ja riit buus briivs briidis ta ailaidiishu paskatiities kas notiekas ar sapaliem, vieniigais cerams ka uudens nebuus dulkains, savaadaak vinus nevarees redzeet :( pie viena buus moshka jaaiemeegina vikinga popers:)
brek, tu gan peedeejaa laikaa paraadies reti cl, laikam tas taapeec ka taa reklaama iet pa tv... :D
mans lielaakais ir 800g, bet esmu ieintreseejis taadu paari pa 2kg vienreiz uz rotina! abulaa shogad lielaakais cik dzirdeejis esmu 1,7kg pavasarii! tagad neesmu skatiijies kas ar shameejiem daras!
es uz šiem nēsmu īpaši izgājis pa retam kādu esmu izvilcis
sapals ir mana miilaakaa zivs un loti speeciiga pretiniece!
ta tu neesi dziivojis tom :D
sapali ar der izklausas intresanti... praktiski tos nopietni nekad nēsmu ķēris...
tev jau monetors nav apee? vareetu kkadu copi julijaa, aizlaistu uz sapaliem abulaa, savaadaak es saaku domaat kaa mest iegriestaa metienaa untt :D
nu vot andž kaut kas jau jāsarunā!
un ta es tupeetu vispaar bez taa :D buus moshka ar tevi kkas jaasarunaa MP savaadaak man taas idejas naak aizvien vairaak praataa :D moshka copi kkad pie manis!
jaani, tas tev ir loti smags gadiijums, saliimeet pa shuves vietu ir loti gruuti! ja tev ir tiirs caurums 30cm garumaa ta obligaati vajag ielaapus no abaam puseem! parasti laivaam jau naak liidz gumijas ar ko taisiit ielaapus! liimi varu ieteikt vienu labu krievu gumijas liime (gumijas liime pa kriviski) dzeltenaa tulbinaa! tik reekinies ka tev visa taa gmija jaanotiira ar smilshpapiiru un peec tam ar bendziinu! lai veicas!
Sveiki, šodien nedabūju nevienu karpu un nevienu līni... Baigi lielais vējš. Vai kāds zin kā ezerā piemānīt karpas un līņus???
P.S. - Ko jūs domājiet par piebarošanas ēsmu "Knoriņš"??? Vai tas ir labs??? Varbūt iesakiet ko citu!!!
gribeju pajautaat ar kadu liimi ir iespeejams salimet gumija slaivu, sapliisa tiesi suves vieta un apmeram 30 cm garumaa!!???? kadi varianti???
andž izmet tak to kompi misenē! vai pa logu!
marex1 = thanks par info par Rāznas ezeru!!!
nu kursh veel nav sapratis ka es veestules nevaru izlasiit???
piecirst :) juulijaa valdis nevar cik mees esam runaajushi...
piezirst ...
šajā vārdā burta z vietā domāts "c" vai "d" ???? ;))) bet valdi tev toč vēl karpu mači mums jātaisa! jūlijā ;)