Sestdien pirmo reiz sanaca spiningu izmetaties pa Birzu karjeru,Jekabpils rajona,vandijamies pa dzilumu neka,pa sekliem ari neka,tad sakam gar krastu pa liciem un tad saka zemeri viens aiz otra kosties,nespej tik atbrivot,nema uz blekjiem un maziem vobleriem twich-ojot,iespejams labak vajadzeja doties uz daugavu.
sestdiena, Lielupe - Kalnciems. No sākuma braukājām pa dziļumu - cerībā uz zandartu. Gājām ar vobleriem. Rezultāts - nulle. vēlāk tuvojāmies krastam - vobleri, gumijzivis, bleķi, vēl viess kas - arī nulle. Piestājām pei zālēm un sākām mētāt. ņēma tikai uz nelielām, baltām gumijām. I to zemmēri.
Pēcāk pilnīgi izbesīti vanckājoties pa upi satikām pensionāru pārīti. Šamie, apvaicājušies par copi, teica, ka šiem esot viena divarpusniece un pieciniece. Mēs nenoticēdami sacījām, lai parāda. Un parādīja arī... divarpusniece un pieciniece!!! un kā - jāmet pie pašām zālēm, turklāt ziniet kas? Maza gumijas vīķīte!!! tādas bija arī man - uzlikām un sāka ķerties līdakas. Problēma tāda, ka zemmērenes. Un tā dienas guvums - 7 zemmērenes un trīs vēži. visi kā viens peld.
Besī ārā - trešo reizi esmu Kalnciemā. Nekad neko nopietnu neesmu noķēris.
Tiesa, vakarā džeki no Babītes padeva info, ka todien uz džerkiem baigais ņēmiens bijis - lielākā 5,4 kg
Nebraukšu vars uz Kalnciemu. Lai dzīvo Burtnieks!
Varu saderēt ka tādu neviens nav dabūjis un arī nedabūs !
Jā zanders tev aristokrātiski bāls padevies :))
Es pat neatceros kad to glauno zandartu izvilku , šodien vai rīt ?
Giņča :)) nu nepateikšu, mož labāk atceries?
Vinij , kurā vietā biji ?
Biju velcēt Daugavā, divas līdakas, nav lielas bet ir!
24.09, babites ezers, 2 meri - 2.5, 1,6, +/- cope sakas kad bij lielais vejsh. salidzinot ar ieprieksejo copi (tresdien) krietni svakak! 25.09. ezers pieriga, uz microdzigu 6 kg stripano, cope ljoti laba, vienigi lidaka - zero!
Tipa šodien copes diena! aibraucām uz gaujas labākajām un dziļākajām bedrem. Un pa 3 purniem, 4h laikā neviena cope!
Nafig to copes kalendāru!://
Biju mārkā aiz Lielā meža -arī pavilkos labi.DDD
Biju ezerā,šaipus šosejas.Asari jēma labi.Un vispār - copē gāja lapi!
:)))
kusins, jūs gan spējīgi puikas, ja tik daudz klitorus spējat vienlaicīgi apkalpot!!!! Giganti!
23.09. Ar čomu bijām Babītē uz vakara copi rezultāta 2 klitori un viena mēra uz 2kg, čomam 5 klitori...
šorīt biju uz līdakām ar spiningu... neko nedabuju,kamer pa to laiku tajā pašā ūdens tilpnē veči uz dzīvo vilka līdakas vienu pēc otras man acu priekšā. Varat iedomāties kas par škrobi?!...
Atskaitīte priekš ticīgajiem...!šodien Babīte. čomam 1,2;.2,1;.2.35;.3.73 kg. man 1,25..1,37 kg un četras vai deviņas (neskaitīju)... 3,7 kg (vai arī nedaudz vairāk} līdakas. Visas uz garneli un saldskābmaizi! Karoče...Biomaster.....nomet no katras līdaciņas pa gramiem 700, tad ticamaak izklausīsies! Ne asakas!
šodien Lielupē no Vitoliņem uz leju līdz līcīm ...spinings,velce,džigs...rezultātā 3 zemmera zaļās ,,,viens zemmera zanduks ..un viena mēra 58 cm zaļā bet arī amnistēta ...veiš baigakais ....asara neviena ((( visas uz džigu...kā arī mameģināju
drop-šotu ...laikām jamacās man ))) kaut kā neiet ...kā parejem nezinu bet laivu daudz bija..
Ūdens līmenis upē zem vasaras līmeņa.Saule spoža,vējš pa upes gultni un līdakas nekust ārā no zālēm.Vienīgais mazie vārguļi pa reizei saķer dzīvo,pastaipa un atlaiž.Nav viņiem pa spēkam mani dzīvie(15-20cm).Labi ir,nav jātīra!
Tā, nu šodien pēc visiem lauku darbiem izdomāju paspiningot vienā meža ezeriņā. Pumpējot laivu (ufimku) nacās secināt ka ventilis laiž gaisu, cik nu man ta spēciņa rokās, centos pievilkt to ciešāk, bet ventila plasmasa korpuss izbira :) arī otrs(rezerves) , ārstējošais ārsts jau būtu starā par tādu spēku pieplūdumu :)) Laikam plastmasa pēc saliem palikusi trausla.... Nu nekas, devos uz vietējo upeli, pirmie metieni un asararīši, tad līdaciņas, likās jau ka forele arī pāris reizes gāja pakaļ :)Kādus 300 m pa upi nogāju. Rezultātā 3 līdaciņas, 6 asarīši svītra pa visu pieri no zara un piesmeltas kājas :) Jā, ūdens tagad ir auksts un bebri nemaz nav tik nevainojami dambju celtnieki :)))
Šodien trijatā bijām Babītē! Vienam kolēģim 3 līdakas 1,2; 1,5 un 1,5 kg, otram kolēģim 2 līdakas 1,6 un 1,8 kg uz spininga a man 3,3; 3,4; 2,6; 2,5; 1,8; 1,5 un 1,2 kg, protams paņēmām tikai vēdera tiesai. Kopā noķērām kādas ~22 līdakas un bija vēl shodi un ņēmieni! vispār cope fantastiska.