Nu neko darīt , diemžēl laiks vairs neatliek labākajam hobijam uz pasaules! Izskatās , ka sezona šogad būs gara, ja plaisas neatraus!!! Tiem , kas dodās copēt , pamēģiniet pēc plkst 14 , kad asars pierimst, pasēdēt uz bļitku, jeb vienkārši džiga galvai uzliktu ķīša gaļu un padauzīt pa grunti- ir jābūt...!
Ne asakas!!!
Skrejēj: iedod man arī kādu no vecajām/savām medīgajām vietām:)))) Negribu čakarēties meklējot , gribu uzreiz un daudz, maz man neder:))) ZB jau viss , gribu uz copi!!!
Ne askas!!!
Veel vari pudeles apakshaa ielikt papiira dvieliiti, lai motilim buutu ertaak :) ari der jebkursh plastmasa traucins, kursh ir salidzinoshi shaurs, kadi 5 cm platumaa, un taja ar var iesiet strikji, tiem pat vacinju var uzlikt virsuu, lai kustoties butu 100% drosh, ka motilis nekur neizbirs.. :)
starp drebeeem :) vins sanaak starp kombinzonu un silto velju.. veel ne reizi nav sasalis ari -20 grados.. kombinezonu aizver tik augstu lai nosegtu pudeles apakshu :)
snitraM
izgriez no plastmasas pudeles apakshu, pietiekami augstu, apmeram 7 cm, un iesien to visu strikjii, strikji uzkar copes laikaa kaklaa.. un turi iekshaa pie krutiim.. daudz vienkarshaak nekaa ar visaam kaarbinjaam.. kad vajag,tad tik panjem,nekur nekas nav jaietin un janoliek atpakalj, viss ir vienkarsi :)
nu hvz,kas jums tur par karbinjaam,man ar parasta putuplasta karbinja,parasti to lieku kombinezona iekskabataa,uzvelku sev silto pufaiku,un viss ok...pat pie -20 nav sasalis:)