atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Vēdzeles

JanKa_K 07.11.10
gint! Jus nemaz neaizbraucat?
vieplis 06.11.10
gaga, Gints esot merīgo nupat izvilcis.
:)))
vieplis 06.11.10
ne slieka es slieku merceju udeni un tad keru foreles ceru katu saprati zabak
slieka803 06.11.10
nuja tapat ka vedzeles visu no bada rij ,bet tu viepli ,kad biji pie upes bada ko ēdi foreli jelu ,vai rotiņu mercētu ūdenī ?
slieka803 06.11.10
un kapec ne ?es neesmu varbut garsiga jo krizes laiki ,bads kas zin ko naksies est vel ?
juliuss 06.11.10
slieka - vai tik tiešām interesē?
slieka803 06.11.10
ka tad ir meistari vai vedzeli var uz 0.4 pavadinas ?bebrīt tu vecākais tev jazin ?un galvenais cik lielas ?tads pastāv jautājums ?
avtt 06.11.10
aici,gribi ar savu paķērienu padalīties?Hm,točno būsi/esi tāds žurkulēns vien...Puis',jautājiens bij',kur?Nebildu nevienas zilbes par izvilktiem razmēriem!
Starp citu,dienas iepriekš,aici,tieši ap to rajonu 1,7kg ļurbonis tika izvilkts gan!
vieplis 06.11.10
Urmaas, ir uz vietas. Par velti. Un ziepes nevaidzēs, jo striķis jau ir pienācīgi ierīvēts.
:)))
Karlis_K 06.11.10
vieplis> karoče kļunul? :DD
urmaas 06.11.10
Vieplis
gribu uzsūtīt striķa galu ar ziepēm.kādas iespējas???
:DDD
aigaigars 06.11.10
tad reāli bez iesnām neko citu nav dabūjuši? tad nākamreiz arī nebraucu!
vieplis 06.11.10
Es piezvanīju. Tur visi vārtījās pa zemi un skaļi smējās.
:)))
Karlis_K 06.11.10
gagarin, ko tik nepacietīgs? Gan jau saliks bildes(galvas platums, spuru biezums, ānusa diametrs) ar visiem pareizajiem cīpariem :)
aigaigars 06.11.10
kāds, kam ir zona normāla, varētu pazvanīt viņiem un pateikt konkrēti, kādi cilvēki tur ir un ko kurš noķēris, man visu stāstīja bet 1/3 tik dzirdēju, te zona nav + telefonam baterija izbeidzās un saruna pārtrūka :DD
zaceps 06.11.10
Aigar ir ir Gintam jauns Latvijas rekords,ha ha ha.
Boroda 06.11.10
Aigar, tu kauč ko jauc. Divas pa 96cm, pārējās mazākas:))))
aigaigars 06.11.10
atļaušos izpļāpāties :)) ja Gints nav kožot cepumā sapinies melos, tad gandrīz vai briest jauns LV rekords, garumā 86cm
vēl vienam 76, otram 4x50cm+ un runājot viens itkā dabūja vienu virs 50cm, cik sapratu kompānijā ir zivnieks, zona te meža vidū švaka maz no teiktā dzirdēju
un es jau 2.x neaizbraucu, šoreiz vismaz ir atrunas, nevarēju līdz šosejai tikt, nu ja nākamreiz vēl kkas iekritīs un netikšu, taisu pašnāvību :SSSSS
kaarlizz 06.11.10
Iepirku desas, uztaisīju čaju - sāksies vēdzeļcopes akts.
:))
Karlis_K 06.11.10
vieplis> tā elegantā vieta Murjāņos ar klintiņu zem ūdens tak izsenis laba raibo copei, bet vasaras vidū tur vilkti makteni sapuļi :)

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs