atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Spoles

Lizzy 08.12.10
Lbruno: Neliels precizējums - Malaizijas TwinPower cena ir sākot no 75-125ls. Kuros veikalos tieši Tu skatījies?
V.S.O.P. 08.12.10
Daiwa GS8 3500 modelis 2 gadi bez izmaiņām, ideāli, šogad pievienoju Certate 3500, nu ir starpība, bet neliela, pasūtīju gan caur Malaizijas bodi, bet ir Japānas ražojums, par 204 Ls pieveda klāt pie durvīm, bez muitām :)) Nu negribās brandu mainīt ;) Par karpu big pitiem visos forumos mēģina pierādīt, ka Shimano labāks. Ej nu zini - cik no tā mārketings, cik patiesība. Ja būs tā iespēja notestēt paralēli gan Daiwu, ga Shimano līdzīgus modeļus - es piedalos.
Lbruno 08.12.10
Tere!
Shimano cienītājiem.
Paņemat veikalā Malaizijas Twinpower pa 250LVL un aptaustat.Pieturat rotoru un pārbaudat ar rokturi lufti.Viss tur nenopietni ļurkājas.Cik tirgotavās taustīju,visur tādas.Bodnieki sāk vaimanāt un sola pārskatīt cenas.
LISA 07.12.10
... bet tu neuztraucies! Drīz es atkal pievērsīšos garāžseiliem un netraucēšu jums apspriest smērvielas. ;)
LISA 07.12.10
Viepli, viss ir subjektīvi! Pilnīgi viss! :)
vieplis 07.12.10
Lisa, tavi pārmetumi izklausās pēc pseidoeksperta - teorētiķa spriedelējumiem, ņemot talkā frāžainus izteicienus un subjektīvismu!
LISA 07.12.10
Nu ta beidzot nošpikojuši no shimano! Nožēlojami! Bet labāk tā...
:)
Griezeejs 07.12.10
Fuego arī antireversa (clutch), ne bremzes, slēdzis ir nobāsc :)))))
GS8 vispābā ir laba spole. Tā teikt SOLa vecākā māsa ;)
LISA 07.12.10
Man viņas vispār nav bijušas, es tikai izvirzu uz vizuāliem pētījumiem balstītus pārmetumus par gaužām neergonomisku un citādi nepārdomātu vadības instrumentu izkārtojumu! :)
guntarskl 07.12.10
Man Shimano labāk patīk. Daiwa s.......
vieplis 07.12.10
Lisa, nevajag ķitelī makšķerēt. Daiwas ir bijušas kādas četras - ne reizi nevienai nav bremze pārslēgusies copējot.
:))
LISA 07.12.10
Bet atgriežoties pie topika, gribu oficiāli paziņot, ka daiwa smagi sūkā! Pavērojiet, kur kopš kāda laika shimano ir nobāzis bremzes puļķi! Ar mokām var sataustīt, un tas ir pareizi! A daiwiņa aizvien krāmē pakaļgalā, kur to var netīšām pārslēgt dajebarko. Kaut ar garāku un cietāku jakas piedurkni.
vieplis 07.12.10
Klau, bet riņķim ir jābūt Pratt & Whitney!
LISA 07.12.10
Lieliski! Tagad man sanāks divas filmas par RAAM. 1. un 2. daļa!
vieplis 07.12.10
Paldies, Lisa. $20 vēlreiz aizsūtīju.
:)))
LISA 07.12.10
Viepli, par cik jūtos tev nedaaudz parādā, piedāvāju trešajam posmam galā uzlīmēt spices riņķi. Par brīvu, bez šaubām! :)))
vieplis 07.12.10
Lisa, piedod! Tā ir, ka neuzmanīgi lasu.
:))
derexx 07.12.10
Es jau nemaz viņu neslēdzu ārā vilku zivi un smelu šo sačokā un tik skatos kā ručka griežas uz otru pusi, rezultata pazaudeju zivi ;(
vieplis 07.12.10
Lisa, tiešām! Kāpēc liegt sev prieku norauties pa pirkstiem ar spoles rokturi?
:)))
LISA 07.12.10
derexx, domā, viņi kastītes taisa Japānā, bet spoles Indijā? :)

Bet vispār man ir papildjautājums:
Kāda velna pēc vispār ir jāizslēdz bremze? Es par tā puļķa eksistenci vispār biju piemirsis. Tad, kad vēl makšķerēju... :)

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs