O sestdien 1 kārta LR čempim zem vai ledus makšķerēšanā
Anarhija ir kārtības māte :)
Moderators zin' ko runā!- viņam šai lietā ir liela pieredze! :DDD
Katrā kārtībā ir sava nekārtība!!D
Administrācijai šājā CL portālā jābūt stingrai, savādāk jūs nevar saukt pie kārtības!
Protams traģiski, nelāgi , ka aiziet jaunieši pašā dzīves sākumā! Te gan ir arī jautājuma otra puse, vai veči nezināja ar kādu auto sīkais brauc? Man pašam mājās ir jaunais šoferītis, zinu ko runāju. Viņai aizvakar nedaudz autiņš saslīdēja, draugiem pateica ka nebrauks! Riepas saliku jaunas, ar radzēm! Daudz ir atkarīgs arī no paša braucēja. Ir jāsaprot, tiesības dod tad, kad esi apguvis minimumu, lai rādītos uz ceļa! Viņiem gan liekas, ka šie ir pārākie braucēji! Tad nu lūk, rezultāts! Visi apstākļi kopā, kā darīt nedrīkstētu!
Gint,lai iegādatos mašīnu,tiesību nevajag.Latgalē no rokas rokā ceļo mašīnas pa 70-100-120 latiem.TA,protams,netiek ieta un tiek braukts,kamēr vien mašīna ripo.
diemzel dzive ta notiek,tuviniekiem tragedija,parejiem statistika.celus,riepas,automasinas,lidmasinas,u.t.t.,vainot ir bezjedzigi.
Cik nu esmu dzirdējis, tad līdzekļi aiziet "sociālajam budžetam" - rupji runājot, tas varētu nozīmēt pensijas, sociālos pabalstus u.tml. Bet cik no tā veido reālās pensijas, pabalstus u.t.t. un cik tiek tērēts "reprezentācijas vajadzībām" u.tml. - kas to lai zina. To varētu pastāstīt kādi, kas zina mazliet vairāk.
Protams tā ir vārdos neizsakama traģēdija un līdzjūtība tuviniekiem , bet kur bija prāts iedot mašīnu ar vasaras riepām jaunietim , nepieredzējušam braucējam , kuram pat nav tiesību ?
Hotentots,tas jau būtu labi,ja pensijām.Bet iespējams,ka tie līdzekļi tiek novirzīti visādu tur padomju un aģentūru locekļiem,kuri ne par ko saņem štukām lielu algu un finansē partijas.Tas jau ir sāpīgi.
Bumsi par tām žibulēšanas sacensībām varu tikai piekrist - tas būtu daudz interesantāk un sportiskāk, kā sīkzivju tirināšana uz mikro murmuli diedziņa galā, ar motili piegāztās lunkās! ...
Aldēn, par ledu laikam būs vien jāpiekrīt, bet tas manis teiktais bija drīzāk vispārīgi. Pēdējā laikā uz nerviem arvien vairāk sāk krist tautas ņaudēšana par to, ka viss vainīgs, vien ne viņu pašu braukšanas neprasme/apstākļu neizvērtēšana. Te ceļš nav notīrīts kā vasarā, te atkal automobiļu rūpnīca nohaltūrējusi un līkas bremzes ielikusi, te elektriķis stabā vāju spuldzi ieskrūvējis... visi vainīgi, izņemot krietno stūrētāju.
Bet par ceļa nodokli - uzturētājam no tā vairāk naudas nekļūst. Ceļu nodoklis un degvielas akcīzes nodokļa daļa tiek novirzīti ne ceļiem, bet gan citiem mērķiem - droši vien kādām pensijām u.tml.
Piebilde - pie ceļa uzturētājiem nepiederu.
Man arī neizpratne ir noticis vienkāršs tests -ja kas tad tādu salīdzinošu video Jutubī ir ļoti maz -viena teorija Bļitkošanu var iemācīt tikai ar uzskatāmiem piemēriem. Varu vienīgais pateikt lielu paldies savam skolmaisteram Onkam /kurš ķēra tikai ar žibuli un cietu kadiķa kātu/ Vai tad Latvijā salīdzinājumā ar Krieviju ir kaut reizi notikušas žibulēšanas sacensības /nejaukt ar mormišku/ ?:DD
Jā, Vairi, apsveicu arī es Tevi ar "dāvaniņu" ;) :D !
Atbalstu Sagittario lūgumu.
:)
Hotentots es tev pilnīgi piekrītu,bet,ja nekaisīt apledojušu ceļu,priekš kam tad man mašīna,ja jābrauc uz 40 km/h?Ceļa nodoklis pēdējos 3 gadus tikai palielinās.Tad,lai valdība tā arī pasaka-ziemā ar auto braukt nav ieteicams.
Ak jā- vēl kas: augsti god. Admini! Varbūt var palūgt noņemt to brīdinājumu, jo pieklājīgāku un likumpaklausīgāku CL lietotāju par Vairis30 te grūti atrazt!!!
Izskatās, ka kaut ko esmu palaidis garām, bet, ja pareizi izlobīju no konteksta, tad par tādām lietiņām brīdinājumu dot gan nav smuki, it īpaši, ja ievērtē, kādi "izgājieni" te, CL, paliek nepamanīti...
Admini- labu veselību Jaunajā gadā!!!
Vairis30
"apsveicu" ar Jaungada "dāvaniņu" - pirmo brīdinājumu.Ja brīdinājums tika izteikts par ievietotajiem video,tad ķāda mārrutka pēc nav neviena brīdinājuma veselas sadaļas autoram???