Bums paldies par padomu, nākamnedēļ peipja ledu pagrauzīs:)))
mazymazy2 paldies par paku :DDDDDDD es biju uz pakaļas žokļi vien pavērās .Rīt iebrauc pie Ginta -pēcpusdienā šo to ievedīšu adresāts būs Mazymazy :DD
:DDDDDDDDDDDDDD Es biju piedāvājis aiznest pāris latus bet nažus rokās nedot :DDD šis variants ir simpātiskāks :DDDDD
Man radās biznesa ideja , visi kuri nesat urbjus asināt pie urbju bendēm , nesiet man , asināt es nemāku , bet apņemos par pusi cenas no tā cik viņi ņem , uz pusi mazāk sačakarēt urbi , rezultātā visi būs tikai ieguvēji , jūs uz pusi mazāk iztērēsit naudu , uz pusi mazāk tiks sačakarēts urbis , Bumam uz pusi mazāk darba izlabot , es arī kaut ko nopelnīšu . Atbalstiet vietējo uzņēmēju ! DDD
Melnai arī naf ne vainas Tikai zobā ir vairāk oglekļa Ja mēģināsi uzsplaut uz naža tas jau no tavas mīmikas sāks rūsēt .Pēc ktras copes -turpat uz ezera vai upes VD40 ir jāpūš OBLIGĀTI ,jo lielāku šaizi kā rūsaasmeņiem nodara tikai smiltis :DD
Paldies par apgaismošanu, bet ar ko tad melnā atšķirās no sarkanās???
Klausies lasu tavus komentus par salminiekiem un brīnos, kā tu vēl vari to paciest, vai tu uz nervu dziras turies:))) Tak ir jāizbrauc, un ar to pašu apdirsto bori pa rokām, lai vairs nelien kur nevajag!!!!
NG ja ievedīšu Spicē Uģim vai kādam no puišiem -der ??
seedoo Rapalai visai šneki ir vienādi -galvu stiprinājuma skruve Tikai man šodien zvanīja viens krievu onka Redz esot samainījis galvu un dziļāk par 20 cm ieborēt nevarot Biju nedaudz izbrīnīts pēc tam pateicu lai pamēra galvu un šneka diametru -šneks 115 galva vecā 100 :DDDD šneks uzkārās caurumā un galva kūļ
ajas pa apakšu :DDDDDDDDDDDDD
Abi naži pēc asināšanas

Ja tā uzaināt nevarat -neķeraties klāt ;DD Tas ir vēltijums salminiekam :DDD
Es vairs nerakstīšu klurš tos sūdus ir akan sabrūvējis,
NG rīt ievedīšu tos barokļus

Ar trijām reizēm varat minēt kurš no nažiem ir jau manis uzasināts un kuru vēl jāasina :DDD
To galvu par kuru tu Gint rakstīji vēl nēsmu palaidis Rīt buršos tālāk 150 vispār ir kaprīzas galvas un ja vēl kāds kuļibins tur ir samudrījios darba 3x vairāk Nekas rīt izburšos un sataisīšu :DD
Nissan , urbis gatavs .
Valdis , urbis gatavs .
Pie manis ir viena sudraba Zariņvalža bļitka un dažas sudraba nagliņas .
Es nekad par šo tēmu neesmu izteicies , bet šoreiz nenoturējos , Bumsi , Tevi gaida kārtējais brīnums , Rapalas galva , asmeņi aš zili visā garumā , tādu es vēl nebiju redzējis . DAS IST FANTASTIŠ !!!!!!!!!! Pat es labāk uzdrāztu !
Bums : jautājums tev! Šodien atnāca rapalnieks sarkanā krāsā ar melno galvu115mm, vai sarkanā galva tam der? Un ko tu pats domā par šo modeli, vai ir starpība zilajam un sarkanajam? Tu kaut kur iepriekš minēji , ka sarkanās galvas esot labākas!!!Tencinu!
:):):) darbs mērkaķi pataisīja par cilvēku, bet daudz, ļoti daudz darba cilvēku padara par mērkaķi vēl ātrāk, Bumsi, tas ir pierādījies daudzas reizes, tāpēc piebremzē, ievelc elpu ....., ieved barotavas :), un tad vari turpināt strādāt :):):)
Titāna urbis Atim gatavs .
Labi tiksimies vēlāl jāiet pabeigt vakardienas klapējienu :DD
Es domāju ,ka tur ir cita lieta šie darboņi telpas īrē un pamīšus veic Salmo garantijas remontus/iespēju robežās/ es tāpat daru ar Milo spolēm tikai ar tos starpību ka taj veikalā nesēžu un neko neīrēju Vienkārši ir atrasta abpusēja interese Viņiem klientu piesaiste man vieta kur cilvēki nodod lietas asināšanai .