man ir kāts Catana. Kāts maksāja vairāk par spoli. Tas un + spoles cena jau daudz pasaka.
Man liekas, ka iesācējam, kurš nobrauc 1000km gadā būs kā reiz. Kas grib vairāk - maksā vairāk.
Mana pieredze rāda, ka kātu var biku lētāku, bet spoli labāk dārgāku.
Bet tās ir tikai manas domas un mana pieredze un tas ir attiecībā uz spiningošanu.
bēdu nezināsi. izdils ja daudz copēsi, bet vispār normāla spole. Es draugam atdevu, bēdu nezin. Viņš gan copierē reti.
Var kāds padalīties iespaidos par SHIMANO CATANA spoli??
Turi kātu 19-100` pret zemi, atlaid bremzi un skaties kā maneklis nokrīt. Nedrīkst nokrist brīvagaitā un nedrīkst slinki vilkties zemē. Ar pieregulēšanu jāatrod viduscelš. Kaut kā tā.
http://www.youtube.com/watch?v=XDgBuW0KY3c
Ar laiku piešausies arī ar pirkstu piebremzēt, tad var bremzi palaist vaļīgāku un panākt tālāku iemetienu.
Paldies par ieteikumu, es labprāt izmantotu šo iespēju par cik maz ko saprotu no šīm spolēm un nav neviena paziņa manā lokā, kas lietotu šīs spoles.
Tikai vai Raivim nebūs iebildumu, ka es uz AbuGarcias veikalu aiziešu ar savu `kapeik spoli` :))
Kāpēc tu vēlies lai spole taisa apgriezienus pēc ēsmas iekrišanas ūdenī?! Tādā veidā tu panāksi tikai, kā tautā teiktu "klasiskas bārdas veidošanos". Spole nedrīkst griezties pēc ēsmas iekrišanas ūdenī. Ja vēlies pakonsultēties par multiplikātoru lietošanu, iebrauc mūsu firmas veikalā Brīvības gatve 224/6, Rīga, iebraukšana no G. Zemgala ielas. T. 26 521 521. Vaicā pēc Raivja.
jautājums par multiplikatoru.
Kā ir pareizi sagatavot mehānisko bremzi, lai pēc iemetiena, kad ēsma skar ūdeni spolīte apgriežas 0,5 - 1 reizi un apstājas.
Vai tas ir jādara ar to slēdzīti ar kuru regulē lufti?
Bumsi! es tas biju! :))) Nedēļas sākumā atsūtīšu!
Te bija problēma ar Daiwas spoles tīšanas rokturīti /lūzums/ nākošnedēļ taisīšu alumīnija lējumus varat sūtīt /diemžēl neatceros kurš jautāja pēc palīdzības :)
Kilka , Tu esi uzklausīts , Tavas cerības piepildīsies .
burtnieks, paldies ljoti labi un kaa tev?
dzhi-uz .iršanu esi tīri nasks-bet kā ar lomiem?
Kilka , nipošlo , es visu pateicu .
muahahaha aizej paakji iemaacies internetu!
Pošlo gavno po trubam :((((((((((((
dzhi , tu viss pirms noslauki puņķus , nolaizi pienu no lūpām , nomaini piemīztās bikšeles un tikai tad nāc ar vīriem runāt .
gintsgg, pamuljkji tu spogulii redzi katru riitu, un ko tu te vispaar izraadi zheelsirdiigais samarieti?