pie artuura ir super. cennjiks pieklaajiigs, attieksme cieniiga. vieta skaista utt.
Protams ka var - 26424849. Vari braukt droši, tur viemēr kāds ir.

vairis30, vai nevar kādu tel. , ja tas nav noslēpums, internetā nevar saprast kura ir tā "pie artūra" , arī forumā neatrdu, par to daudz labas atsauksmes dzirdēts, gribētos aizbraukt, bet ne uz 1 lb
ES pamatā ķēru pie Ķūļciema bāzes (Artūra) un gar kantīm, kur iet uz dziļumu, tur arī tās lielās dabūjām. Vēl mie meldriem puiši smukus asarus ap 700 - 800 gr pavilka.
Pie Artūra laiva maksā pieci laši un visu diennakti un vari braukt iekšā jau ar gaismiņu, neviss kā 1. laivu bāzē, tikai no 5 rītā, pie tam vēl ir pustdienlaiks - TIZLI!! Un tās cenas!!!!!

ehh. mees vakar tikai kaifojaam velkot siikaas. patureet sanaaca tikai divus asariishus un vienu uzcemmereetu ruduli prieksh kakja ;) zemmeeri pa abiem kopaa pie divdesmit.
Es vakar arī pirmo reizi mūžā izmlēmu pamēģināt Engurē. Nu 3 līdakas, kas knapi pāri mēram svarā tā uz 800gr. Nu un samērā daudzas mazās atlaistas. Bet vispār ezers interesants. Diemžēl manā vizuļu arsenālā nebija daudz kas piemērots priekš tik izteiktiem seklumiem un nācās bieži ravēt ūdenszāles.
Tad vēl tur seklumā 15 cm ganās ruduļu bari. Nu un tādas riktīgas plaukstas lielumā vai pat vēl lielāki 100-200gr ka sarkanās spuras no ūdens lien ārā. Līdakas arī tur labas tusē pie tiem bariem, pāris reizes dzirdēju tādus riktīgus plunkšķus, kas liecina par daudzkilogramīgu plēsoņu esamību. Bet nu 15-20 cm dziļumā spiningot ir tomēr sava specifika, kas jāpieslīpē.
Dziļumā (ja 1,5m var nosaukt par dziļumu) arī pamētāju bet nekas prātīgs nepaņēma.
Jā un biju 1.laivu bāzē. Vai ir kādas citas kuras ir labākas? Ko jūs varētu ieteikt?
Es sāku tieši tāpat.... :)
30. jūnija pusdienlaikā, laivas kolēģis, ar savu DIVU dienu spingošanas pieredzi, spininga konplektu par 7 lašiem un VIX vizuli, noķēra šo skaistuli - 3,7 kg. Tā jau parasti sakas - iesācējiem parasti veicas un tagad jau ir kārtīgs "āķis lūpā"!!!

Paldies par padomu viri!Rit provesu kas sanaks.
vēl man lieliski strādā minnow vobleri gan tvičs gan vienkārša ietīšana, seklie minnow.
nedzherkoju, bet no maanekljiem tagad skaties tos, kas iet pa virsu (poperi, walkeri), jeb ar iegrimi maksimums 30 cm. izumi arii der (leeni grimstoshais un peldoshais).
Sveiki viri!Busu bezkaunigs un tani pat laika naivs.Varbut kads var ieteikt uz ko labak copet lidakas engure?Un ka ar jerkiem uz kadiem labak?
Paldies!
un taads izmers arii enguree njem paarsvaraa. speej tik amnesteet.
Kā arī teicu, bez loma nepaliku - :)
Es rīt no rīta (19.06.) taisos braukt uz Engures ezeru, ceru, ka bez loma nepalikšu :)
Šodien topā bija lielais tvisteris spilgti dzeltenā krāsā, bet tas izmērs, spēj tik bučot un laist atpakaļ. Vienu uz 1,5kg tomēr dabūju.
P.s. par laivām - Pie Artūra (Ķūļciems) ap 4 no rīta vēl laivas bija dabūjamas.
shogad varot maukt ar savaam laivaam... varbuut baumas, bet nu nez. es ar uz jaanju laiku doshos paarbaudiit.