atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Kā gāja copē (atskaites)?

sienaazis 08.01.11
kaatel, ja tu pa aalinnggi, tad ir 4x4 jau.
kaatels 08.01.11
es jau 27-o dienu gaidu to bildi 3,5*3,5
he, he
sienaazis 08.01.11
nekas izkurinaaju pirti, viss zzuust, riit tak uz cop jaatiek :)))))))))
urmaas 08.01.11
pārlieku liela ziņkārība,pie laba nenoved!
:)))
sienaazis 08.01.11
ko lai saka, iemetu nnurku :)

uzliidu uz upes ap 12 00, aatri dabuuju uz bllitkas 2x150, klusums, un gaaju paluukot kaa diikkii airaatori straadaa.

solis viens, solis divi un esmu liidz paduseem uudenii - secinaajums, airaatori straadaa labi.
raihs 06.01.11
eMKa
Kuršu kāpa no Krievijas puses:)
vnkarturs 06.01.11
atvainojos :D ka uzrakstiju nepareizi
derexx 06.01.11
Breksis un Plaudis ir viena un tā pati zivs;)))
aigaigars 06.01.11
Gāji uz brekšiem, bet ķērās tikai plauži? žēl gan, tad jau neesi ar copi apmierināts :))))
vnkarturs 06.01.11
vakar 05 biju uz copi... merkis breksi, bet neka diza nedabuju 14 gabalus plauzus no 400 lidz 800 gramiem, viens lielais aizgaja vareja just uzreiz ka ir labs... vieta ieprieks iebarota :)
Akermanis1 06.01.11
Kilka, ko Tu pa to Liepāju, pareklamē labāk Kauļezeru, Alainiti, Seklīti, moš baigie strīpainie kožas.
urmaas 06.01.11
Brālīt
tas tekst bij ~`sāds-lai caur spurām nafta notek!
:)))
Bralitis 06.01.11
Blaks man viens Liepājnieks izvilka smuku asari ,nosvieda uz ledus un savā kurzemnieka dialektā teica : Pagul strīpain ,lai soļķ iztek no tevis ārā :))
Bralitis 06.01.11
Piekrītu Emkam - tur jautagad ir kirdik. Ja jau vakar darba dienā tas mazais pleķītis bij pilns un ledus ar tāds šaubīgs - brīvdienās pie lielām tautas masām es neriskētu uz viņa kāpt virsū.ledus jau tagad tur - nu apm. Uz 1m2 4 caurumi. Ja būs vēl silts un mīksts leus kā vakar tad var notikt nelaime .Tur jābūt ļoti uzmanīgiem .

Mlg tu domā šodien tev vienīgam tā :)) Es šodien kustos ļoti lēni - kaķene paiet garām ar savām smagajām ķepām - katrs viņas solis kā bungas galvā :))))
Dresden 06.01.11
tiko no Kisezera...riebigs vejs,cope nekada.Pabaroju kaijas,paris nemamu asarisu un nokertas iesnas.
makais 06.01.11
Vo tas liepājas variantsd man nepatīk. tur tā kā uz darbu.
eMKa 06.01.11
Lāb i, ieliks kād prozs gabal :D

Tad nu tā esmu atgriezies no 3 diennieka, kādu laiciņu copēt negribēšu (vismaz šobrīd tādas sajūtas).
Pirmdiena.
Pēc vissvaigākās navodkas dodamies pēc lielajiem asariem. Ap 20 vīru garā karavānā dodamies uz vietu, mūsu "zosu gājienu" aptur divi "Šariki" no kuriem viens izrādās ir "Džek" (tieši tā to izrunā) un apsarga uniformā tērpies vietējo graustu pavēlnieks. Ne latviskā valodā ēterā tiek raidītas jetija cienīgas skaņas un pēc intonācijas var spriest, ka esam pārkāpuši graustu klusuma kodeksu. Četrkājainie draugi galīgi neizskatās draudzīgi un baurojošais divkājainais arī, kā valdīšanas apliecinājums, rokās nervozi tiek virpināts steks :). Sākums labs :D
Tikpat skaistā rindiņā, bet nu jau apgrieztā secībā maršējam atpakaļ. Tiekam izvadīti ārpus pavēlnieka jurisdikcijas robežām un te mums vēlīgi tiek ļauts rausties uz ledus, bet ledus tāds šaubīgs- ar plaisām, vēlāk izrādās, ka tomēr drošs.
Cope, nu ko tur daudz- ķērās, brīžiem labi, brīžiem ne tik labi, katrā ziņā ap 15tiem asari knapi kastē salīda. Izmērs gan prasījās rupjāks, bet bija arī smukuļi-kukuļi.
Otrdiena.
Pirmdienas vakarā saņemu zvanu, ka vajag atkal ķert asarus. Nu labi, ja vajag- tad vajag :)
Šodien ķeras "lopiski". Izmērs labs, intensitāte arī, ap 12iem man pietiek. Usjo, vairāk nevaru un negribu :D Paņemu 5 kumpākos, pārējos atdodu koļegam.
Jātinās mājās, jo vakarā paredzēts izgājiens uz pavisam citu zivi :)
Vakars, braucam, ceļš izbeidzas, vnk tālāk nav šķūrēts, nu neko - vai ta pirmo reizi :)
Konkrēti iesvīduši (te ir vieta termoveļas ražotāju reklāmai) esam beidzot uz upes. Pirmie caurumi, pirmās cerību pilnās manipulācijas ar makšķerīti. Un ko domājat- neir, absolūts neir :(
Krēslas laiks jau garām, joprojām neir, jau ap 20iem, vēl joprojām neir...pilnīgi nekas neir, ne piebikstījiena, ne copītes.
Un tad, kā jau vienmēr, pēkšņi, bez brīdinājuma, kad jau liekas "fsjo propalo, fsjo propalo"- IR.
Tad no tā paša cauruma vēlreiz IR. Bet...bet abas Lotiņas nav sasniegušas pilngadību un pret mazgadīgajām esmu imūns, tamdēļ abas tiek laistas brīvestībā.
Ap 22 atkal IR, bet atkal jāpiemēro brīvlaišana. Vēl viena pasprūk pusūdenī, šī varēja būt smukāka. Tas tad arī šovakaram viss. Tāds visai skumīgs pirmais iznāciens šogad sanāca, nju neko :D, vismaz roka piešauta un iemaņas atsvaidzinātas.
Trešdiena.
Miera jau nav :D. Pie tam visi iespējamie laika pareģi sola pa nakti mīnusus, bet nākamās dienas plusus, te nav ko žāvēt....
Nu jau pa iemīto taciņu pa taisno uz vakardienas aktivitātes vietu.
Līdz kādiem 19iem atkārtojas vakardienas scenārijs, bet tad-pirmais IR (maziņš), otrais IR jau ņemams (nav nekāds trofejnieks, bet pārliecinoši pārlec mēra robežu). Tad nu pavisam nelielā pleķītī arī noganījāmies visu atlikušo laiku līdz kādiem 22iem.
Viļņveidīgi, laiku pa laikam bija ļoti aizraujoši un interesanti.
Rezultāts- uz dieviem 10 Lotas, izmēros no 36cm līdz 43cm. Skaits nojuka, bet kaut kur ap 20 gb. (tai skaitā arī virs 30cm) tika palaistas paaugties.
Kaut kam dižākam ierāvu pa mūli.
Protams, ka cerības bija uz lielākiem rumpjiem, bet, vienalga, pirms gulētiešanas biju apmierināts kā zilonis.
P.S. Neprasiet kur- vienalga neteikšu :) Za poņimaņije :)
E-Bergmanis 06.01.11
Šodien atkal biju ķīsī, pavilku pāris sauju asarīšu, nomainīju vietu un iebaroju lai ķertu baltās, savas 10 savilku, bet visas kautkādas pumpainas, tad aukstums ņēma virsroku, jo man nav īstie zābīši vēl nopirkti...
eMKa 06.01.11
Kilka, nesatraucies :), tur jau tagad ir kirdik, būtu interesanti aizbraukt brīvdienā, pieļauju, ka būs realitātes šovs "Dejo ar urbi", par papildus maksu var iegādāties uz muguras uzlīmējamu zīmīti - ņekantovaķ, zanosit 3m :D
kilka 06.01.11
Nu kirdik bjūs tai Liepājai pēc šitiem daudzajiem sludinājumiem ;))

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs