to V.S.O.P.
Rīt negribi braukt-tad varētu pievienoties-makšķeres un drēbes nav līdz:)
Aknas katliņā, katliņu lielākā katlā ar ūdeni. Vārīt, kamēr gatavs. Kaut ko tādu no bērnības atceros.
gintsgg
Vāri ūdenī ar nedaudz sāls,tad ņem laukā un klāt vari likt visu,kas sirdij tīkams,ļoti smeķīgi.
Daddy , pamāci lūdzu kā tas aknas pareizi gatavot .
Tā
Ot njefig darīt ir dzimis plāns uz butēm aizskriet.
Izbraukt drīz, no Rīgas, un atgriezties naktī, kad piegriezīsies.
Gribētāji ir?
29415814
ja mencu aknas nemāk gatavot, tad no mencas vispār ēst nav ko - 1/3 galva un 1/3 iekšas... :)) /skauž bišķi/ :)
Tu tad vismaz 28.gb es tikai cetras
nu vispār tā ir pārāk iepriecinošs vakar nekas nebija.....laiks ideāls cope vidēja....28 gb. salasiju...citiem sliktāk...nu ja neskaita vēl trīs mencas :)
Sveiki! Vakar bijam Liepajas puse butes lukoties:)Nu ko lai saka,no rita ap pulk.8.00 cope itka smuka lidz kadiem 13.00.Pectam cope pazuda..Un ta lidz pasam vakar neviena bute.Pa dienu pieteicas divas mencas.Rezume: Cope loti vaja.No cetriem cillvekiem apmeram kadas 30.butes.Viens vispar bez butem palika.
Labrīt, kādam nav informācija vai Liepājā pie Z mola no krasta arī var kādu buti noķert. It kā vīri sēdēja, bet par lomiem nav iformācija.
liepājā + 3,reti mākoņi, spīd saule, bezvējš!!!
šobrīd ideāli bet pēcpusdienā sāks pūst
Sveiki!
Ir doma šo 6/7 Miķeļbākas tuvumā pavadīt, tik bail no tā Dienvidvēja mugurā - varbūt nav vērts nemaz tādu gabalu vālēt?
Labas rītas! dārgie domu biedri ,kas zin kādi apstākļi ir Liepājā,jau iepriekš paldis.
Cope virs Liepājas - 26.10., 1500-2200:
- 2 vidusmēra butes (kompanjonam - 4 tādas), plaukstiņu nebija.
- kas ņēma, tas ņēma vēl pie gaismas. Kaut kādas ēsmas apgraušanas aktivitātes (sīkās buteles?), kad čigānu saule sāka parādīties, taču rezultāts nekāds.
- Rezumē: cope lēna un paslinka vēl. Kas notiek, kādēļ tā - grūti saprotams?
P.S. relatīvo necopi lieliski atsvēra novadnieku "saiets" ar gardu cepumu (upeņu balzams) samērīgos daudzumos un copes nianšu pārspriešanu - gan nopietni, gan ar joku :) Paldies R & A ! :) :)
Teicami pavadīta pievakare / vakars - labs kompanī arī ir būtiska makšķerēšanas sastāvdaļa :) :)
Roli, kād pīckar tu liec uz plekst?:))
Nē, lauku puisis biju es, bet sen :)) ja pateiksi ko stulbais ar sklandu pa sētu ganās, būsi mans Liepājas vējiem rautais :))