot? Makšķerniekiem tas būtu īpaši svētīgi.


Doma vēl aizvien ir par mobilo versiju, taču neesam vēl sākuši to veidot. Starpcitu, varbūt te ir kāds mobilo web-lapu izstrādātājs? Ja ir un ir vēlme palīdzēt izveidot šādu web-lapu (par atlīdzību protams), tad rakstiet uz cl[at]copeslietas[dot]lv.

#17 Lietotājs šobrīd nav portālā   switchs 

  • Ziņojumi: 3
  • Reģistrējies: 21.aprīlis 2010

Publicēts: 14.aprīlis 2011 - 13:18

Ieteikumam, izkopēts no expertu sadaļas.

Jautā naivais | - Kategorija nav norādīta -
Kāda izmēra āķus labāk izmantot ejot uz lī;ņiem un karpām?
Atbild Normunds Grabovskis
tad uz līņiem vai uz karpām????
āķim vienmēr un visur jābūt loģiski maziņam, galvenais, lai tas ir izturīgs, pietam āķa izmērs vairāk atkarīgs no ēsmas lieluma, nevis no zivs lieluma, pamatā tie ir 10.-8. numura āķi, ja lieto naktstārpu, tad prasās biki lielāks
Atbildēts: 13.aprīlis 2011, 12:00 | 11 komentāri | Adrese atbildei
Pievienot komentāruKomentāri

NG-NG

ir jau ok, tā nu ir sanācis, ka daudzas lietas, kuras man liekās pašsaprotamas daudziem copmaņiem sagādā grūtības, mācot citus, tu pats attīsties tālāk, vairāk analizē notiekošo un process virzās uz priekšu, tas, ka reizēm esmu rupjšs, nu tāds es esmu, sevišķi ja darbi neiet, naudas nav u.t.t., bet tad uzspīd saulīte, aizbrauc uz copi un lietas sakārtojas .....
Šodien, 10:05

JOHNNYR

Ir tāds meklēšanas portāls google.lv, tur var sameklēt visu nepieciešamo, neredzu jēgu pazemot sevi uzdodot tupus jautājumus un tērējot meistara laiku, es jau sen būtu ar nerviem aizgājis.
Šodien, 08:15

mjuniors

nja, visu cienu NG un cepuri nost vinja prieksa.. :) un kolosali ir tad iespeja, ka var pajautat (meistaram:)), lai ari citam liekas divainus jautajumus, bet kaa iesacejam un veel gribet zinatajam taa ir lieliska iespeja uzzinat to un netikai uzzinat, bet rast ari ticibu tam ko saka!!!! un mekletaja seit tiesam nav..:(
Vakar, 23:36

rombs

Piekrītu swtichs, ja būtu ierīkota meklēšana pēc atslēgvārda, ekspertiem tiktu 3x mazāk jautājumi uzdoti.
Vakar, 19:05

kuzijs

Bet copēt gribētāji rodas arvien jauni, un tā palīdzība jau principā domāta iesācējiem...nevis večiem kas kāto jau 20 gadus...tā kā...viss o.k.
Vakar, 18:23

mailite

ta vins ir, ka NG atbild pat tad, kad es, personigi, pasutitu dilles, vai uzliktu ignore. vieni un tie pasi jautajumi utt.. bet nu saprotu ari tos, kas jauta, jo meklesana seit strada caur ****. kaut ko atrod, bet kad spiez virsu, aiztransfero vispar elle rata. koderiem pa galvu butu jaiedod, ka ari testetajiem, kas nenotesteja!
Vakar, 16:45

switchs

Vismaz to iespēju kategorija būtu palaiduši, nevis ielikuši izvēlni bez iespējas neko izvēlēties, tad vismaz varētu varbūt pa kkādām kategorijām meklēt atbildes nevis šķirstīt 300 lapas.
Vakar, 16:41

switchs

būtu te normāla meklēšanas iespēja tad gan jau nebūtu viens un tas pats :))
Bet te uztaisīts meklētājs caur ....
Vakar, 16:39

Cepta_zivs

Vienkārši NG ir bērni un viņš zin kā tas ir - atbildēt uz vieniem un tiem pašiem bezgalīgajiem jautājumiem :)
Vakar, 15:37

snitraM

Tak Normundam tā pacietība vispār izskatās bezgalīga - varu tikai apbrīnot, aizvien vēl atbild uz jautājumiem - uz ko labāk ķert - kādu ēsmu lietot - kādu auklu lietot - kādu pavadu - cik maksā - manas domas ka to jautā cilvēki kas nemāk lasīt un ja nemāk lasīt tad jēga tādiem atbildēt, bet tāpat dzelžaina pacietība.
Vakar, 15:11

switchs

NG sāk uzdot pacietība pēdējā laikā :))
Vakar, 14:53

#18 Lietotājs šobrīd nav portālā   Surikats 

  • Ziņojumi: 1
  • Reģistrējies: 07.marts 2011

Publicēts: 18.aprīlis 2011 - 18:37

View Postctx2, 22.marts 2011 - 01:48, rakstīja:

Varbūt sākt ar to, ka veltīt 5 minūtes un apskatīties goglē kādu uznirstošo reklāmu bloķēšanas progu??? Teiksim, tam pašam google chrome pāŗlūkam:rīki-paplašinājumi-iegūt jaunus paplašinājumus-atrodam adblock, liekam iekšā un aizmirstam par tiem uzlecošajiem mēsliem?
Un nebūs apmeklētājiem jāpazūd :) copeslietas būs godīgi noreklamējušies, un lietotāji būs godīgi neizlasījuši. Visiem labi.
Mans jautājiens copeslietām: kā veicas ar mobilās versijas izstrādi? Kautkur atpakaļ lasīju, ka tāda doma esot? Makšķerniekiem tas būtu īpaši svētīgi.


Paldies, tas reāli strādā

#19 Lietotājs šobrīd nav portālā   switchs 

  • Ziņojumi: 3
  • Reģistrējies: 21.aprīlis 2010

Publicēts: 17.maijs 2011 - 18:24

man regulāri karās copeslietas.lv kas par problēmām jums tur

#20 Lietotājs šobrīd nav portālā   CopesLietas.lv 

  • Ziņojumi: 23
  • Reģistrējies: 14.janvāris 2007

Publicēts: 18.maijs 2011 - 11:20

View Postswitchs, 17.maijs 2011 - 18:24, rakstīja:

man regulāri karās copeslietas.lv kas par problēmām jums tur


Vai šodien ar karas? Šobrīd vajadzētu būt ok visam, pārnesām vakar portālu uz jauniem serveriem.

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu