atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Babītes ezers

otinjsh 02.08.12
Ta jau tavs sencis ir bijis vēsturiskā momentā klātī, kad čoms netiek pie zives vispābā.

Ja ne copes, tad nu vismaz tā :)
o.
holmz 02.08.12
Vakar Sencis ar savu čomu bija Babītē uz lidakām. Čoms viņam Babites profs un zivis tur dabon vienmer. īsumā zivīm mutes ciet. Pa vakaru bija paris aserēni un dažas mazas copītes. Paris sikuļi amnestēti un nekā ko ņemt uz majām. Pa vidu tam visam vel laivai motors noklajies, ta ka kopumā bedīgi.
sauluks79 01.08.12
Šodien Babītē gandrīz vai garlaicīgi , no paša rīta kolēgam kaut kas pieteicās,bet tā arī neieraudzījām kas. Ap 11.00 man smuks līdacis, kurš izturēja pusceļu līdz laivai, tad smuks asaris, un kolēgam līdacis laivā. Varbūt tas pats ,kurš man pusceļā pateica atā. Vienkārši laika un vietas intervāls bija ļoti jocīgs. Ja būtu izvilcis to līdaku, tad teiktu ,ka tā nebija tā pati. Beigās vel joka pēc izmēģināju ezerkrastu laivu piestātni, un arī tur dzīvoja viens knapmērs, kurš protams turpina tur dzīvot. Cope diezgan jautra , jo copes tad ,kad taisies jau uz mājām. ;)
OskarsB 31.07.12
Pajāt par tiem pīļu medniekiem...:D Copējām arī kad šaudāsd viņi.. :)
snipiens 31.07.12
Rīta copē divi līņi un pieci smuki pannas asari.Mērīt un svērt slinkums,bet pasaules glābēju mierinājumam visi virs mēra!
Monvids11 31.07.12
Super! Tad jau vēl pātagu uzspēšu iemērkt!
zipcs 30.07.12
tajā 11 augustā jau var uz rīta copi močīt, jo pīles atļauts šaut sākon to 16tiem dienā ;)
janis.a 30.07.12
Šogad pīļu medības sāksies no 11. augusta.
Monvids11 30.07.12
Vīri, vai Babītē no 1.augusta nesākas medību sezona?
kristapsP 30.07.12
Līdakas jau nebija mērķis ķert, bet kaut kā sanācās :)
Sačoks jau man ar nebija līdzi un tikai ar trešo reizi izdevās paņemt līdaku. Pirms tam divas reizes viņa paspēja zem laivas paiet vēl.
Duglas 30.07.12
kristaps, tu gan dod , uz 0,1 mono līdakas vilkt, man bija 0,12 mono un pēc dažām reizēm un virknes vizuļu pazaudēšanas parliku 0,1 pīto. Bet sajūta ta protams neaizmirstama ar to mono, tur piekrītu, 5 minūtes stīvē, kamēr atstīvē līdz laivai un tad redzi, apukšā peld kādi 2-3 kg a klāt netiec jo sačoks mājā, a ka ceļ tā hams un aukla pušu
kristapsP 30.07.12
28.07. no 6:00 - 13:00 pavadīju ezerā. Cope fantastiski laba sanāca, lai gan laiks īpaši to nesolīja ar karstumu.
Airējoties iekšā ieraudzīju, ka asari gaiņājās pie viena pudurīša. Ņēmu rokās Micro Jig kātiņu (tests 1-8gr un aukla 0,10mm monofīlā) un sāku ašukus ķert. Vairākus mazos uz 100gr saskaldīju (visi peld) un tad vienā metienē jūtama laba pretestība. Pie sevis jau nodomāju, ka asaris uz 500gr varētu būt, bet nē - galā līdaka uz 35cm (peld tālāk). Lieki teikt, ka kātam šī bija iesvētību reize un pirmo reizi uz micro jig kātu vispār ko ķēru.
Tālāk jau devos pa potenciālām vietām meklēt jaunas emocijas un pamīšus uz jerk un uz Micro Jig kātu darbojos. asarus liekas ap 40 sameklēju pa visu dienu (visi peld). Līdakas līdz 35cm bija trīs.
Un tad ap pulkstens 11 notika kaut kas neaizmirstams, kas man paliks atmiņā uz ļoti ilgu laiku. Iebraucu perspektīvā vietā un sāku strādāt ar jigiņu. Liekas bija otrais metiens un klajuma vidū kaut kas paņēma. Spole uzreiz iekaucās uz tinās ārā. Jau domāju, ka viss būs zaudēts, jo sapratu, ka nekas maziņš jau tur nav galā. Lēni un prātīgi sāku vilkt klāt. Kā pievelku kādus 4m tā atkal prom par tiem pašiem 4m. Paņemā no laivas aptuveni 30m prom. Tā nu es kādas 5min cīnījos un gala rezultātā līdaka svarā ap 2,5kg (vienīgo arī paturēju pēc speciāla pasūtījuma no mājām). Šīs emocijas velkot uz šādu kātiņu un auklu šādu līdaku, bija vienkārši neaprakstāmas. Vēl tagad smaids uz sejas atceroties šo cīniņu :)
p.s. Uz jerk viena ap 50cm arī paņēma, kura peld tālāk.
p.s.s. iebraucu no Dālderiem.
Hotentots 29.07.12
Ar kamrādu rīta cēlienā 2atā dabūjām 6 līdakas (mērs viens, 53 cm, pārējām mazliet pietrūka) un padsmit asarīši ar visai pieticīgu izmēru. Tas viss ar rotiņiem, ko pārsvarā arī lietojām.

Priekš šitāda karstuma pat visnotaļ iepriecinošs rezultāts, biju paredzējis vispār tukšumu.
snipiens 28.07.12
Duglas.Kā kuro reizi,jo laiva transportējas!
Duglas 28.07.12
snipiens tā dod vaļā, ka laikam arī būs šogad beidzot uz to babuļīti jāaizbrauc. No kuras bāzes , snipiens , copierē ?
snipiens 28.07.12
Vakar-naktscopē 6 līņi un 4 asari.Lielākie līņī 42cm,45cm,svarā1.3kg un1.5kg.Ašuki ap+-150gr.Viens līnēns neturot mēru peld tālāk!
snipiens 17.07.12
Tikko googlē apstiprināju savas aizdomas Ālants(Šķaunacis)!
Ruu 17.07.12
tam ko panjeemi,galja bija dzeltena?
snipiens 17.07.12
Baigā šaize...ja godīgi man fočika nav,a telefonā,kuru nēsāju rubzakā uz muguras līdzi VEFā ar ripu vēl nebija:DDD.Ja nopietni točna telefons bez kameras un ar kompi esmu uz Jūs!
Ruu 17.07.12
vajadzeeja kaadu bildi ar to nezveeru iemest,pastaastiitu kas tas par tarponu :))

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs