zandartu aktivitaate iet uz leju,tas ka mazie kjeras nenoziimee ka baigaa cope,taapat ir ar liidakaam,lielo liidaku laiks ir tikai priekshaa
Ruu , kā Tu to domā , zandartu laiks ir cauri , Zebrus ezerā vai vispār .
janis.a: Es tur piebraukaaju bieži. Pēdējā laikā, jeb pareizāk sakot, jūlijs & augusts, ja runājam par plēsīgajiem ir diezgan patukši mēneši. Kaut ko kaut kad sanāk dabūt, bet īstās sajūtas nav. Brekšus piebarojot var pavilkt smuki, bet tas krēslas un nakts stundās.
Pagājušo gad zandarts aktivizējās tieši septembrī, tā ka domāju ja atradīsi, tad noķersi.
Gaišajā laikā ieplakās ("bedrēs") var mēģināt, tumšajā- ieteiktu seklākas vietas.
Es ar sestdien rīta stundā aprunājos ar laivu taku zini, arī viņš apliecināja, ka ir švaki.
Secinājums: Patiešām ir švaki, vai maini ieradumus!!!
zandartu laiks cauri,liidaku veel iisti nav saacie,taads paarejas laiks,visi veel gaida
Varbūt kāds ir bijis Zebrū. Kas pašlaik tur ar copi. Pagājušo nedēļu garāmbraucot sargam pajautāju. Viņš teica, ka sesto dienu ezerā nevienas laivas. Vai tā var būt, ka nekas neķeras?
vai kāds nezin kas patreiz darās lobē
par priekshaadinju kulinaarajaam izvirtiibaam rakstiet kulinaarajaa recepshu sadaljaa,sheit tikai kaa kjeeries...
Vakar Daugavgrīvā pie Ziemas ostas uz džigu pāris zemmēriņi. Srtraume vāja. Lielāki uz balansieri. DS daudz tukšu pieskārienu, kurus par copēm vēl nosaukt grūti.
>>>gintsgg, tonis
Tepat Draugos var palasīt arī tādus viedokļus:
^Olita Niedrite^
5. jūl 16:27
Ēbrejiem senatnē bijis paradums, ka jaundzimušā priekšādiņu apēdot vectēvs, tēvs vai cits vīriešu kārtas loceklis.
Vairāk par šo tēmu;
www.draugiem.lv/group/16002255/parapsihologija/?t=1&f_page=5&f_tid=3264257
Turpinājums būs pēc tam , kad aizbrauksim uz Zviedriju , tad pastāstīšu cik un ko es viņam iebaroju .
gintsgg, tonis -> man tā jūsu spriedelēšana par žīdismu un tā atribūtiku un tradīcijām gan tīri rēcīga un inčīga šķietam:))
tiko no copes daugavgrīvā. 2 zandarti un 3 zemeri uz DS. baigi dzaudz tukšo copju.
vakar bija četri lielakais uz 2 kg
pārejam uz attiecīgu sadaļu...
Administrator,vai ta peciņas jau vesalas ,ka tik ņiprs esi palicis...?
bet neviens neiebilst, jo ir baigi interesanti :)
Tonīt un Gintiņ, jūs par cirkumcīziju te sprēgājat? Tā ir jūsu pašu iekšēji intīmā lieta. Tas neattiecas uz "Kā gāja copē?"
DDDD
Tradicija ir tradicija , kādam zinkarīgajām jāiebaro , tur neko nevar darīt .
Patīkami palasīties-vismaz var iepazīt dažādu tautu tradīcijas un rituālus.
Bļāviens,ja saberzīsi,ko bērniem ,mazb ērniem rādīsi,kā tradīciju pēctecību nodrošināsi? A tā, varētu mazbērniem šūpulītī grabulīša vietā iekārt...D.Uz Zviedriju brauksim,bet ja Tu grasies man savu pulverīti pie lenča piebērt,tad jāsāk bišku raustīties...DDD
Šalom Toni , ar to ļerpatu ir tā , pēc senas tradīcijas , tā ir jāizkaltē , jāsaberž pulverī un slepus jāpieber ēdienam tam , kurš par to pārāk interesējās . Kad laidīsim uz Zviedriju ?
biju sodien copet uz mikrodzigu!!!laikam jau pamazam saksies asaru Zors savilkos 4kg butu bijis vairak bet kadu stundu pa velu aizbraucu uz copi!!!