Viens no salmo remontvečiem ir ideāls apvārdotājs.Viņš pat atļaujas savas kļūdas pārtaisīt par klienta kļūdām.Pilnīgs cūka.
Ja tas nav salmo shinigami kāts - tad neceri, ka būs garantija! Tur tas vecis vienkārši ir super "eksperts"! Cik reizes esmu tur lejā bijis gan sev, gan kādam čomam līdzās, tad komentāri - bez variantiem! Kā piemērs, salmo sliderim pirmajā copes reizē izbira robi no krāsas, nu ko čeks makā mētājās jābrauc noskaidrot! Pārdevējs sūta lejā pie eksperta - čalis paņem pastās uz mani un saka: "Tas ir normāli, māneklim strādājot rodas traumas", iebildu un teicos, ka ir vēl 3 pērnie slaideri un nevienam ne skrambas, bet šim 1h pamētāju un jau birst nost līdz voblera blankai! Sekoja txt: "Salmo nav vainīgs, ka tu mānekli met pret zemi!!" - vienkārši ūber atbilde! Tā vien pērku mānekļus pa 7Ls lai pa zemi pamētātu! :P Šis mani aizūtīja pie vadības, iedeva patērētāju tiesību iesniegumu un šutīšot ekspertiem! Kā jums liekas kurš bija eksperts? :D Karoč apburtais loks, tipa nav jau ko lūpu mest, bet kārtējo reizi parāda kā strādā LV garantijas ceļš!
Iedevu savu salauzto kātu veikalniekiem, šie aizsūtīs uz Salmo. Redzēs, ko šamējie teiks - būs brāķis, vai nē. Jebkurā variantā, tikšu pie jaunas spicītes, nebūs vismaz visa izdotā nauda pazaudēta.
Labāk jau laikam tomēr Shimano Nexave, pats vairākus gadus lietoju un esmu ļoti apmierināts.
nexave ljoti populaars katinjs,ja nopirksi buus ok,kinotakiem starp citu ir divi garumi un katram garumam divi testi 2,3 un 2,5 m testi 10-40 un 5-21 g, 2,3 5-21g, nu toc nav bomiigs:)pats lietoju un ir ok.
Tā izbrāķēt Kinnotaki, bļin, vot tā ir gaume .... :))
jā, to daugavgrīvas ielā skatijos, bet tāds bomīgs likās, līdz galam nepārliecināja, un kautkā nepatīk man tie divdaļīgie rokturi (laikam baigi izvēlīgs esu :D), shimano nexave likās sakarīgs, bet par 50 ls uzreiz neprasijas pirkt, kādas atsauksmes par viņu?
apskaties Salmo veikalos shinigami Kinotaki,ar 5-21 testu un 2,5 garumu,cena apm 50 ls.
sveiki, varbūt varat ieteikt ko būtu vērts apskatīt, ir doma iegadaties tadu unversālāku kātiņu 2,4-2,6 m un apmeram ar testu 5-20(25)g lai var gan no krasta pacopēt, gan no laivas, vēlams ātru vai vidēju akciju. Budžets tā lidz 50 lvl
Šodien salauzu savu Salmo mikrodžiga kātu. Stulbākais, ka savienojuma vietā. Tik viegli izjuka, ka moš brāķīgs kāts. Ir jums kādam tajā vietā salūzis? Labo vispār tādas traumas
Baigā škrobe :( .
Paldies par padomiem!
Nu es jau pa šito laiku saņēmu rekomendācijas par eboat.lv meistaru un sakontaktējos. Un atsauksmes forumā apstiprina.
uldeens > Man arī ir sanācis iegriezties Solmo servisā , gan spininga kātiņu sariktēja , gan spoli , iet kā pulkstenis .
-nesaprotu kāpēc dažiem tā neveicās..... :) .
Man gan salmo servisā patika-sanāca ka spinim augšējo posmu pārsipu uz pusēm ,protams no sākuma notestēja vai neder kāds salmo ražojums ;nederēja ,bet sataisīja uz goda, kalpo jau sezonu ir pat izvilktas normāla lieluma zivis un vēl apskatījās uz manu seju paprasīja tikai 7 latus sākotnēji runāto 9 vietā:)
Headhunter,par to attieksmi tīri precīzi pateici.
Nav jau bijuši salauzti.Nē,viens ir,kuru Salmo neuzņēmās sataisīt,bet ebaot.lv sataisija pa smuko.Ir citas šaizes bijis jārisina,ko servisā iztaisa pavisam ačgārni.Spoles ir taisītas.Arī ačgārni.Gandrīz jāstāv un jāskatās uz pirkstiem ko dara,savādāk būs problēmas.
Man arī par Salmo remontveci ne tas labākais iespaids, jo attieksme tāda incanta, it kā es viņam naudu būtu parādā.
Laurīc - ko Tu dari ar tiem kātiem, ja jau 5-as reizes esi bijis labot?? :O
Es reiz kātu vedu uz eboat.lv.Tur vismaz normāls vecis pretī ar normālu attieksmi.Salmo servisā uzpūteņi tikai strādā.Ja vēl mācētu LABI savu darbu padarīt,bet pēc manas pieredzes dikti labi tomēr neprot.No 5 reizēm četras reizes nācās braukt atpakaļ un skaidroties.
Jā remontē- uzsprauž salmo spici.... ;DDDD
Daugavgrīvas ielā , Sīmanis .
..tel. nr. 67473117
Sazvani , izstāsti , kas kā , vai ir uz vietas ... :)