sniegss kurā rajonā meklē, un kas interesē? Pie upes jeb kādas slēgtas ūdenstilpnes? :)
Sveiki,
Vai kāds var ieteikt, kādu kempingu, viesu namu divām personām pie ūdeņiem... Laicīgi jau sāku gatavoties vasaras sezonai :)
Jūrasbulli, paldies par info :))
Čaļi, ko darīt, ja manam barnaulam pēc copes atskrūvējas naži?
25.februāris 2012, 19:40 | links
Galvenais,lai copes laikā neskrūvējās vaļā.
:)))
vēl var lodēšanai izmantot aspirīnu, tikai izgarojumi tādi paasi veikalos ir arī lodēšanas pastas, labas ir rotenberga, izmanto kapara cauruļu lodēšanai. krāsainie labi lodējas ar kalifoniju vien.
Nav ko eksperimentet- ņem santehniķu fumlentu, tin virsu, saskruve, un nezināsi vairs bēdu!!!
Avīze ar palīdz, es lietoju vītņu līmi, nopērkama jebkurā auto veikalā, protams uz skrūvi tikkai vienu mazu pilīti, savādāk vairāk skrūves neatskrūvēsi! :)
Tēma aptuveni pirms gada cilāta, ja pareizi atceros, tad varianti bija vairāki- ir speciālas vītņu līmes, dažādas stiprības, arī tādas, ka var vaļā gribēdams nedabūt, cits pamanijies ielikt garākas skrūves, un no otras puses ar uzgriezni nokontrēt, vēl bija variants skrūvi ar krāsu vai superlīmi nosmērēt, kā arī santehniķu teflona lentu uz vītnes uztīt. Varbūt vēl kas bija... eksperimentē, gan atradīsi sev piemērotāko paņēmienu.
Man ar visu laiku skrūvējas vaļā. It kā jau avīzes vajag bāzt iekšā utt. Vēl neesmu mēģinājis.
Čaļi, ko darīt, ja manam barnaulam pēc copes atskrūvējas naži?
Cinka hlorīda nav un nav arī izejvielas, lai sareaģētu viņu :D Tāpēc joprojām aktuāls jautājums tieši par fosforskābi :)) Mēģināju googlēt, bet neko saprātīgu neatradu, laikam būs jāpārmetās uz krievu saitiem :)
Tere, Brālīti!
Ko Tu te čakarē bobi ar tām savām profila bildēm??? Gribi aktivitātes, taisi albūmus! Reiz jau Tev teicu: "šito bildi vairāk nemaini!" A' ko Tu, vai ta' klausi??? Nu i' stiliņš! Bij te viena meitene, kura tā rīkojās: katru mīļu brīdi mainīja profila bildes. Samācījies??? Iesaku ātri labot kļūmīgo gājienu! :D
fosforskābi vajag ņeržam, pārējiem var iztikt ar cinka hlorīdu.
Uznāca luste nedaudz sameistarot bļitkas un vizuļus, atdūros, ka alva neķeras metālam klāt. Palasījos, ka nepieciešama skābe virsmas tīrīšanai, domāts darīts, sagādāju fosforskābi (ortofosforskābi). Tikai tagad nedaudz atduros pret koncentrāciju, kāda ir vajadzīga, lai pienācīgi apalvotu varu un misiņu? Man viņa ir tādas viskozitātes kā glicerīns - domājams, ka augstas koncetrācijas:) 1:1 šķaidīt? Un vēl - laikam, ka krāna ūdens nederēs, dēļ tur esošajiem piemaisījumiem vai arī tas nav traucēklis? :)
Ak, fantāzijas zemais lidojums vai pat rāpojiens! Mums te viens Ješka jau bija, bet nē, tagadiņ vēlviens parādījies! :(((
Upēs jāuzmanās, tā jau ledus ir diezgan drošs.....
Veči, ledius tak vel drošs, vai ne? Tas taču nekas, ka ūdens kārta virsū, apakšā ledus ir?
Sookys
bijunpiemirsis šo vidaku paldies!!!!
sveiki man vien jautājums par šķersenem, kuru āķi labak kniept nos priekšējo vai aizmugurējo????