vai ta lētākais nebij catana????
nepalaidi! to var redz'et ;))
hmmm tiešām viņš ir tik slikts ??? nu tad luudzu iesakāt man kādu normālu karpu kātu kas maksā ap kādiem 45 ls ???
Man spinings ir Shimano aliveo 2.70cm garsh,suudiigaaku es man taa liekas neesmu tureejis rokaa.Tad jau ar gruntenes kaatu tev varbuut tieshi taadas pashas izjuutas,bet ko var gribeet no visleetaakaa shimano!!!!!!!!
Varētu kāds pateikt lūdzu grunteni "Shimano" alivio ir vērts pirkt man viņa iepatikās???
mp es to dranki palaidu bet tolka nek'ada
nu labi tagad visi sveti bet es briesmonis:(
nu labi lai jau ta butu:( nu es tikai pedeja laika esmu ta sacis bet var ari meginat iztikt bez tiem un ta bus jadara jo negribas ar jums strideties
Teikt es varbūt saku , bet šeit forumā gan neesmu lietojis ! Šo forumu lasa arī bērni kuriem ir tikai 11 gadu , un ja viņi redz ka oficiālā saitā parādās šādi uzraksti , tad pieņem to ka normu !
nesaku ka mēs nelitojam lamuvārdus tikai ne tik bieži kā tu, turklāt rakstam pi***c piemērma =))
nu roli mosk beidzam strideties:)
nu itka jus nekad tos pasus b...e zb psc utt neteiktu
Copes atskaite ... Aigra citāts :" un to pašu nopisu netīšām " , ļoti kulturāli no tavas puses !
:D:D a ka tu zinaji ka tas biju es:D:D
Nu neiešu es ar nepingadīgiem bērniem šeit ākstīties , tik pat labi es varu tev uzprasīt vai tu čurā biksēs , jo vienreiz pa TV redzēju kā Ventspilī viens nepilngadīgais piedzēries bija aptaisījies !
aigar biku pa traku ! davai pierimstam veči!
nu sija pedeja atskaite toc nav rupji vardi